PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سرور (1)

JATHIYA
October 30th, 2013, 12:09
با سلام
بچه های عزیز میخواستم یک سرور برای کولو بخرم حدودا هزینه ای که میخواستم بکنم 5-10 میلیون تو این حد سرمایه هست که میخواستم حدودا 5سال رو برام به خوبی با هیچ مشکلی کار کنه

رم 32 یا 64 گیگ باشه ( که از تمام رم استفاده کنم یعنی ارائه 32 یا 64 تا وی پی اس یک گیگی)
و هاردم بین 1 الی 4ترا باشه

سی پی یو رو نمیدونم اما سی پی یو و مادربورد یک چیزی باشه که کم نیاره و نسوزه
1یونی باشه بهتره
اما 2 یونی هم شد مشکلی نیست
نکته : ببخشید من خیلی مبتدی هستم و ببخشید که سوالات خیلی خیلی مبتدیانه پرسیدم اما دوستان فقط پیشنهاد های خودشون رو ارائه کنند
نکته میخوام سرور رو در داخل ایران قرار بدم

نکته جدید (1) : اگر پیشنهاد هایی هم زیر 5میلیون دارید هم ذکر کنید تا روش فکر کنم

RoobinaServer
October 30th, 2013, 12:20
با سلام
بچه های عزیز میخواستم یک سرور برای کولو بخرم حدودا هزینه ای که میخواستم بکنم 5-10 میلیون تو این حد سرمایه هست که میخواستم حدودا 5سال رو برام به خوبی با هیچ مشکلی کار کنه

رم 32 یا 64 گیگ باشه ( که از تمام رم استفاده کنم یعنی ارائه 32 یا 64 تا وی پی اس یک گیگی)
و هاردم بین 1 الی 4ترا باشه

سی پی یو رو نمیدونم اما سی پی یو و مادربورد یک چیزی باشه که کم نیاره و نسوزه
1یونی باشه بهتره
اما 2 یونی هم شد مشکلی نیست
نکته : ببخشید من خیلی مبتدی هستم و ببخشید که سوالات خیلی خیلی مبتدیانه پرسیدم اما دوستان فقط پیشنهاد های خودشون رو ارائه کنند
نکته میخوام سرور رو در داخل ایران قرار بدم

نکته جدید (1) : اگر پیشنهاد هایی هم زیر 5میلیون دارید هم ذکر کنید تا روش فکر کنم
با سلام

فقط جسارتا برای 64 تا وی پی اس دادن روی یک سرور دیتاسنتر خاصی میخواهید برید که به شما حدود 70-75 تا آیپی بده ؟

کلا ظاهرا از سرور و دیتاسنتر های ایران و نوع برخورد و کاری که باید انجام بدید هیچ اطلاعی ندارید :)

تلفن مشاوره : 02166378056

یا حق

JATHIYA
October 30th, 2013, 12:52
بالا که گفتم
من تازه کارم و از مبتدی هم مبتدی تر میخوام یکی دوتا کنم کم کم یواش یواش وارد عرصه سرور بشوم که هم تجربه رو کسب کرده باشم هم علم و دانشش رو بر همین اساس سوال میپرسم استعلام قیمت میگیریم که فرصت مناسب سریع وارد عرصه ارائه سرور بشوم

tizparvaz
October 30th, 2013, 14:12
سلام
اگر خارج از ایران مد نظر داشتید با بنده تماس بگیرید پیشنهادات خوبی براتون دارم

mgp.co.ir
October 30th, 2013, 16:07
با سلام
8 تا سرور نو و دست دوم در ایران موجود داریم . با قیمت عالی قابل عرضه می باشد
یک ای-میل یا شماره فکس ذکر کنید. اطلاعات سرور ها برای شما ارسال خواهد شد .
09121532966
میرزایی

kourosh92
October 30th, 2013, 19:23
به وب ایده مراجعه کنید
پشتیبانی فنی قوی - قیمت مناسب
وب ایده|ایده های نو میزبانی وب،سرور اختصاصی و مجازی ایران، طراحی وب،ایده طراحی سایت (http://discoverwebidea.com)

majidisaloo1
October 30th, 2013, 19:26
با بنده در تماس باشید 2 سرور داریم و میتونم کمکتان بکنم
اطلاعات تماس در امضا موجود است

