PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیر بالا آمدن شدید سایت ( لطفا راهنمایی کنید )

akisar
October 27th, 2013, 14:06
با سلام من مدیر سایت اَکیسار | " بزرگترین سایت خبری تفریحی مخصوص ایرانیان عزیز " (http://akisar.ir) هستم . من سایتم رو بر روی یک هاست سی پنل بالا آوردم اما از لحظه بالا اومدن مدیر شرکت هاستینگ شاکی هست از اینکه مقدار مصرف سایت من از سی پی یو 5 برابر مقدار مجازه . در چند تا شرکت هاستینگ دیگه این مشکل رو هم داشتم و به همین علت ساسپند میشدم هیچ کجا نتونستند بفهمند مشکل چیه . آیا کسی میتونه بگه مشکل استفاده بیش از حد از سی پی یود در سایت من چیه ؟؟؟ ضمنا من 4 افزونه بیشتر نصب ندارم که زیاد به سی پی یو فشار نمیاره . یک سوال دیگه هم داشتم که اگه جواب بدید یک دنیا ممنون میشم . سایت من بعد از اومدن رو هاست جدید با سرعت بسیار پایین لود میشه . اگه میشه یه نگاه به سایت بندازید و بعد اگه راه حلی برای این مشکل هست بهم بگید . دارم تمام کاربرام رو از دست میدم اگه کمکم کنید ممنون میشم .

api
October 27th, 2013, 14:14
سایتتون رو روی سرور مجازی یا ابری ببرید
احتمالا هاست اشتراکی دیگه پاسخگوی شما نیست

ULTRAWEB
October 27th, 2013, 15:38
سرور ابری که اصلا به درد شما نمیخوره!اگر بازدید کننده ات زیاد هست
سرور مجازی هم نیز لااقل باید رم 2 بگیری و یک چیز تروتمیز که 60تومن درماه هزینه داره لااقل
اگر بتونی ترافیک مصرفی ات رو بهم بگی شاید بشه روی ایرون بهت سرویس داد سرعت هم تضمینی خواهد بود

nginxweb
October 27th, 2013, 16:09
درود بر شما

بهترین کسی که میتونه کمک شما کنه مدیر سرورتون هستش بهشون بگید که کدام پروسه ها از سایتتون بیشترین مصرف را داره و مثلا اگر mysql فشار وارد میکنه کدام Query ها بیشترین فشار را به سرور وارد میکنند و ایشون اگر آشنا باشند براحتی از طریق لاگ ها بهتون کمک میکنند که مشکل سایتتونو پیدا کنید

alaviyoon
October 27th, 2013, 16:14
مشکل از سمت سرور نباید باشه
شما باید ببینید چه موردی منابع بیشتری از سرور رو مصرف میکنه کاری رو که nginxweb (http://www.webhostingtalk.ir/member/69972/) گفت انجام بدید .
یاحق

arvin_b
October 27th, 2013, 16:42
سلام
فکر میکنم اگر روی سرور مجازی انتقال بدید خیلی بهتر هست
البته هزینه که برای سایت میکنید بالا میره ولی سرعت لود خیلی بهتر میشه
برای افزایش لود سایت هم پشنهادی دارم که میتونم اول به صورت رایگان انجام بدم مورد قبول بود توافق بشه
خواستید از طریق پ خ در ارتباط باشید

موفق باشید

MEHDI KARAMI
October 27th, 2013, 17:07
یه امار از سایتتون بدید
مثلا یازدید روزانه
انلاین همزمان
افزونه های نصب شده
و غیره...

pejman_view
October 27th, 2013, 18:07
سلام

اطلاعاتتون خیلی کلی بود /اماری از سایتتون بدید. آیا کرون جاب خاصی هم دارید؟

big man
October 27th, 2013, 20:15
درود بر شما

بهترین کسی که میتونه کمک شما کنه مدیر سرورتون هستش بهشون بگید که کدام پروسه ها از سایتتون بیشترین مصرف را داره و مثلا اگر mysql فشار وارد میکنه کدام Query ها بیشترین فشار را به سرور وارد میکنند و ایشون اگر آشنا باشند براحتی از طریق لاگ ها بهتون کمک میکنند که مشکل سایتتونو پیدا کنید

این کار رو که دوست عزیز مون گفتند انجام بدید. اگر هم از وردپرس استفاده می کنید جستجویی در اینترنت کنید راه کارهایی برای کاهش پیدا میشه.

