PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قابل توجه پذیرندگان محترم اینترنتی

abbas_majan
October 30th, 2013, 10:09
سلام

امروز این ایمیل از سوی شرکت شاپرک برای اومد :

پذیرنده محترم اینترنتی

با سلام و احترام

در راستای ارتقای ضریب امنیت تراکنش های اینترنتی و نیز افزایش سهولت ، اطمینان خاطر و رضایتمندی مشتریان و پذیرندگان محترم و براساس سیاستهای بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، کلیه پرداختهای اینترنتی در آذرماه سال جاری، به صورت یکپارچه توسط شبکه الکترونیکی پرداخت کارت (شاپرک) انجام و کلیه تراکنش های مذکور صرفاً از این طریق پذیرش و پردازش خواهند شد.
به همین منظور و برای جلوگیری از اختلال در خدمات پرداخت اینترنتی، خواهشمند است در فرصت زمانی باقیمانده با توجه به موارد ذیل هر چه سریعتر آماده سازی لازم انجام گیرد:

1- از تاریخ 16/8/92 آدرس URL صفحات پرداخت اینترنتی به آدرس pspname.shaparak.ir تغییر خواهد نمود. این تغییر مستلزم همکاری پذیرنده محترم بوده تا با همکاری پشتیبانان فنی و شرکت PSP طرف قرارداد خود نسبت به این امر اقدام نمایند. در این انتقال از زمان مقرر، امکان پذیرش تراکنش ها توسط پذیرندگانی که از یکی از بانکها خدمات خود را دریافت نموده اند، از بین خواهد رفت، لذا تا پیش از اتمام زمان مذکور خدمات درگاه پرداخت اینترنتی می بایست با مساعدت بانک یا بصورت مستقیم، از یکی از شرکتهای ارایه دهنده خدمات پرداخت که لیست آنها در سایت شاپرک موجود است، دریافت گردد.

2- تسویه با پذیرندگان اینترنتی هر 24 ساعت یکبار ( تسویه شبانه بصورت واریز در اولین سیکل روز بعد ) انجام خواهد شد.

3- دریافت درگاه پرداخت اینترنتی منوط به اخذ نماد اطمینان از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می باشد. چنانچه تاکنون برای دریافت آن اقدام ننموده اید، با مراجعه به سایت مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و یا تماس با شرکت ارایه دهنده خدمات پرداخت خود نسبت به دریافت آن اقدام نمایید.

ضمناً پذیرندگان درگاه پرداخت اینترنتی می توانند با مراجعه به سایت شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت شاپرک - صفحه اصلی (http://www.shaparak.ir) اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و یا در فرم مربوطه، پیشنهادات، سوالات و یا مشکلات احتمالی خود را ارسال نمایند تا پس از بررسی و پیگیری نسبت به رفع مشکلات آنها اقدام گردد.

با تشکر

شبکه الکترونیکی پرداخت کارت ( شاپرک)

حالا این ایمیل یعنی چی ؟ یعنی درگاه های پرداختمون از کار میفتن ؟؟

persianmagic
October 30th, 2013, 10:18
باید ببینیم بانکها همکاری میکنند یا نه.خیر از کار نمی افته فقط یک تغییراتی باید انجام یشه

DeLtAvPs
October 30th, 2013, 11:12
من یه درگاه 3 ساله دارم نکنه گیر بدن ! :(
عجب گیری کردیما اگه گذاشتن یه روز راحت کارمونو بکنیم کی حوصله داره نماد بگیره و ....

persianmailer
November 6th, 2013, 00:10
منم با DeLtAvPs (http://www.webhostingtalk.ir/member/38842/) موافقم.
مشکل اصلی من با نماد اینه که آدرس محل فعالیت میخواد و در اختیار عموم میزاره (تازه کلی مدارک هم میخواد).
همه که دفتر کار ندارند تا آدرسشو منتشر کنن! (این گزینه باید اختیاری باشه)
باز شماره ثابت رو میشه یه کاری کرد!

da6276
November 6th, 2013, 01:12
3- دریافت درگاه پرداخت اینترنتی منوط به اخذ نماد اطمینان از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی می باشد. چنانچه تاکنون برای دریافت آن اقدام ننموده اید، با مراجعه به سایت مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و یا تماس با شرکت ارایه دهنده خدمات پرداخت خود نسبت به دریافت آن اقدام نمایید.
عجب بدبختی داریم

vebc
December 25th, 2013, 21:33
خبر بد اینه فقط میشه 2 تا درگاه داشت
من کلی زحمت کشیدم این همه درگاه گرفتم برا سایتم!

p30speed
December 25th, 2013, 21:50
این نماد هم شده شاخ. فلان فلان شده ها خیلی وضع معیشتی و کاسبی مردم خوب هر هروز یک سنگ میندازن جلوی پای مردم.
وقتی کسی درگاه گرفته بانک حتما ضمانت گرفته که بهش درگاه داده. مسخره بازیها چیه.

saman-00
December 26th, 2013, 02:26
خر ما از بچگی دم نداشت
اسیری شدیما هر روز یک داستان داریم

rezaonline.net
December 26th, 2013, 07:09
خبر بد اینه فقط میشه 2 تا درگاه داشت
من کلی زحمت کشیدم این همه درگاه گرفتم برا سایتم!

ربطی نداره .
من الان پاسارگاد و ملی و سامان(از طریق بانک شهر) روی شاپرک دارم .
گردشگری و ملت هم دارن کار میکنن روی آدرس قبلیشون .