mgp.co.ir
October 31st, 2013, 10:56
سرور کار کرده سوپر میکرو

link Chasis : Supermicro | Products | Chassis | 1U | SC813MTQ-350CB (http://www.supermicro.com/products/chassis/1u/813/sc813mtq-350c.cfm)
Dual intel xeon x5650
ram : 48GB DDR3 ECC server memory
model : X8dtl-i
link motherboard : Super Micro Computer, Inc. - Products | Motherboards | Xeon Boards | X8DTL-i (http://www.supermicro.com/products/motherboard/qpi/5500/x8dtl-i.cfm)
HHD : 2 x 3TB Sata 7.2 + 1TB sata 7.2
size : 1unit
Power Supply: 2 x 400W
link : Supermicro Introduces SuperCompact, High-Efficiency Power Supply (http://www.supermicro.com/newsroom/pressreleases/2011/press110502_ESC_PSW406P-1R.cfm)
RAID CARD: 3ware 9650SE 4Ports With Backup Battrey
وضعیت سرور : کارکرده - مدت زمان استفاده شده از سرور 4 ماه
قیمت :‌11 میلیون تومان (قیمت استثنایی فقط 8.5 میلیون تومان )
09121532966

JATHIYA
November 2nd, 2013, 18:34
تشکر از همه دوستان
بعضی از عزیزان آفر هایی دادند میخوام تک تک پیشنهاد هاشون رو اینجا بگذارم با قیمت دوستان نظر بدید که کدوم از این سرور ها از همه نظر به خصوص قدرت سرور برای استفاده همزمان خیلی سنگین
A-
motherbord : supermicro X8SIL-f
supermicro 512L-350B chassis
supermicro heatsink p0046P
cpu : intel i3-540 Box Cpu
1 x seagate constellation ES ST3 1000524NS
4 x 8GB kingston 240pin DDR3 memory KVR1333D3E9S/4GS

12 Equal installments starting @ october 2012
سرور دست دوم 7-8 ماه کار کرده - قیمت 4.065.650 تومان (سروردر دیتاسنتز های کانادا هست)

B
supermicro X8SIL-f motherboard
supermicro 512:-350B chassis
supermicro heatsink P0046P
intel i3-540 BOx cpu
1x seagate constellation ES ST31000524NS
4x4gb kingeston 240pin DDr# memory KVR 1333D3E9S/4GS
12 Equal installments starting @ october 2012
مدت زمان کار کرده 7-8 ماه -- محل استقرار کانادا قیمت : 1.964.200

C
mainboard: x8DTli
Cpu: 1*Intel l5520
Ram:16GB
H.D.D:1TB WD Black
Case 1 unit
قيمت 3900000 تومان
نو و تحویل ایران

D
12 gig ram
1u chasis supermicro
1tra hdd
mainboard X79 asus
cpu core i7 3820
قيمت 5میلیون تومان
نو و تحویل ایران

E
Mother Board : Super micro MBD-X9DR3-F-O Extended ATX 449.99CPU : Intel Xeon E5-2620 439.99
15 MB L3 Cache
H.D.D : Western Digital WD Black WD2002FAEX 2TB 150
RAM : Kingstone 8GB 240-pin DDR3 SDRAM DDR3 EXX Unbuffered server memory 95.99
Voltage 1.5v

Chasis : Athena Power RM-1U 100DRD308Black 243.99

نو - تحویل سوئد
قیمت : 1379.96 دلار بر فرض هر دلاری 3000 هزار تومان 4.139.880 تومان

F
سرور کار کرده سوپر میکرو

link Chasis : Supermicro | Products | Chassis | 1U | SC813MTQ-350CB (http://www.supermicro.com/products/chassis/1u/813/sc813mtq-350c.cfm)
Dual intel xeon x5650
ram : 48GB DDR3 ECC server memory
model : X8dtl-i
link motherboard : Super Micro Computer, Inc. - Products | Motherboards | Xeon Boards | X8DTL-i (http://www.supermicro.com/products/motherboard/qpi/5500/x8dtl-i.cfm)
HHD : 2 x 3TB Sata 7.2 + 1TB sata 7.2
size : 1unit
Power Supply: 2 x 400W
link : Supermicro Introduces SuperCompact, High-Efficiency Power Supply (http://www.supermicro.com/newsroom/pressreleases/2011/press110502_ESC_PSW406P-1R.cfm)
RAID CARD: 3ware 9650SE 4Ports With Backup Battrey
وضعیت سرور : کارکرده - مدت زمان استفاده شده از سرور 4 ماه
قیمت :‌11 میلیون تومان (قیمت استثنایی فقط 8.5 میلیون تومان )

G
که قیمتش درحدود 6میلیون در میاد واستون مشخصاتش رو می نویستم اگر بکارتون امد درخدمتیم
1-دوتا سی پی یو L5520هرکدوم 4 هسته+مادربرد +کیس(که استفاده شده هستن)
2-تا هارد یک ترابایت اینترپرایز که هردو نو هستن و سه سال گارانتی دارن
3- گیگ رم دی دی ار 3 باس 1033 که گارانتی دارن
اگر خواستین میتونیم پاور دست دوم رو هم با نو براتون عوض کنیم که گارانتی دار باشه اونم

