PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی افلاین سایت جهت دانلود فایلهای اموزشی

MagicVps.Com
March 31st, 2010, 23:16
با سلام

از انجایی که فایلهای امورزشی بیشتر بصورت فایل ویدویی هست و معمولا حجمهای زیادی داره یا اینکه فایلهای ایزو و با این سرعت اینترنت نمیشه به راحتی دانلود کرد این فایلها را که برای خیلی از دوستان لازمه و مفید هستش
فعلا یک اکانت در دسترس هست که گفتم حداقل دوستان هم استفاده داشته باشن

تصمیم گرفتم بصورت افلاین برای دوستان این فایلهای اموزشی را ارسال کنم و دوستان بدون نیاز به داشتن نت به راحتی از طریق افلاین این فایلها را دریافت کنند

البته هماهنگی میشه قبلش که دوستان اماده باشن و هر شب و یا هر چند شب یکبار لینکهای مربوطه را معرفی میکنند که اماده بشه برای دانلود

منتظر نظرات و پیشنهادات دوستان همچنین ادمین محنترم هستم

MagicVps.Com
March 31st, 2010, 23:55
این دوستانی که دیدین تاپیک را نظری ندارن یا سوالی

mahdi2009
April 1st, 2010, 00:13
سلام.

خوب دو موضوع پیش میاد اینکه دوستان باید ابزارش رو داشته باشن برای دریافت موضوع دیگه در واقع سوال من اینکه اکانت شما رو کدوم مسیره؟

تشکر.

MagicVps.Com
April 1st, 2010, 00:48
بله درسته ابزارش باید داشته باشن که خیلها دارن اونهای هم کهندارن میتونند تهیه کنند جون جیزی که همه جوره مصرف داره و ادم از خریدنش پشیمون نمیشه

البته حالا ما میخواهیم فیلمهای اموزشی در ارتباط با هاستینگ سرور منج و کلا هر فیلم اموزشی که در مورد این کار هست همچنین فایل های ایزو سیتم عاملها را بگیرم چون واقعا اینها لازم هستند

خیلها دارن افلاین استفاده میکنند و شبی 30 تا 50 گیگ هم همه جوره فایل میگرند که ما کاری نداریم به اونها فقط جهت اطلاع دوستان بود

اکانت هم روی nss6 هست

alireza88
April 24th, 2010, 15:02
سلام دوست عزيز امكانش هست بيشتر در مورد اين موضوع و نحوه ي استفاده به اين شكل رو توضيح بدين.كلا چه چيزهايي نياز هست ممنون

MagicVps.Com
April 24th, 2010, 19:02
برا ی استفاده از فایل بصورت افلاین نیاز به یک کارت dvb دارید که اگر میخواهید بگیرید ترجیحا از نوع dvbs2 بگید که هم سیتم s1 ساپورت کنه هم سیتم s2 اس وان تغریبا میشه گفت دورش بسر امده
بجز کارت نیاز به یک د ی ش و یک ال ان بی دارید که توی همه خونها میشه گفت هست و نیاز به مدل خاصی نیتس همون چیز یکه توی خونها استفاده میشه جواب میده جواب میده

Amir_mM
April 25th, 2010, 11:55
خیلی خوبه . من استقبال می کنم . اگر چند نفر بشیم خیلی عالی میشه

alireza88
April 27th, 2010, 20:47
سلام خيلي عالي هست من كه اگر باشه استقبال ميكنم با تشكر

RezaFH
April 27th, 2010, 21:41
آف تاپیک : :d
دوستان کسی میتونه در مورد راه اندازی دانلود آفلاین راهنمایی کنه ؟
من میخوام مثلا فایلهایی رو که روی یه سرور دارم ، برای خودم دانلود کنم :d
برای این کار چه چیزایی لازمه و چقدر هزینه داره ؟ (اکانتی چیزی لازمه ؟ اگر لازمه از کجا میشه تهیه کرد ؟ و چطور میشه راه اندازی کرد ؟)

ممنون

MagicVps.Com
April 27th, 2010, 23:12
آف تاپیک : :d
دوستان کسی میتونه در مورد راه اندازی دانلود آفلاین راهنمایی کنه ؟
من میخوام مثلا فایلهایی رو که روی یه سرور دارم ، برای خودم دانلود کنم :d
برای این کار چه چیزایی لازمه و چقدر هزینه داره ؟ (اکانتی چیزی لازمه ؟ اگر لازمه از کجا میشه تهیه کرد ؟ و چطور میشه راه اندازی کرد ؟)

ممنون

دوست عزیز یا باید کسی اونها را دانلود کنه که شما افلاین بگیری یعنی بدون داشتن اینترنت میتونی بگیری

اگر هم خودت بخواهی اکانت انلاین داشته باشی

1- کارت دی وی بی لازم داری
2- یک اکانت که معمولا 2 مگش که سرعت 180 تا 200 داره میدن 24 ساعته 150 تا 170 تومن

