PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل خرید اینترنت از شرکت های خصوصی

teambieber
October 27th, 2013, 12:21
سلام دوستان ! بعد از چند سال زندگی و استفاده از اینترنت های پرسرعت از قبیل : 1 مگ شاتل ، 8 مگ های وب ، 2 مگ پارس آنلاین . مجبور به تعویض خونه شدیم . منطقه ی مخابراتی ما در تهران پیام نور هست . من بعد از تعویض خونه به های وب زنگ زدم نامه ی رانژه رو فرستادن به مرکز مخابراتی پیام نور و برگشت خورد !
به من گفتند که کابل شما از نوع مسی نیست !
حال منو مجبور به استفاده وخرید اینترنت adsl از مخابرات کردند. و با توجه به تجربیات و شنیده های من اینترنت مخابرات وضع مناسبی نداره !! دوستان اگه میشه من رو راهنمایی کنید که چکار کنم ممنون میشم ! :)

dertgtr
October 27th, 2013, 12:38
حالا شما با تغییر آدرس سیم تلفنتون فیبر نوری شده . سیم تلفن منو خود مخابرات به زور فیبر نوری کرد و من هم الان مجبورم adsl افتضاح مخابرات استفاده کنم .
متاسفانه راهی نیست یعنی من راهی پیدا نکردم تا این لحظه اگر بخواهید از طریق سیم تلفن نت بخرید مجبورید به نت افتضاح مخابرات
مگر اینکه مبین نت بخرید یا ایران سل و رایتل و ...

arc1o0
October 27th, 2013, 12:44
چطور خود مخابرات می تونه رو فیبر نوری اینترنت بده، اما بقیه نمی تونن!

شما می تونید از شرکت هایی که اینترنت وایرلس می دهند ، در اینترنت وایرلس تهیه کنید، فقط باید حدود 200-250 هزینه کنید و آنتن هوایی ( بشقاب توری) و سیم و یه سری تجهیزات دیگه تهیه کنید،

آنتن هم بهترین برند نانو استیشن هستش.

موفق باشید.

teambieber
October 27th, 2013, 12:53
متاسفانه مبین نت و ایرانسل هم افتضاح هستنتد ! الان با مبین نت 512 داخل نتم ! سرعت دانلود 40 . پینگ 400 !!!

ULTRAWEB
October 27th, 2013, 13:35
با دیش اینترنت بی سیم از شرکت ها بگیرید خیلی از شرکت ها عرضه میکنن و عالیه
ولی زیر دین این مخابرات نرین 10 تومن هزینه بیشتر حرف مفت روز شنیدن کمتر و لااقل کمک به شرکت های خصوصی
که لااقل چندتا غریبه رو می برن سر کار نه مخابرات که فامیل بازی هست

ehsan_296
October 27th, 2013, 13:45
چطور خود مخابرات می تونه رو فیبر نوری اینترنت بده، اما بقیه نمی تونن!

شما می تونید از شرکت هایی که اینترنت وایرلس می دهند ، در اینترنت وایرلس تهیه کنید، فقط باید حدود 200-250 هزینه کنید و آنتن هوایی ( بشقاب توری) و سیم و یه سری تجهیزات دیگه تهیه کنید،

آنتن هم بهترین برند نانو استیشن هستش.

موفق باشید.

سیاست مخابرات هست . چون بستر فیبر نوری هزینه کمتر داره . البته تا اونجا که من می دونم شرکت های خصوصی مثل صبانت مجری راه اندازی قسمتی از اینترنت روی بستر فیبر نوری بودن ولی چرا نمی زارن اون شرکت ها که می تونن اینترنت روی فیبر نوری بدن :114:

