PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست با ip اختصاصی

amirreza22
April 2nd, 2010, 04:54
سلام .
من یک هاست میخوام با فضای کم و پهنای چندگیگ ، با ip اختصاصی.این ip اختصاصیش برام خیلی مهمه.
آیا کسی از دوستان میدونه امکان ارائه چنین هاستی وجود داره یا نه؟

یک سوال مهم :آیا امکان تغییر آدرس ip اختصاصی در صورت درخواست بعد از چند وقت وجود داره یا ip اختصاصی مثل دومین هست که نشه بعد از ثبت تغییرش داد و باید یک ساله ثبت بشه؟

دو: میشه من برای یک هاستم چندتا ip اختصاصی بگیرم؟

درضمن من هزینه رو ماهانه پرداخت میکنم.

مثلا اگه ip اختصاصی رو نشه تغییر داد من مجبورم یکدفعه هزینه یکسال یک ip رو بدم! ؟؟

با تشکر از دوستان. (ببخشید من در این زمینه جستجو کردم ولی هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم،اگه سوالام تکراری بود بازم شرمنده)

البته من الان از پارساسرور یک هاست اشتراکی گرفتم با IP اختصاصی و بابت IP ماهانه 2هزار تومان پرداخت میکنم ولی بازم این سوالها برام پیش اومده

afrateam
April 2nd, 2010, 11:49
دلیل خاصی برای تغییر آی پی دارین ؟ بخاطر ارسال ایمیل اسپم که نیست ؟؟

pardishosting
April 2nd, 2010, 12:10
اگر برای ارسال ایمیل باشه این کارها هیچ تاثیری نداره. برای کارهای دیگه هم این کار ها معقول به نظر نمی اد.

amirreza22
April 2nd, 2010, 17:18
دلیل خاصی برای تغییر آی پی دارین ؟ بخاطر ارسال ایمیل اسپم که نیست ؟؟

دوست عزیز من یک سایت شخصی دارم که فقط دوستانم ازش بازدید میکنن؛اسپم چرا
علت این سوالم این بود که فرضا اگه دامین رو ف ی لهتر کردن پول آدم هدر میره ولی فرضا اگه بشه آدرس آی پی رو تغییر داد دیگه نیازی نیست پول اضافی خرج کنیم

amirreza22
April 2nd, 2010, 17:22
اگر برای ارسال ایمیل باشه این کارها هیچ تاثیری نداره. برای کارهای دیگه هم این کار ها معقول به نظر نمی اد.

جناب شما فرض کن آی پی یک سرور وی پی ان رو مخابرات مسدود کنه؛حالا سوال معقول به نظر نمیاد؟
اگه من بخوام آی پی رو تغییر بدم باید با ادمین صحبت کنم؟
لطفا سوال رو با چرا و اگر و لطف کن جواب ندید

be099
April 2nd, 2010, 18:12
دوست عزیز من یک سایت شخصی دارم که فقط دوستانم ازش بازدید میکنن؛اسپم چرا
علت این سوالم این بود که فرضا اگه دامین رو ف ی لهتر کردن پول آدم هدر میره ولی فرضا اگه بشه آدرس آی پی رو تغییر داد دیگه نیازی نیست پول اضافی خرج کنیم

1.دامینو که چیلتر میکنن ، ساب دامین میزنی پولتم از بین نمیره
2.منظور شما اینه که سایتو با ip باز کنید ؟

afrateam
April 2nd, 2010, 18:31
یه سایت با فضای کم - پهنای باند زیاد - امکان فیلتر شدن
یعنی چی میتونه باشه ؟
حتما به جایی که خرید میکنی بگو که میخوای سایت چیز شکن راه بندازی.. ممکنه هردوتون تو دردسر بیفتین
آی پی هم که مسدود شد دیگه به کار صاحب سرور نمیاد و باید یه آی پی دیگه تهیه کنه
منصفانه ش اینه که شما هم هزینه آی پی مسدود شده رو پرداخت کنی و هم هزینه آی پی جدیدی که بهت میده (البته اگه بده! (من باشم نمیدم!!))

pardishosting
April 2nd, 2010, 19:37
خواستید در خدمتم ... هاست می شه 500 فضا + ترافیک نامحدود سالانه 25000 تومان
ای پی هم ماهی 30000
سالانه اش می شه 30
30 گارانتی بازپرداخت وجه + ضمانت اپتایم 99.99

با تشکر

amirreza22
April 2nd, 2010, 19:49
1.دامینو که چیلتر میکنن ، ساب دامین میزنی پولتم از بین نمیره
2.منظور شما اینه که سایتو با ip باز کنید ؟

جالبه؛من فکر کردم اگه یه دامین هیلتر بشه؛ساب دامین ها هم هیلتر میشه!!
بله منظورم اینه که سایت رو با آی پی باز کنیم

Rezash
April 2nd, 2010, 19:55
جالبه؛من فکر کردم اگه یه دامین هیلتر بشه؛ساب دامین ها هم هیلتر میشه!!

