PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور اختصاصی

Upvps.Net
April 1st, 2010, 01:10
سلام بر دوستان و همکاران گرامی
خلاصه میگم با خیلی از دی سی ها کار کردم جدیدا هم با یکی بنام بورست اشنا شدم بعضی ها توی همین انجمن ازش سرویس میگیرن یکیش همین وب سایت وب هاستینگ تالک که از وحید پرسیدم بهم گفت از یه سایت دیگه می گیره که کالوکیت کرده اما بهشون ایمیل زدم گفتن نه ما اصلا با بورست کار نمی کنیم!
خلاصه دنبال دی سی هستم که نپوکونه ما رو ! این دی سی عالیه قیمتاش اما یه سرور می خوام با همین مشخصات و همین قیمت دقیقا همین مشخصات! دی سی خوب و معتبری هم باشه اگه کسی دیگه هم می تونه واسم از همین بورست بخره البته توی پنل خودم با تضمن عدم تحریم و قرارداد کتبی ذکر کنه !

Invoice Items

Core2Quad Q9550 Quad Core Dedicated Server - SALE OFFER -
Operating System: Windows 2008 Standard Edition - 64-BIT
Control Panel: No Control Panel Installation / License
Bandwidth: 4000GB/Month Standard
RAM/Memory: 8GB DDR2
IP Addresses (Base Allocation): 5
Primary Hard Drive: 1TB SATA
RAID - (Requires Additional Hard Drives, All of Same Size, To Be Ordered): None
2nd Hard Drive: None
3rd Hard Drive: None
4th Hard Drive: None
5th Hard Drive: None
Backup Service - (Backup to Spare Drive): None
External Backup Storage - (FTP/SSH/RSYNC/VPN/MAPPED): None
Firewall Security Service - (Hardware Based): None
Remote Reboot Port - (Web Interface to Power Cycle Server Remotely): Yes
Fully Managed Service - (Phone Support, Multi-Port Monitoring, 3rd Party Script Basic Assistance, Limited Free O/S Re-installs): None
Private LAN Port - (Additional LAN Port to Privately Connect Servers): 1000Mbps Port
Remote KVM Service - (Web Interface to Console Server Remotely): None
Load Balancing Port - (Balance Traffic Across Multiple/Redundant Servers): None
DDOS Protection Service - (Hardware Based): Network-Level
Database Software: Microsoft SQL 2008 - Express Edition
CPanel/WHM Add-On - Fantastico - (Script & Open-Source Software Auto-Installer): None
Plesk Add-On - Power Pack - (Bundle of SpamAssassin, Application Pack, Helpdesk, PostgreSQL/MSSQL, Tomcat, & ColdFusion Add-Ons): None
Plesk Add-On - Language Pack - Additional Language: None $164.85 USD
------------------------------------------------------
Sub Total: $164.85 USD
Credit: $0.00 USD
Total: $164.85 USD

AfraWeb.net
April 1st, 2010, 01:21
وقتی خود دیتا سنتر میگه به ایران سرویس نمیده کی میتونه به شما تضمین و قرار داد کتبی بده ؟

LoveLife
April 1st, 2010, 01:43
در ضمن این سیستم پی سی هست نه رکمونت ! و الا ویندوز استاندارد حداقل 30 دلار هست !

Techno Pars
April 1st, 2010, 01:46
ممنون از افراوب.دقیقا همینه!
اگر سرور با قیمت مناسب می خواهید من از آمریکا و آلمان می تونم بهتون بدم.

AfraWeb.net
April 1st, 2010, 01:53
اگر تمایل داشتید میتونیم از کانادا سرور اختصاصی با اپ تایم 100 درصد و پورت 100 اختصاصی بهتون ارائه کنیم . مالک سرور شما هستید و مستقیم از تنها نماینده فروش دیتا سنتر خرید میکنید . در صورت نیاز فاکتور فروش برای شما ارسال می شود ولی نه به این قیمت این دیتا سنتر ها . هر دیتا سنتری کلاس کاری خودش را دارد و قیمت خاص خودش .

برای اشنایی بیشتر با دیتا سنتر میتونید این لینک را مشاهده فرمایید

http://www.webhostingtalk.ir/f34/%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7-%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1-netelligent-ca-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7-9342/

mohammadi9
April 1st, 2010, 02:12
از دیتاسنتر Iweb یا Xlhost تهیه کنید .. در ضممن Worldstream هلند هم هستش

اگه خواستید بگید

در چه Range قیمتی میخواین ؟؟؟

Arashdn
April 1st, 2010, 08:44
من در مسنجر هم بهتون گفتم
اگر سرور در پنل خودتون باشه هیچ کسی به هیچ عنوان نمیتونه تضمین عدم تحریم و قرارداد کتبی بده
و فقط میتونن پرداخت رو انجام بدن

polic
April 1st, 2010, 14:50
سلام بر دوستان و همکاران گرامی
خلاصه میگم با خیلی از دی سی ها کار کردم جدیدا هم با یکی بنام بورست اشنا شدم بعضی ها توی همین انجمن ازش سرویس میگیرن یکیش همین وب سایت وب هاستینگ تالک که از وحید پرسیدم بهم گفت از یه سایت دیگه می گیره که کالوکیت کرده اما بهشون ایمیل زدم گفتن نه ما اصلا با بورست کار نمی کنیم!
خلاصه دنبال دی سی هستم که نپوکونه ما رو ! این دی سی عالیه قیمتاش اما یه سرور می خوام با همین مشخصات و همین قیمت دقیقا همین مشخصات! دی سی خوب و معتبری هم باشه اگه کسی دیگه هم می تونه واسم از همین بورست بخره البته توی پنل خودم با تضمن عدم تحریم و قرارداد کتبی ذکر کنه !

اوه اوه شما همون server4ir.com نیستی؟که همه رو به باد فوش می گرفتی و آخرش vps که داشتی پاک شد؟
خیلیا دنبالت می گشتن ;)
سایتای که روی vpset بودن همه پاک شده بود
دوباره.....
تو همین انجمن در مورد شما بحث شده بود.
:109:

Nikihost
April 1st, 2010, 17:02
سلام

المان :

HTML clipboard
Processor (GHz): Intel Core 2 Quad Q9550
Memory (RAM): 8 GB DDR2