دوستان به نظر شما به ترتیب اولیت خرید رو رو کدوم ها بگذارم از نظر سرعت کیفیت قدرت و اززش خریدش نسبت به قیمتش
با تشکر به تریبب حروف اغلام کنید A-B-C-D-E-F-g

ULTRAWEB
November 2nd, 2013, 18:53
مشکل اینه مورد مصرفت رو نگفتی ایران هست یا خارجه؟!
یعنی در چه دیتاسنتری میخوای کلو کنی اگر حتی شهر هم مهمه جایی میخوای کلو کنی و استفاده کنی

JATHIYA
November 2nd, 2013, 18:55
در اولین پست ذکر کردم در ایران - 99% افرا نت 1% تبیان

JATHIYA
November 2nd, 2013, 20:34
up

ULTRAWEB
November 2nd, 2013, 20:46
سرور نوای گفتم با این مشخصات رو چرا نمیگیری
برند دل
32 گیگ رم(گارانتی)
2تا سی پی یو ال 5520(دوتا چهارهسته)
2تا هارد یک ترابایت وسترن دیجیتال بلک(گارانتی)
همونی گفتم مال یکی از افراد همین جا بوده رو و خیلی تمیز هست و به نفعت هست قسطی هم میده اگر توی این رنج خواستی
اگرم توی افرانت خواستی کلوش کنی با ماهی 150تومن+100گیگ ترافیک دیفالت بهت میدم بزاریش تو قسمت خودمون هر 100گیگم که خودت میدونی 35 تومن حساب میکنن البته بارها شده اگر زیاد مصرف کنی هزینه ای نگیرن بصورت اضافه بر فاکتور بعدشم نمیدونم تبیان که طرفش نرو اصل. ترافیک سند و ریسیو جدا خیلی مسخره هست در حالی که مخابرات پهنای باند متقارن میفروشه و اینها میگن ترافیک سند یک قیمت هست و ریسیو یک قیمت!!!! و جدا می اندازن فاکتور براتون تلپ تلپ ریسیوت پر میشه میگن باز درحالی هنوز سند داری میگم باید هزینه بدی !

taghi.karimi
November 2nd, 2013, 20:47
در سرور c بفرمائید

نوع دقیق کیس ؟
تعداد ماژول رم که شده 16 گیگ چی هست؟

downloaddl
November 2nd, 2013, 20:52
اگه تهران هستی
برو خیابان بهار
ساختمان بهار
طبقه تجاری دوم
و یک مغازه هست نزدیک پله هایه وسط سالون :دی دقیقا پلاکشو یادم نمیاد
کارشون کولو کردن سرورو این حرفاس به صورت کامل همه راهنمایی هارو به شما می کنند

JATHIYA
November 3rd, 2013, 00:48
خواهشا بحث فقط سرور هایی که من اضافه کردم + سرور دستمون که فراموش کردم اضافه کنم به لیست باشه خواهشا از حاشیه و کل کل خارج بشوید فقط به سرور ها امیتاز بدید
تاپیک اصلاح شد
http://www.webhostingtalk.ir/f223/95950/#post909549

ULTRAWEB
November 3rd, 2013, 01:08
بهتره وقتی اطلاع ندارید نظر ندید و چهره دیتاسنتری را الکی خراب نکنید.

افرانت شما اگر 2-3 ترابایت دانلود کنید اون موقع میبینید که همین به قول شما مسخره بازی ها را در میاورند

وقتی ریسیوت پر بشه باید هزینه کنی تا وصل بشه پورتت بتونی سند هم داشته باشی (شما بگو ریسیوت رو 0 کنند اون موقع ریموت هم نمیتونید بشید و کوچکترین اطلاعات به سرورتون نمیره :) ).

در مورد قیمت های مخابرات هم بهتره بیشتر تحقیق کنید تا ببینید قیمت مخابرات چنده. در تبیان امکان آوردن پورت اختصاصی از مخابرات هست اگر فکر میکنید براتون مخابرات ارزانتر میتوانید مستقیم بگیرید و به تبیان وصل کنید و فقط هزینه نگهداری فضا را به تبیان پرداخت کنید اون موقع هست که حرف الانتون را دیگر نمیزنید.

تبیان از 3 لینک مخابرات - فیزیک نظری - فرهنگ آزما نت دارد.