akisar
October 27th, 2013, 21:13
ممنون دوستان از اطلاعاتتون
راستش بازدید روزانه من طبق آمار وبگذر 20000 در روز و همچنین بین 60 الی 100 نفر بود که به لطف دیتاسنتر آمریکا که فهمید مدیر سروری که سایت من روشه ایرانیه تمام سرور رو بلاک کرد و حتی حاضر نشدند ی بک آپ بدن .
الآن طبق وبگذر 6000 بازدید روزانه و 20 الی 40 آنلاین در لحظه شده که البته به علت سه فته بسته بودن سایت و همچنین سرعت لود بسیار پایین این تعداد هست وگرنه به طور عادی بیش از 10000 بازدید روزانه هست .
پلاگین های حال حاضر به جز وردپرس سئو که هر کاری میکنم حذف نمیشه این 4 تا هستند : Register Plus Redux , Subscribe To Comments , WP-PostViews , wp-jalali
والا من به مدیر سرور جدید گفتم ایشون فقط تهدید میکنند که ساسپند میکنند و میگن ایده ای ندارند و خودم باید درستش کنم .
والا راستش من دانشجوام و هزینه مالی بالا خیلی اذیتم میکنه و توان پرداختش ندارم .
سرور مجازی ها هم که قربون خدا برم خیلی گرونه .
میترسم ببرم رو مجازی و باز هم به مشکلی مثل این بربخورم و کسی جوابگو نباشه و ی هزینه دیگه باید بدم یک نفر بیاد درستش کنه .
شرکت های هاستینگ ایران هم که همشون کلاهبردار شدند و با وعده جذبت میکنند و موقع کار میگن خودم باید تمام چیزا رو به عهده بگیرم .
ممنون میشم کمکم کنید .
تو این مدت خیلی اذیت شدم بین شرکت های هاستینگ

arvin_b
October 28th, 2013, 09:50
سلام
----------------------------------------------
یک پیام ارسال شده لطفا برسی کنید

بنده الان روی یک سایت وردپرس دارم بیشتر از این ها هم افزونه نصب هست ولی مشکل نداره
و مورد دیگه هم بود لطفا چون با چند شرکت به مشکل خوردید همه را با یک دید نگاه نکنید درسته بازار هاستینگ این جور افراد زیاد داره ولی خیلی از مدیران سایت ها هم هستند واقعا از همه نظر کمک میکنند و مشکل ها را رفع میکنند ولی متاسفانه تعدادی هم فقط برای تفریح و یا سود این کار ها را انجام میدن که باعث بی اعتمادی کاربر ها به بازار شده

خواستید بنده در خدمت هستم فکر میکنم مشکل نباشه و بشه به راحتی مشکل را حل کرد

موفق باشید

AbtinServer
October 28th, 2013, 13:10
از مدیر هاستینگتون نمایش مصرف هاستتون رو درخواست کنید تا معلوم بشه به چه چیزی فشار میاد که لودتون کنده

akisar
October 28th, 2013, 13:29
از مدیر هاستینگتون نمایش مصرف هاستتون رو درخواست کنید تا معلوم بشه به چه چیزی فشار میاد که لودتون کنده

والا مدیر سرور هیچ همکاری نمیکنه و فقط تهدید میکنه

AbtinServer
October 28th, 2013, 13:34
والا مدیر سرور هیچ همکاری نمیکنه و فقط تهدید میکنه

اگر مایل بودید برای انتقال به هر هاستینگی که دوست داشتید کمکتون میکنیم.

پیروز باشید

downloaddl
October 28th, 2013, 13:39
مقدار مصرفی سی پی یو دقیق از داخل هاستتون ببیند
بعد از سایت پارس پک هاست ابری تهیه کنید در هنگام سفارش منابع مورد نیاز رو انتخاب کنید و سفارش رو ثبت کنید

مشکلی نخواهید داشت
من ی سایت رویه پارس پک انتقال دادم که منابع زیادی مصرف میکرد

InterServer.ir
October 28th, 2013, 13:50
سلام

سرویس شما رو معمولا رو هاست ابری میزبانی می کنند و از اونجایی که منابع اختصاصیه و منابع خوبی به هاست نمیدن معمولا کاربراتون رو از دست میدین وقتی کاربران زیاد باشند هاست اجاره ورود نمیده!!

راه حلم رو براتون پ.خ میکنم

akisar
October 28th, 2013, 14:00
مقدار مصرفی سی پی یو دقیق از داخل هاستتون ببیند
بعد از سایت پارس پک هاست ابری تهیه کنید در هنگام سفارش منابع مورد نیاز رو انتخاب کنید و سفارش رو ثبت کنید