خير ساب دومين رو هم اگه هي لتر كنند بازم دومين اصلي سر جاشه يا ساير ساب دومين ها
ولي اگه بخوان مي تونن طوري مسدود كنند كه كلا اسم سايتتون مسدود بشه و هر كاريشم بكنيد مسدود باشه

amirreza22
April 2nd, 2010, 19:56
یه سایت با فضای کم - پهنای باند زیاد - امکان فیلتر شدن
یعنی چی میتونه باشه ؟
حتما به جایی که خرید میکنی بگو که میخوای سایت چیز شکن راه بندازی.. ممکنه هردوتون تو دردسر بیفتین
آی پی هم که مسدود شد دیگه به کار صاحب سرور نمیاد و باید یه آی پی دیگه تهیه کنه
منصفانه ش اینه که شما هم هزینه آی پی مسدود شده رو پرداخت کنی و هم هزینه آی پی جدیدی که بهت میده (البته اگه بده! (من باشم نمیدم!!))

بابت جوابتون ممنون؛خوب شما شرکت خارجی میشناسید که هاست با آی پی اختصاصی بده؛تا این مشکل دادن و ندادن پیش نیاد؟
درضمن مخابرات در چه صورت ممکنه کارش به جایی بکشه که بخواد یک آی پی رو هیلتر کنه؟

amirreza22
April 2nd, 2010, 20:18
چه طور میشه یک ساب دامین رو به یک آی پی اختصاصی وصل کرد؟

من همون طور که گفتم یک آی پی اختصاصی دارم؛ تارگی با یه سرویسی به نام dynamic dns ‎‏ آشنا شدم که بعضی از سایت ها ارائه میدن؛خوبیش اینه که بهم یه ساب دامین میدن که به آی پی اختصاصیم وصل میکنم و دیگه اگه آدرس ساب دامین هیلتر شد؛یکی دیگه میسازم.

نحوه کار این سایتها چطوره؟
از اسکریپت استفاده میکنند یا از طریق cpanel ‎میشه یک ساب دومین رو به یک آی پی دیگه وصل کرد؟

be099
April 2nd, 2010, 21:15
ببین اگه کارت در حد وبلاگه ، با توجه به این :

دوست عزیز من یک سایت شخصی دارم که فقط دوستانم ازش بازدید میکنن
یه دامین بخر ، بزن رو بلاگ اسپات از همه چیز بهتره

خير ساب دومين رو هم اگه هي لتر كنند بازم دومين اصلي سر جاشه يا ساير ساب دومين ها
ولي اگه بخوان مي تونن طوري مسدود كنند كه كلا اسم سايتتون مسدود بشه و هر كاريشم بكنيد مسدود باشه
من که ندیدم ، شما یه نمونه بدید ، تقریبا براشون امکان نداره ، خیلی زور بزنن ip مسدود میکنن

pardishosting
April 2nd, 2010, 21:35
فکر نکنم جایی رو پیدا کنید که ای پی رو کمتر از ماهی 2000 الی 3000 بدند ! اونم فقط با ssl

Rezash
April 2nd, 2010, 21:53
من که ندیدم ، شما یه نمونه بدید ، تقریبا براشون امکان نداره ، خیلی زور بزنن ip مسدود میکنن
منظورم فيلترينك بر حسب كلمه هست
اگر اسم سايت رو تو ليست سياه بذارند ديگه بالا بيا نيست!
نمونش يك كلمه مستهجن مسدود شده تو اسم هر داميني باشه اون دامنه هي ل تر شدس پيشفرض

Rezash
April 2nd, 2010, 21:54
از اسکریپت استفاده میکنند یا از طریق cpanel ‎میشه یک ساب دومین رو به یک آی پی دیگه وصل کرد؟
تو سي پنل dns zone فكر كنم باشه

amirreza22
April 3rd, 2010, 00:28
[QUOTE=hello;94696]تو سي پنل dns zone فكر كنم باشه[/QUOTE‏[‏

ممنون از پاسختون؛ولی شما اگه یه نگاه به قسمت simple dns zone ‎‏ سی پنل بندازی یک سری اطلاعات میخواد وارد کنی که من نمی دونم؛شما اگه بلدی خوشحال میشیم توضیح بدی

در پاسخ به یکی از دوستان که گفته بود من تاحالا ندیدم مخابرات آی پی رو هم هیلتر کنه ؛ به عنوان نمونه سایت ج؛ ر؛ س و یا توییتر یا خیلی از سایتهای مهم و پربازدید