PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال شماره

AHF-victory
October 27th, 2013, 20:34
سلام.دوستان من سامانه پیامکوتاه دارم،الان میخوام انتقال بدم رو یه شرکت دیگه؛به ادمینش گفتم میگه نمیشه و ما انتقال نمیدیم.باید چه کار کنم؟
بعد از 1 سال اگر من تمدید نکنم از طریق اون شرکت جدید میتونم همون شمراه رو بخرم؟

vp_server
October 27th, 2013, 20:45
درود
شرکتی که در حال حاضر ازش نمایندگی گرفتید و شرکتی که میخواهید انتقال بدید رو پ.خ نمایید

AHF-victory
October 27th, 2013, 21:46
نمایندگی نگرفتم-یه پنل گرفتم

حالا از یه سایت دیگه هم پنل گرفتم میخوام از این به اون یکی انتقال بدم

نمیتونم بدم اونی که ازش گرفتم.ادمای لج بازی هستن و میترسم ببندن.

اما پنل جدید رو از سایا وب گرفتم میخوام انتقال بدم به سایا وب

soheilsystem92
October 27th, 2013, 23:23
سلام بله قانونا میتونید این کار رو بکنید چون مالک خط شما هستید
ایشون فکر منافع خودشون هستن
روش کار هم به این صورت هستش که شرکت انتقال دهنده یک نامه مبنی بر انتقال شماره به اوپراتور ارسال کنه و درصورت ارسال نامه به اوپراتور به پنل مقصد اطلاع داده بشه تا پیگیری ها از طرف پنل مقصد انجام شه
این کار رو شخصا چندین بار انجام دادم
موفق باشید

AHF-victory
October 27th, 2013, 23:31
میشه بیشتر راه نمایی کنید؟دقیقا چه کاری انجام بدم؟

چون با اونا تماس گرفتم گفتن ما انتقال نمیدیم!اما به سایا وب گفتم گفتن قانون باید انتقال داده شه دقیقا حرفی که شما زدید گفتند بگید انتقال بدهند چون مالک شما هستید.

اگرم انتقال ندادن چه کار کنم؟میترسم شماره ام بسوزه(شماره من رو بگیرن و ندهند)چون شماره ام مهمه

بعد از 1 سال اگر من تمدید نکنم از طریق اون شرکت جدید میتونم همون شمراه رو بخرم؟؟؟

soheilsystem92
October 28th, 2013, 00:02
احتمالا ایشون احترام به حقوق مشتری براشون اصلا اهمیت نداره
نه نگران نباشید هیچ کاری نمیتونند با شماره بکنن چرا که شماره در اپراتور مربوطه به نام شما ثبت شده مگر این که عکسش ثابت شه (برای خرید شماره چه مدارکی خواستن؟)
بله بعد از یک سال اگر تمدید نکنید لینک خط ازاد میشه و میتونید روی لینک پنل مقصدتون از شماره استفاده کنید

AHF-victory
October 28th, 2013, 00:23
این که خطم ازاد بشه مطمئن هستید؟
یعنی 6ماه دیگه که من خطم تموم شه میتونم به راحتی برم از جای دیگه همین خط رو بخرم؟

مدرک هم کارت ملی و شناسنامه خاصتن که اینم تا جای که میدونم مهم نیست.اگرم ندم هیچی نمیشه چون خط به نام ایشون ثبت میشه به نام فکر نکنم ثبت شه.
جای هست که بشه این شماره هارو استلام گرفت؟

soheilsystem92
October 28th, 2013, 00:29
بله خط آزاد میشه صد در صد استعلام کنید میگه که این خط ازاده یا آزاد نیست الان خط در انحصار شماست

اگر که مدارک خواستن (سرویس دهنده فعلی) خوب احتمالا خط به نام شما خریداری شده اگر امکانش هست لینک سرویس دهنده فعلیتون رو برام ارسال کنید

بله ولی فقط آزاد بودن و یا نبودن رو مشخص میکنه اطلاعات مالک خط رو نمیده

websazha
October 28th, 2013, 00:32
تمدید این خط ها 1 ساله نیست!!!!
این خط ها تا جایی که من اطلاع دارم از مگ فا می خواستیم تهیه کنیم عمده و.... به صورت 99 ساله بوده اند و نه هر سال پرداخت قیمت خط!!!!این قیمت تمدید خط یک ... هست.
کسانی که در این کار دستی در آتش دارند درست می گم یا خیر ؟ یا نمونه های مختلفی هست؟

AHF-victory
October 28th, 2013, 00:36
پ.خ کردم.