سوالی داشتی بگو توضیح میدم برات

RezaFH
April 27th, 2010, 23:28
دوست عزیز یا باید کسی اونها را دانلود کنه که شما افلاین بگیری یعنی بدون داشتن اینترنت میتونی بگیری

اگر هم خودت بخواهی اکانت انلاین داشته باشی

1- کارت دی وی بی لازم داری
2- یک اکانت که معمولا 2 مگش که سرعت 180 تا 200 داره میدن 24 ساعته 150 تا 170 تومن

سوالی داشتی بگو توضیح میدم برات

ممنون از توضیحاتتون
قیمت منظورتون 150 هزار تومن برای یک ماهه دیگه ؟ :d:d:d:d:d
سرعتهای پایینتر قیمتش چطوره ؟ (برای استفاده به جای ADSL مثلا 256)
حالا میشه کاری کرد که اون فایل هارو کسی دانلود کنه ؟ (مثلا کجا باید ارائه کرد تا مردم دانلود کنن و منم بتونم دانلود کنم ؟ :d )

ممنون

MagicVps.Com
April 28th, 2010, 01:24
ممنون از توضیحاتتون
قیمت منظورتون 150 هزار تومن برای یک ماهه دیگه ؟ :d:d:d:d:d
سرعتهای پایینتر قیمتش چطوره ؟ (برای استفاده به جای ADSL مثلا 256)
حالا میشه کاری کرد که اون فایل هارو کسی دانلود کنه ؟ (مثلا کجا باید ارائه کرد تا مردم دانلود کنن و منم بتونم دانلود کنم ؟ :d )

ممنون

قیمت بله درسته برای 1 ماه

ارزونتر هست ولی سرعت کمتر هست و محدودت حجمی داره سرویسهای اوپن اسکای هست

کسی که اکانت داره میاد مشخصات پید و مک و فرکانس و جهت اعلام میکنه بقیه هم این مشخصات میزارن توی برنامه اسکای نت یا برنامهای مشابه بعدش وقتی دانلود میکنه بقیه اسکای نت اجراش میکنند و فایلها را بصورت افلاین میگرن

boxer
March 28th, 2011, 08:51
سلام
نمیشه لینک بهش داد دانلود کنه برامون؟ یعنی یه جورایی مدیریت دانلود داشته باشیم
آخه زمان دانشجوییم دی**ش و باقی مخلفاتشو داشتم کانکت هم بودم اما هرچی که برام میومد انواع عکس ، فیلم ، فایلهای ***** بود
میشه راهنمایی بفرمایید

alsid
March 30th, 2011, 06:31
سلام
نمیشه لینک بهش داد دانلود کنه برامون؟ یعنی یه جورایی مدیریت دانلود داشته باشیم
آخه زمان دانشجوییم دی**ش و باقی مخلفاتشو داشتم کانکت هم بودم اما هرچی که برام میومد انواع عکس ، فیلم ، فایلهای ***** بود
میشه راهنمایی بفرمایید
سلام
نه نمیشه
کسی که اکانت داره فقط میتونه دانلود کنه انلاین و ما میتونیم افلاین دریافت کنیم
میشه مدیریت کرد به این شکل که فایل هاییکه میخواهی از نظر نوع فایل Rar Avi HD ... و حجم فایل در نرم افزار مربوطه (Mana,skynet) *****نویسی کنید
با تشکر

boxer
May 13th, 2011, 11:58
سلام مدیریتشو که میدونم اما شما که نمیدونی مثلا فایل avi چی داره میاد آیا ***** هست یا یه فیلم آموزشی :-&

panizgraphic
October 14th, 2011, 03:05
چه خبره :دی الان 1 مگ که 3سوت آدم میزنه هک می کنه/ 5مگ هک شده هم 150 میدن اسپید دانلود رو 500 تا 570 میره !

سلام مدیریتشو که میدونم اما شما که نمیدونی مثلا فایل avi چی داره میاد آیا ***** هست یا یه فیلم آموزشی

شما برو پول بده اکانت بخر هر چی دوس داری دانلود کن که فایل های *** هم نیاد اذیت نشی!
هر گروهی هم دانلود می کنه تو اسم فایل اسم گروهشو میزنه که تابلو فایل چی هست حالا شما گیر دادی به *** هاش :دی
دانلود آفلاین هست دیگه نرم افزار بنده خدا از کجا بدونه فایل چی هست از رو پسوندی که شما بش دادی شروع به دریافت میکنه!

ای کاش رو s1 دانلود می کردید کارت من هنوز 2.8 :دی _البته خیلی ها هنوز s1 هستند 80%

gigabyte2052
October 14th, 2011, 15:57
این بقیه تعرفه های انلاینش چنده ؟ به غیر اون 150 تومن :-s