یا حق
روی صحبتم با شما نبود بهتر هست اگر کسی اسم شما رو آورد بیای نظرت رو بگی
اگر دیتاسنتر تبیان ارث خانوادگی تون هست سندش رو نشون بده متوجه شیم ماهم بعدهم
ما در دیتاسنتر افرانت هستیم و مشکلی هم نداریم از نظز میزان دریافت و ارسال که مساوی هم باشه یا یکی بیشتر یکی کمتر ولی در تبیان طبق حرفی که خودشون زدن
نمیشد این موضوع البته میشد البته با هزینه بیشتر
این مورد اول مورد دوم ایا امکانش هست که در تبیان یک ماه 500 گیگ و یک ماه 700گیگ مصرف کنیم هزینه نگیرن!!!؟
لطف کن فقط وقتی من یاهرکس دیگه داره صحیح یا غلط یکی رو راهنمایی می کنه شما دخالت نکن خود استارتر خودش
میره می بینه می پرسه و بالاخره به واقعیت می رسه پس لازم نیست شما نقش قاضی رو بازی کنی این وسط

RoobinaServer
November 3rd, 2013, 01:12
روی صحبتم با شما نبود بهتر هست اگر کسی اسم شما رو آورد بیای نظرت رو بگی
اگر دیتاسنتر تبیان ارث خانوادگی تون هست سندش رو نشون بده متوجه شیم ماهم بعدهم
ما در دیتاسنتر افرانت هستیم و مشکلی هم نداریم از نظز میزان دریافت و ارسال که مساوی هم باشه یا یکی بیشتر یکی کمتر ولی در تبیان طبق حرفی که خودشون زدن
نمیشد این موضوع البته میشد البته با هزینه بیشتر
این مورد اول مورد دوم ایا امکانش هست که در تبیان یک ماه 500 گیگ و یک ماه 700گیگ مصرف کنیم هزینه نگیرن!!!؟
لطف کن فقط وقتی من یاهرکس دیگه داره صحیح یا غلط یکی رو راهنمایی می کنه شما دخالت نکن خود استارتر خودش
میره می بینه می پرسه و بالاخره به واقعیت می رسه پس لازم نیست شما نقش قاضی رو بازی کنی این وسط

فقط به خاطر استارتر عزیز که درخواست کردند پاسخ حرف هاتون را نمیدم . امیدوارم متوجه باشید که یک تاپیک استارتر داره و نیازی نیست کسی دخالت بکنه مثل تمام تاپیک هایی که خراب کردید در این انجمن شما، ولی خب این مورد تبیان بود و عمومی بود تاپیک و هر کسی حق نظر داشت و بنده هم در مقابل شما که نظر دادید نظر دادم دعوا که نکردم اینجوری صحبت میکنید کمی خونسرد باشید سر مال دنیا اعصاب خودتون را خورد نکنید صحبت فنی بود که ادامش نمیدم :) .

اگر خواستید بیشتر صحبت کنیم (فنی و تجربه نه دعوا) پیغام خصوصی بدید.

یا حق

RoobinaServer
November 3rd, 2013, 01:18
استارتر عزیز چرا مواردی که در ایران هست کلا خرید نمیکنید ؟ اگر سرور های خارج را خرید کنید اطلاع دارید که هزینه وارد و گمرکی هم میخوره ؟

به نظرم سرور d که دارند به شما نو میدهند بپرسید دارای گارانتی میباشد یا خیر اگر گارانتی داره و تضمین میکنه که مشکلی داشته باشه مین یا ... درست یا تعویض میکنه فکر کنم این بهتر باشه.

یا حق

ULTRAWEB
November 3rd, 2013, 01:46
نظر منم با قیمتی از این سررورها دیدم سرور همون کرمان هاست هست
دست دوم که هست ولی هنوز قطعات گارانتی دارن و نسبت به همه این قوی تره و چون دست دوم هست
میتونی ارزون تر بخریش با خودش صحبت کن ببین چی میگه ایمیلشم خواستی دارم باهاش مکاتبه کن شاید
خوب باهات کنار امد

JATHIYA
November 3rd, 2013, 12:58
استارتر عزیز چرا مواردی که در ایران هست کلا خرید نمیکنید ؟ اگر سرور های خارج را خرید کنید اطلاع دارید که هزینه وارد و گمرکی هم میخوره ؟

به نظرم سرور d که دارند به شما نو میدهند بپرسید دارای گارانتی میباشد یا خیر اگر گارانتی داره و تضمین میکنه که مشکلی داشته باشه مین یا ... درست یا تعویض میکنه فکر کنم این بهتر باشه.

یا حق

بدون گارانتی هست تضمین لفظی که به درد نمیخوره وقتی میگن که گارانتی نداره مشخص هست اتفاقی هم براش بیافته جوابگویی در کار نیست