PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدیران محترم انجمن لطفا رسیدگی کنند

irboy
October 27th, 2013, 11:44
سلام و وقت بخیر خدمت دوستان گرامی و عذرخواهی برای انتخاب این بخش جهت انتشار این تاپیک
مدیران گرامی انجمن بنده بیش از 5 ماه هست که هر یوزری میسازم بعد از چند روز با پیغام multiuser و استفاده از چند یوزر همزمان مواجه و اکانتم بسته میشه!
بیش از 10 بار هم به قسمت های مختلف پشتیبانی انجمن ایمیل ارسال کردم و کسی پاسخ نداد
لطفا به این موضوع رسیدگی کنید

ULTRAWEB
October 27th, 2013, 14:22
این یوزرت که مال چندماه پیش هست پس چرا بسته نشده؟!
طبق نظر مدیران نامه های مربوط به بن شدن جواب داده نمیشه اگر به قوانین ربط داشته باشه
الانم همیشه حتی اگر بن شدی از ایدی جدید نساز تا رفع بن شی واگر نه اگر یوزر جدید بسازی بعدشم
بخوای از این ایدی بعدازباز شدن استفاده کنی جفت ایدی ها رو از دست خواهی داد

arc1o0
October 27th, 2013, 14:38
خوب بحث خیلی سادست!

شما برا اساس قوانین سایت فقط یک یوزر می تونید در این سایت داشته باشید!

Saati
October 27th, 2013, 14:39
به admin@webhostingtalk.ir ایمیل بزنید. ادم منطقیه.

ULTRAWEB
October 27th, 2013, 14:43
بله کلا ادم منطقی هست ولی بدی موضوع اینه ارجاح میده اسوات موضوع رو یا مدیرای دیگه خودش وقت نمیکنه رسیدگی کنه
من چندبار مشکل داشتم ایمیل زدم با اینکه خودش گفت به موضوع اخرش رسیدگی نشد منم خسته شدم و بیخیالش شدم کلا(تلفنم زدم)

irboy
October 27th, 2013, 18:35
دوستان ممنون از شما
مسئله اینجاست که اکانت اول من مربوط میشد به بیش از 1 سال قبل و زمانی که من اکانت دوم و ساختم اصلا نمیدونستم که در این سات اکانت داشتم از قبل و ایمیلم رو هم تغییر داده بودم
خلاصه بعد از 6 ماه که با این اکانت جدید کار کردم یه روز دیدم این پیغامو گذاشتن برام
با این اوصاف دیگه نمیتونم در این سایت فعالیت داشته باشم مگه اینکه با چیلتر شکن و ... کار کنم
واقعا این منطقیه؟

ULTRAWEB
October 27th, 2013, 18:38
دوستان ممنون از شما
مسئله اینجاست که اکانت اول من مربوط میشد به بیش از 1 سال قبل و زمانی که من اکانت دوم و ساختم اصلا نمیدونستم که در این سات اکانت داشتم از قبل و ایمیلم رو هم تغییر داده بودم
خلاصه بعد از 6 ماه که با این اکانت جدید کار کردم یه روز دیدم این پیغامو گذاشتن برام
با این اوصاف دیگه نمیتونم در این سایت فعالیت داشته باشم مگه اینکه با چیلتر شکن و ... کار کنم
واقعا این منطقیه؟

همین دلایل منم بود ولی مدیران این رو منطقی نمیدوننن!
و می بایست دقت میکردی در ضمن ایدی بن شده ندیدم که تاحالا باز شه
ولی شما خوب از این جدیده استفاده کن چکار به قبلی ها داری! و فعالیتتت رو ادامه بده گیری توی این مورد که نیست

irboy
October 27th, 2013, 18:58
همین دلایل منم بود ولی مدیران این رو منطقی نمیدوننن!
و می بایست دقت میکردی در ضمن ایدی بن شده ندیدم که تاحالا باز شه
ولی شما خوب از این جدیده استفاده کن چکار به قبلی ها داری! و فعالیتتت رو ادامه بده گیری توی این مورد که نیست

والا تعداد نوشته ها در اکانت قبلی بسیار زیاد بود الان دوباره باید از صفر استفاده کنیم
از طرف دیگه چه تضمینی هست 2 روز دیگه این رو هم بن نکنند چون قبلا اکانت داشتم در این انجمن
خیلی جالبه واقعا لطفا یکی از مدیران پاسخگو باشند

ehsan_296
October 27th, 2013, 19:45

بله آدم منطقی هستند ولی بعد از ۲ بار ایمیل زدن امروز جواب دادند و مشکل من رو حل کردند .

تقریبا ۲ هفته شده

irboy
October 27th, 2013, 19:46
بله آدم منطقی هستند ولی بعد از ۲ بار ایمیل زدن امروز جواب دادند و مشکل من رو حل کردند .

تقریبا ۲ هفته شده

آقا شما میگ 2 هفته من میگم 5 ماه منتظرم جواب بدن :)

big man
October 27th, 2013, 20:01
حالا مشکل چی بود؟

irboy
October 27th, 2013, 21:18
حالا مشکل چی بود؟

مشکل رو که تو تاپیک اصلی گفتم :دی