PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد سرور مجازی و اینترانت

p30speed
October 30th, 2013, 19:13
سلام

اول اینترانت میدونم چیه.سوال من اینجاست که کسانی که سرور مجازی در ایران میدهند. و میگن اینترانت هم داریم برای اتصال به سرور
من کلی فایل دارم که میخوام انتقال بدم به سرو اما سرعت اینترنتم کم و کلی زمان میبره که اینها آپلود بشن.

1- اینترانت رو بر روی چه بستری میدهند؟ مثلا adsl?
2-هزینه اضافی برای اینکار میگیرند؟
3- هزینه اش چقدره(اینترانت)؟
3- سرعتش چقدره؟ آیا سرعت انقدری هست که به راحتی بشه از رو سیستم خودمون آپلود کنیم رو سرور؟

ULTRAWEB
October 30th, 2013, 19:26
میتونی هارد رو بدی دیتاسنتر که دیگه نخوای اپلود کنی

RoobinaServer
October 30th, 2013, 19:47
سلام

اول اینترانت میدونم چیه.سوال من اینجاست که کسانی که سرور مجازی در ایران میدهند. و میگن اینترانت هم داریم برای اتصال به سرور
من کلی فایل دارم که میخوام انتقال بدم به سرو اما سرعت اینترنتم کم و کلی زمان میبره که اینها آپلود بشن.

1- اینترانت رو بر روی چه بستری میدهند؟ مثلا adsl?
2-هزینه اضافی برای اینکار میگیرند؟
3- هزینه اش چقدره(اینترانت)؟
3- سرعتش چقدره؟ آیا سرعت انقدری هست که به راحتی بشه از رو سیستم خودمون آپلود کنیم رو سرور؟

با سلام

کسی که سرور میفروشه adsl نمیفروشه که عزیز.

هر چه قدر سرعت adsl اینترانتی که حالا از مخابرات یا ... تهیه میکنید بالا باشه با سرعت بالاتری خب امکان آپلود دارید.

در کل شما بهتره هارد را بدید تا فایلهاتون منتقل بشه به سرور چون اینجوری هزینه ترافیک هم از دست میدید هم در سرور هم در adsl منزلتون.

یا حق

company_hosting
October 30th, 2013, 19:51
بنده در مدرسه ای مسئول کامپیوتر هستم آموزش پرورش تبریز اینترانت رایگان داده به تمامی مدارس(با شرکت همارا سیستم جهت اینکار قرارداد بسته) سرعت دانلود ما 60kb/s است.چیز خواصی هم نیستش اینترانت