مشکلی نخواهید داشت
من ی سایت رویه پارس پک انتقال دادم که منابع زیادی مصرف میکرد

من اگه پول خرید هاست پارس پک رو داشتم که دیگه مشکلی نبود
در ضمن cdn که خیلی ارزونتر از هاست های ابری پارس پک هست
از اون بخرم بهتر نیست نسبت به هاست های ابری پارس پک

akisar
October 28th, 2013, 14:13
سلام
یک پیام ارسال شده لطفا برسی کنید

بنده الان روی یک سایت وردپرس دارم بیشتر از این ها هم افزونه نصب هست ولی مشکل نداره
و مورد دیگه هم بود لطفا چون با چند شرکت به مشکل خوردید همه را با یک دید نگاه نکنید درسته بازار هاستینگ این جور افراد زیاد داره ولی خیلی از مدیران سایت ها هم هستند واقعا از همه نظر کمک میکنند و مشکل ها را رفع میکنند ولی متاسفانه تعدادی هم فقط برای تفریح و یا سود این کار ها را انجام میدن که باعث بی اعتمادی کاربر ها به بازار شده

خواستید بنده در خدمت هستم فکر میکنم مشکل نباشه و بشه به راحتی مشکل را حل کرد

موفق باشید

ببینید من در چند تا شرکت ضربه نخوردم .
حدود تا شرکت بوده تازه بقیشونم بهشون تیکت میزدم که من یه همچین سایتی دارم و همچین امکاناتی میخواد . یک هاست خوب معرفی کنید البته با هزینه مالی به صرفه . اما هیچ کدوم جواب نمیدادند.
من قصد توهین ندارم اما خب واقعیت اینه که خیلی از شرکت ها حمایت درست رو انجام نمیدن

akisar
October 28th, 2013, 14:17
سلام

سرویس شما رو معمولا رو هاست ابری میزبانی می کنند و از اونجایی که منابع اختصاصیه و منابع خوبی به هاست نمیدن معمولا کاربراتون رو از دست میدین وقتی کاربران زیاد باشند هاست اجاره ورود نمیده!!

راه حلم رو براتون پ.خ میکنم

هنوز پیامتون نیومده

solitude
October 28th, 2013, 14:24
به نظر منم 1 ماه برو روی هاست ابری. فکر کنم با ماهی 10 تومن هم مشکلتون حل شه
چون احتمالاً فقط رم زیادی مصرف میشه
وردپرس رم میخوره
100 نفر با هم آن شن دیگه بدتر!
توی اون 1 ماه قشنگ دستت میاد که چی کم داری.
فکر کنم حتی سی پی یو 1 هسته ای کافی باشه.
فقط تعداد بازدید همزمان و رم لازم دارین

من سایتم رو تازه دیروز بردم روی هاست ابری پارس پک
هنوز نمیتونم نظر بدم
ولی به نظر خوب میاد
کنترل زیادی داری روی همه چی

akisar
October 28th, 2013, 14:33
به نظر منم 1 ماه برو روی هاست ابری. فکر کنم با ماهی 10 تومن هم مشکلتون حل شه
چون احتمالاً فقط رم زیادی مصرف میشه
وردپرس رم میخوره
100 نفر با هم آن شن دیگه بدتر!
توی اون 1 ماه قشنگ دستت میاد که چی کم داری.
فکر کنم حتی سی پی یو 1 هسته ای کافی باشه.
فقط تعداد بازدید همزمان و رم لازم دارین

من سایتم رو تازه دیروز بردم روی هاست ابری پارس پک
هنوز نمیتونم نظر بدم
ولی به نظر خوب میاد
کنترل زیادی داری روی همه چی

من قبلا رو هاست ابری بردم و به یک هفته نکشیده ساسپند شدم
البته هاست ابری شرکت پارس پک نبود

solitude
October 28th, 2013, 14:38
من قبلا رو هاست ابری بردم و به یک هفته نکشیده ساسپند شدم
البته هاست ابری شرکت پارس پک نبود

ساسپند برا چی؟!!!!!!!!!!!!!!
ساسپندی روی ابری معنا نداره که!!!!!!

راستش میگم هنوز 24 ساعت نشده که روی پارس پک هستم وگرنه بهتر کمک میکردم ولی به نظرم خیلی خوب میاد.
هرچی کم بیاری اضافه میکنی و اضافه هم نکنی کاربر خودت میپره! بعید میدونم ساسپند در کار باشه!
کدوم شرکت بود؟

akisar
October 28th, 2013, 14:47
ساسپند برا چی؟!!!!!!!!!!!!!!
ساسپندی روی ابری معنا نداره که!!!!!!

راستش میگم هنوز 24 ساعت نشده که روی پارس پک هستم وگرنه بهتر کمک میکردم ولی به نظرم خیلی خوب میاد.
هرچی کم بیاری اضافه میکنی و اضافه هم نکنی کاربر خودت میپره! بعید میدونم ساسپند در کار باشه!
کدوم شرکت بود؟

ساحل هاست
بنده خدا تقصیر نداشت شرکت طرف قراردادش ساسپند کرد