PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ست کردن دامنه با ویندوز سرور2003

x170
October 29th, 2013, 23:02
با سلام دوستان
نمی دونم جای درستی تاپیک رو زدم یا نه اگه اشتباهه مدیران لطفا انتقالش بدن بخش مربوطه
خب آقا ما یه سرور ویندوز داریم میخوایم با یه دامنه ست کنیم (.in) من وب سرور رو کانفیگ کردم یعنی بهتره بگم نصب کردم ...
و تنظیمات دی ان اس رو هم انجام دادم این هم دامنه من : dlnazahang.in

intoDNS: dlnazahang.in - check DNS server and mail server health (http://intodns.com/dlnazahang.in)

دوستانی که واردن میشه یه نگاه بندازن ببینن این ارور ها که اومده واسه کدوم قسمت هاست که اشتباه نصب کردم ؟ تا درستش کنم

یا هم اگه کسی میتونه راهنامییم کنه ... خیلی ممنون .

ParsWebHosting
October 30th, 2013, 02:18
با سلام دوستان
نمی دونم جای درستی تاپیک رو زدم یا نه اگه اشتباهه مدیران لطفا انتقالش بدن بخش مربوطه
خب آقا ما یه سرور ویندوز داریم میخوایم با یه دامنه ست کنیم (.in) من وب سرور رو کانفیگ کردم یعنی بهتره بگم نصب کردم ...
و تنظیمات دی ان اس رو هم انجام دادم این هم دامنه من : dlnazahang.in

intoDNS: dlnazahang.in - check DNS server and mail server health (http://intodns.com/dlnazahang.in)

دوستانی که واردن میشه یه نگاه بندازن ببینن این ارور ها که اومده واسه کدوم قسمت هاست که اشتباه نصب کردم ؟ تا درستش کنم

یا هم اگه کسی میتونه راهنامییم کنه ... خیلی ممنون .
سلام
خواستید مشخصات رو بفرستید تا براتون کانفیگ کنم.

x170
October 30th, 2013, 19:14
سلام
خواستید مشخصات رو بفرستید تا براتون کانفیگ کنم.

لطفا آیدی یاهوتون رو بفرستید ؟

hostfire
October 30th, 2013, 23:08
مراحل رو کامل و گویا توضیح میدم.
شما یه هاست سی پنل میخری دامین رو ست میکنی باهاش از تو قستم advanced dns zone editor برای arecord اصلی ای پی سرور رو مشخص میکنی.
حالا میری تو سرور
یا نرم افزار زمپ رو دانلود میکنی نصب میکنی و یا iis نصب میکنی.
تموم شد رفت.

برای وب سرور اول چه وب سروی کانفیگ کردید؟ (منظور از کانفیگ همون نصبه دیگه؟)
وب سرور ها برای شما که مبتدی هستید به درد نمیخورن و گیج کننده هستن.چون php .sql.phpmyadmin.و چندنید افزونه ی دیگرو باید نصب کنید ک به کارتون بیاد.