MEHDI KARAMI
October 27th, 2013, 17:12
شما از همراه اول استفاده کن شاید بهتر باشه ولی خب سرعتش پایین خیلی قوی باشه 30 تا دانلود میده
wifi هم میتونی استفاده کنی البته قبلش تحقیق کن ببین منطقه شما کدوم شرکت بهتر سرویس میده

tizparvaz
October 27th, 2013, 18:20
وایرلس میتونید استفاده کنید ، اگر مایل بودید میتونیم تو اون منطه شرکت خوب بهتون معرفی کنم

amirwwe
October 27th, 2013, 23:17
من خودم 3 سال هست از شرکت مخابرات سرویس دارم . داون تایمش حدود ۷ ۸ ساعت داونی در ماه هست اما برخی از ماه ها ۰ ساعت داونی هم بوده . سرعت ۱ مگ دارم و سرعت دانلود هم بین ۱۲۰ تا ۱۲۸ هست .

da6276
October 27th, 2013, 23:47
با دیش اینترنت بی سیم از شرکت ها بگیرید خیلی از شرکت ها عرضه میکنن و عالیه
ولی زیر دین این مخابرات نرین 10 تومن هزینه بیشتر حرف مفت روز شنیدن کمتر و لااقل کمک به شرکت های خصوصی
که لااقل چندتا غریبه رو می برن سر کار نه مخابرات که فامیل بازی هست
دیش ؟!
تا جایی که من میدونم حتی شرکت های pap هم مجبور کردن دیش هاشون رو جمع کنن !
منظورتون رو متوجه نشدم ، لطفا بیشتر توضیح بدید

ULTRAWEB
October 28th, 2013, 00:36
دیش ؟!
تا جایی که من میدونم حتی شرکت های pap هم مجبور کردن دیش هاشون رو جمع کنن !
منظورتون رو متوجه نشدم ، لطفا بیشتر توضیح بدید

ای بابا کلا انداختیم تو نخ سوتی گرفتن از همدیگه یا نشون دادن اینکه یکی دانش داره یکی نه
یعنی دیش پارابولیک وایرلس که مثل دیش ماهواره هست ولی برای شبکه های وایرلس بکار میره
اگر افتاد و مشکلی نیست یک صلوات بفرستیم و ختمش کنیم موضوع رو
بعدهم سه شرکت مجوز ارتباطات ماهواره ای و دریافت و ارسال از ماهواره رو هنوز دارن
افرانت فن اوا سومیشم یادم نیست الان

da6276
October 28th, 2013, 00:43
ای بابا کلا انداختیم تو نخ سوتی گرفتن از همدیگه یا نشون دادن اینکه یکی دانش داره یکی نه
یعنی دیش پارابولیک وایرلس که مثل دیش ماهواره هست ولی برای شبکه های وایرلس بکار میره
اگر افتاد و مشکلی نیست یک صلوات بفرستیم و ختمش کنیم موضوع رو
بعدهم سه شرکت مجوز ارتباطات ماهواره ای و دریافت و ارسال از ماهواره رو هنوز دارن
افرانت فن اوا سومیشم یادم نیست الان
اتفاقا منطورم اصلا این نبود که بخوام ازتون اشکال بگیرم ، اگه اینطور برداشت کردید ازتون عذر میخوام:53:
فکرکردم شاید سیستم جدید هست که اطلاع دارید ، خداروشکر از شاتل نت دارم و 100 رحمت به مخابرات ولی شاتل هم تازگیا در منظقه ما خیلی افتضاح شده ، خسته شدم دیگه از بس قطع و وصل میشه و ای پی عوض میکنه

asdadsdxz
October 28th, 2013, 02:00
یه بنده خدایی هست تو شهر ما ۴۰ تومن میگره ۲-۳ روز بعد خط رو از pcm بودن در میاره d:
چجوریش دیگه نمیدونم
شما هم بگردید حتما هستن دوستانی مخابراطی که روبراه کنند

teambieber
October 30th, 2013, 11:15
وایرلس میتونید استفاده کنید ، اگر مایل بودید میتونیم تو اون منطه شرکت خوب بهتون معرفی کنم

عزیز تو منطقه ی جنت آباد اگه میشه معرفی کن . جنت آباد شمالی