PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی جهت راه اندازی ارسال اس ام اس انبوه ( شخصی )

hamed-pc
October 30th, 2013, 16:45
با سلام
برای راه اندازی سرویس ارسال اس ام اس انبوه به طوریکه به هیچ شرکتی وابسته نباشم چطوری باید اقدام کنیم؟
مثلا میخوام با یه مودم gsm و نرم افزار که امکان ارسال مانند پنلهای ارسال انبوه باشه و بتونه به کدهای پستی و مشاغل و ... ارسال کنه

لطفا راهنمایی کنید .
ممنونم

abbasss
October 30th, 2013, 17:41
با سلام
باید سورس رو خریداری نمایید، هزینه سورس رو شرکت هایی چون صباپیامک و ... حدود 50 میلیون تومان تا 100 میلیون تومان تعیین کردند.
موفق باشید

hamed-pc
October 30th, 2013, 23:21
با سلام
باید سورس رو خریداری نمایید، هزینه سورس رو شرکت هایی چون صباپیامک و ... حدود 50 میلیون تومان تا 100 میلیون تومان تعیین کردند.
موفق باشید

ممنونم .
نه آقا من دارم از هزینه هاش فرار میکنم . شما این هزینه ها را گفتید . من حالم بد شد@-)

هیچ روش دیگه ای نیست ؟ مثلا با داشتن یک مودم gsm و نرم افزاره که بتونه این کار را انجام بده؟

abbasss
October 31st, 2013, 01:20
با سلام
خیر، جهت مستقل بودن باید هزینه کنید...اگر سورس رو نیاز نداشته باشید می تونید نرم افزار رو از شرکت های فوق تهیه کنید که هزینه ها به نصف و کمتر میرسه(حداقل 20 میلیون تومان)
از طرفی شما هزینه های دیگری نیز دارید مانند سرور و ....

پس اگر موارد بالا برای شما بصرفه نیست میتونید نمایندگی بگیرید، مطمئنا پشیمان نخواهید شد و بهترین مورد نیز می باشد.

اگر کمکی از بنده ساخته بود بفرمایید در خخدمتم.

پیروز باشید

persianmailer
November 5th, 2013, 21:21
سلام دوست عزیز
بستگی به میزان ارسال مورد نظر شما داره. اگه بخواید با مودم gsm یا نرم افزار و توسط سیمکارت خودتون ارسال داشته باشید، علاوه بر محدودیت ارسالی که در سیمکارت وجود داره ممکنه هزینه شما هم بیشتر از پنل بشه. برای ارسال به کدپستی و مشاغل هم باید بانک شماره موبایل تهیه کنید. بهترین حالت برای ارسال پیامک گروهی تهیه پنل تحت وب هستش. ضمنا پنل امکانات بسیاری داره که با سیمکارت قابل مقایسه نیست.

شما میتونید با مراجعه به سایت ما پنل ارسال پیام کوتاه رایگان با تمامی امکانات موجود و تعرفه مناسب رو تهیه کنید.

ورود به نسخه نمایشی :

سامانه ارسال پیام کوتاه (http://sms.persianmailer.com)
نام کاربری : demo
رمز عبور : demo

موفق باشید