:)

DeLtAvPs
December 26th, 2013, 09:53
ربطی نداره .
من الان پاسارگاد و ملی و سامان(از طریق بانک شهر) روی شاپرک دارم .
گردشگری و ملت هم دارن کار میکنن روی آدرس قبلیشون .

:)

از طریق بانک شهر؟
یعنی چطوری؟

M-Sadeghi
December 26th, 2013, 10:07
***ی های میلیاردی رو جلوشو بگیرن نمی خواد کار مارو ببندند

SamaN DL
December 26th, 2013, 10:28
دوستان ! یعنی اگر ما نماد نداشته باشیم نمیتونیم درگاه بگریم؟ اینکه خیلی بد بختیه!

ما میخواستیم پیگیر درگاه بانک ملی بشیم ولی این تاپیک رو دیدم کلا نا امید شدم :|

persianmailer
December 28th, 2013, 03:15
یکی از دوستان با امضای یک توافقنامه تونست درگاه بانک ملی بگیره.
پیشنهاد می کنم با شماره های پشتیبانی بانک تماس بگیرید و سوال کنید.

SamaN DL
December 28th, 2013, 12:16
یکی از دوستان با امضای یک توافقنامه تونست درگاه بانک ملی بگیره.
پیشنهاد می کنم با شماره های پشتیبانی بانک تماس بگیرید و سوال کنید.

درود

دوست من اطلاعاتی در مورد توافق نامه دارید؟ امکانش هست کمی بیشتر توضیح بدید؟

persianmailer
December 29th, 2013, 09:28
متاسفانه اطلاع دقیقی ندارم. پیشنهاد میکنم با شماره های پشتیبانی بانک تماس بگیرید. پاسخ اون ها دقیقتر هستش. احتمالا یکسری تعهد و قوانین هستش که باید تایید کنید.

ضمنا فکر کنم با شرکت به پرداخت (بانک ملت) و شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (بانک پارسیان) هم بشه چنین کاری کرد. البته در سایتشون منتشر نکردند اما فکر کنم بشه چنین کاری کرد. بهتره باهاشون تماس بگیرید. لطفا اگه کسی اطلاع داره منتشر کنه.

persianmailer
December 29th, 2013, 09:43
یه چیزی هم درمورد نماد اعتماد بگم :
من در مورد انتشار آدرس با پشتیبانی enamad.ir تماس گرفتم و گفتم که همه دفتر کار ندارند و نمیتونند آدرس منزل شخصیشون رو منتشر کنن.
و پاسخ دادن که قرار یکسری تغییرات ایجاد کنند که این موضوع رو هم لحاظ می کنند.
من پیشنهاد می کنم تا شما دوستان عزیز هم هم در بخش نظرات سایت پیغام بذارید (یک دست صدا نداره!).
خیلی از دوستان و همکاران که در زمینه هاستینگ، پیام کوتاه و ... فعالیت می کنند دفتر کار ندارند و در خانه کارهاشون رو انجام میدن.
اگه قراره نماد بخواد به کسب و کار خانگی کمک کنه (به گفته خودشون در رسانه ها) باید یه فکری هم درمورد آدرس کنند.
میتونند برای اطمینان آدرس و مشخصات کامل شخص رو بگیرند و انتشار آدرس فعالیت اختیاری باشه و در عوض مثلا انتشار شماره ثابت اجباری باشه.
بازم تاکید میکنم باهاشون تماس بگیرید و این موضوع رو مطرح کنید.

:53:

SamaN DL
December 29th, 2013, 11:05
منم موافقم شاید کسی دوست نداشته باشه آدرس کاملش را کسی بدونه بعد ممکنه کسانی که خونشون نزدیکه حضوری بیان در خونه آدم.
تلفن هم اگه بشه به جای ثابت همراه را عمومی نشون داد بهتره خب آخه تلفن ثابت را تو خونه همه بر می دارن بعد مشتری های ما با فک و فامیل قاطی میشن :دی
به نظر من همه اطلاعات شخصی را بگیرن اما فقط پیش خودشون نگه دارن بعد صفحه نماد را اگر ما خودمون بتونیم شخصی سازی کنیم خیلی خوب میشه مثلاً کاش میشد علاوه بر تغییر بعضی از موارد رنگ صفحه هم تغییر داد.
حالا کجای سایت enamad.ir نظر دادید شما بگید ما هم بریم همون جا نظر بدیم.

با درود دوست من در اینجا نظر بدهید ! https://enamad.ir/opinions.aspx

------------------

این هم از نظر بنده ,,,, --------

با سلام
چنانچه محل کسب و کار و محل سکونت شما یکی می باشد و آدرس اعلامی برای محل سکونت(آدرس شخص حقیقی برای کسب و کارهای دارای شخصیت حقیقی) با آدرس اعلامی برای محل کسب و کار(اعلامی در صفحه وب سایت تجاری)یکسان می باشد اجاره نامه و یا سند ملکی محل سکونت خود را در سایت قرار دهید

نظر ارسالی: با درود خیلی از دوستان برای گرفتن نماد مشکلاتی دارند! و تعدادی محل کار ندارند و نمیتونن آدرس محل زندگیشون رو بدن لطفا برسی فرمایید! اگر تعقیراتی در سیستمتون ایجاد کنید خیلی خوب میشه! با تشکر بدرود

metalancerx
June 21st, 2014, 03:01
اطلاعاتتون مفید بود ممنون