از کجا استعلام کنم؟
نمیتونم شماره رو بدم شرمنده :( -خریداری شده که فکر نکنم.چون 10تومان بیشتر بدی همین طوری الکی بدون مدرک میدن بهت-فقط برای کلاس گزاشتن و داشتن مدارک میگیرن
خوب چه قدر مهلت دارم بعد از اتمام مهلت تمدید؟فرض کنید 1/12/92 تموم میشه.میتنم همون موقع بگیرم یا باید صبر کنم؟

AHF-victory
October 28th, 2013, 00:37
نه فکر نکنم.1ساله باید باشه

soheilsystem92
October 28th, 2013, 07:35
بله دیدم @-)
جالب این جاست از همین پنلی که ایشون نمایندگیشون رو دارن بنده تا حالا چندین خط انتقال دادم !!!
توی این سامانه ای که استفاده میکنید چون خرید خط انلاین انجام نمیشه احتمال داره خط به نام شما نباشه
بله فکر کنم یه چند روزی مهلت تمدید بدن (ته بحال برام پبش نیومده حقیقتش) ولی اگر که بخوای خط رو توی پنل مقصد خرید کنید باید ببنید که سرشاخه اصلی اون توی پنل مقصد هست یا نه
مثلا اگر شماره شما با 30002223 شروع میشه باید ببنید که توی پنل مقصد این پیش شماره وجود داره یا نه البته فقط خطوط 3000 از سرشاخه اصلی ارائه میشه.

soheilsystem92
October 28th, 2013, 07:42
تمدید این خط ها 1 ساله نیست!!!!
این خط ها تا جایی که من اطلاع دارم از مگ فا می خواستیم تهیه کنیم عمده و.... به صورت 99 ساله بوده اند و نه هر سال پرداخت قیمت خط!!!!این قیمت تمدید خط یک ... هست.
کسانی که در این کار دستی در آتش دارند درست می گم یا خیر ؟ یا نمونه های مختلفی هست؟

نحوه خرید خطوط متفاوت هستش مثلا شما یک خط 8 رقمی 3000 از اپراتور خرید میکنید بعد میتونید با همون پیش شماره خطوط 14 و 10 رقمی ارائه کنید (خط 5000 هم همین طو هستش) در این صورت نحوه تمدید و قیمت رو صاحب خط تعیین میکنه
در مورد خطوط 2000 و 1000 اطلاعی ندارم

wikiphp
October 28th, 2013, 14:06
درود فراوان :53:

در جواب حسام عزیز ( AHF-victory ) :

تشکر بابت خرید شما ،و اینکه من خدمت شما هم عرض کردم بنده هم همین مشکل را داشتم با این شرکت!دقیقا مشکل شما،شرکت هزار نویس که فکر میکنه خیلی قوی هست(نمیخوام تخریب کنم) این کارو انجام نمیده.در صورتی که اگر بخواد انجام میده کاری هم نمیتوانید انجام دهید جز اینکه بگید انتقال بده که آن هم انجام نمیده
با شرکت صبا پیامک که هم ما و هم خوده هزار نویس رسیلر آنان هستیم تماس گرفتم گفت کاری نمیتونیم انجام بدیم باید با خوده هزار نویس صحبت کنید.
و اینکه شماره به نام شخص شما ثبت شده یا خیر،به احتمال 99٪ ثبت نشده.
تنها کاری که میشه کرد اینکه داخل انجمن اعلام کنید شاید این کارو انجام دادن،اما در کل به خاطر اینکه پنل بنده اعتبارش تمام میشه من پیگیری میکنم که هرچه سریع تر انتقال بدم.

در جواب دوستی که گفت شماره ها چند ساله هستند :
شماره ها مادام العمر هستند ،اینی که میبینید امسالی مثل بنده شماره ها رو 1 ساله میدیم ،خیر این طوری نیست.پنل شما 1 ساله هست و ما بابت پنل شما ازتون پول برای تمدید میگیریم وگرنه خوده شماره برای همیشه به ثبت میرسه...

در جواب سهیل ،همکار خوب و عزیز : از پاسخگویتون ممنون ،چند تا راه نمای خوب در این انجمن باشن همه چی عالی میشه :) ،متاسفانه همان طور که خودتون گفتید به خاطر منافع خودشون انتقال نمیدن.دقیقا مشکل بنده هم همین هست برای ایشون چند ماه مانده اما برای بنده 1 ماه.... ،شماره من خیلی مهم هست چرا که مشابه شماره شرکت هست اما خوب کاری نمیشه از پیش برد چرا که امسالی مانند این شرکت هزار نویس میان و باعث دلخوری دیگران میشن و هم خودشون را بدنام میکنن.شاید مشکل کوچیکی باشه اما با این حال همین مشکل کوجیک آبروی ایشون رو برده...

موفق و پیروز باشید

AHF-victory
October 28th, 2013, 19:39
مرسی
از خیرش گذشتم اگر تونستید منتقل کنید شمارتونو بگید ما هم از همون طریق انتقال بدیم به پنل شما.
واقعا کسای مثل این هزار نویس خیلی ابرو بر هستند.اخه مثلا که چی عوض نمیکنن؟ما دوست نداریم از ایشون سرویس داشته باشیم.

مدیران تاپیک رو ببندن.ما هم از خیر اون شماره و پنل گذشتیم.

hrv
October 28th, 2013, 20:26
سلام دوست عزیز بستگی به اپراتور داره!
زود قضاوت نکنید!
3000 به خاطر سرشماره بودن میتونه امکان پذیر نباشه
اما 1000 در هر حالی امکان پذیر هست!!!

soheilsystem92
October 28th, 2013, 20:50
سلام دوست عزیز بستگی به اپراتور داره!
زود قضاوت نکنید!
3000 به خاطر سرشماره بودن میتونه امکان پذیر نباشه
اما 1000 در هر حالی امکان پذیر هست!!!

سلام دوست عزیز امکان انتقال با هر سرشماره ای وجود داره چرا که هر خط یک لینک مجزا داره فقط مالکیت خطوط یکی هستش