PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در همه ی ویندوزها

مینا-صیفی
October 29th, 2013, 15:50
سلام یه ادمی که در ضمینه ی همه سیستم عامل ها و درایورها PC & Labtop تجربه داره بگه سوالات ازش دارم فقط ایدی یاهو اگر داره بده اونجا صحبت کنیم در غیر این صورت جواب پست ندید ممنون.....

downloaddl
October 29th, 2013, 15:54
خوب حد اقل سوالتون رو تو تاپیک مطرح میکردید

مینا-صیفی
October 29th, 2013, 16:00
نمیشه سوالاتم زیاده باید تک تک بگم داستانی شاهنامه ای هست فقط ایدی یاهو در غیر این صورت همونطور که گفتم الزامی به جواب پستم لازم نیست کسی بده وقت دارید یاهو دارید بدید ندارید هیچی من اینجا نمیتونم بگم ......

ULTRAWEB
October 29th, 2013, 16:00
سوال و جواب خارج از فروم ممنوع هست شما سوال کنید بقیه همین جا جواب میدن روز خوش
فروم هم برای همین کار طراحی شده است تا بخش کوچکی از سوال هایی میشه جواب داد و یا راهنمایی کرد
بدین صورت انجام پذیره

مینا-صیفی
October 29th, 2013, 16:17
ای بابا چرا کسی حالیش نمیشه اقا ایدی یاهو بدید ندارید جواب ندید ای بابا نمیخاد قوانین یاد بدید من یاهو فقط کار میکنم میخای بخاه نمیخای نخاه :d

downloaddl
October 29th, 2013, 16:27
ای بابا چرا کسی حالیش نمیشه اقا ایدی یاهو بدید ندارید جواب ندید ای بابا نمیخاد قوانین یاد بدید من یاهو فقط کار میکنم میخای بخاه نمیخای نخاه :d

خوب شما اینجا زود تر به جواب میرسی

و سوالاتون رو چندتاشو اینجا مطرح کنید شاید یکی ای دی بده ولی جواب سوال شما رو ندونه

rashed2285
October 29th, 2013, 17:34
سلام
حالا که ایشون سوالشون رو نمیپرسند من میخوام بپرسم
من یک net book acer
مدل aod260
دارم
همه ی درایور هاش نصب میشه جز بلوتوٍث

از سایت acer دانلود کردم 3تا فایل است همه اش رو نصب کردم بازم راه نیوفتاد
از auto driver استفاده کردم بازم نشد

اصلا درایو رو پیدا نمیکنه مال بلوتوث
اول که ویندوز اصلیش روش بود خودش نصب بود و اصلا مشکلی نداشت