PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رایت کردن ویندوز

مینا-صیفی
October 28th, 2013, 21:45
سلام دوستان کسی بلده ویندوز که من دانلود کنم بعدش باید چجوری رو CD یا DVD رایت کنم میگن رایتش فرق داره باید فلان کار منی بعد رایت کنی من اون فلان کاراشو بلد نیستم کسی اگه تجربه درین موضوع داره ایدی یاهوشو بده اونجا بهم توضیح و یاد بده nero باز هم اگر هستید راجبه اینم سوال دارم.

hamedmj
October 28th, 2013, 21:49
سلام دوستان کسی بلده ویندوز که من دانلود کنم بعدش باید چجوری رو CD یا DVD رایت کنم میگن رایتش فرق داره باید فلان کار منی بعد رایت کنی من اون فلان کاراشو بلد نیستم کسی اگه تجربه درین موضوع داره ایدی یاهوشو بده اونجا بهم توضیح و یاد بده nero باز هم اگر هستید راجبه اینم سوال دارم.

با الترا ایزو به صورت بوت رایت کنید.

مینا-صیفی
October 28th, 2013, 21:52
ایدی یاهو بدید من این برنامه رو ندارم و بلد نیستم باید چی کار کنم اینا لطفا

serverstar.ir
October 28th, 2013, 21:57
باید ایزو رایت بشه که بوتیبل باقی بمونه

serverstar.ir
October 28th, 2013, 21:59
نباز به برنامه الترا ایزو هم نیست با نرو بورنینگ رام هم میشه نه نرو اکسپرس از منو فابل نیو رو بزن بعد سریرگ ایزو رو نیو پایین کلیک کن

Tarfandaneh
October 28th, 2013, 23:11
سلام
هیچ نیازی به UltraISO یا برنامه های ویرایش فایل ISO نیست چون مسلماً فایل ISO ویندوزی که در سایت های ایرانی قرار میگیره خودش مشخصات بوت داره و شما فقط کافیه اونو با نرم افزار های مثل ImageBurner روی DVD رایتش کنید.