PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برطرف کردن مشکل خاموش شدن خودکار vps (فوری )

derakhti
October 26th, 2013, 23:59
سلام دوستان
بنده یک سرور از یکی از دوستان همین انجمن گرفتم که مشخصاتش هم اطلاعات زیر می باشد
ram 3 gb
hetzner
cpu3 core
windows 2008
بنده سایت رو راه اندازی کردم و تقریبا کار تموم شد ولی متوجه شدم که سرور بعد از دو ساعت تا 3 ساعت خودکار خاموش میشه و آی پی هم بسته میشه و باید با ریموت وصل شم تا باز بشه. لطفا اگر کسی در این زمینه میتونه اطلاعاتی بده لطفا بگه چون سایتم هم یک سایتیه که باید باز باشه
بنده در قبلا هاست داشتم و به دلیل ترافیک زیاد سایت مجبور به خرید سرور مجازی شدم و در این زمینه اطلاعات چندانی ندارم .
فقط راهنمایی رو بکنید بقیش با من . چند روز دیگه سایتم رو باید منتقل کنم به خاطر همین زمان کم دارم
ممنون از همگی دوستان
منتظر جوابتون هستم

mohamad2314
October 27th, 2013, 00:10
در صورت تمایل با ما در تماس باشید براتون چک کنیم

d3m0n3y3z
October 27th, 2013, 00:19
دلایل خیلی مختلفی میتونه داشته باشه.
به نظر من هم بدید یکی از بچه های انجمن براتون یه نگاهی بندازه بهتره.

derakhti
October 27th, 2013, 00:30
ممنونم به خاطر جوابتون ولی به نظر من همینجا بگید بهتره
میدونید چرا؟
چون یک نفر بدبخت دیگه عین منم اگر همین مشکل براش پیش بیاد با حرف هایی که اینجا زده میشه شاید مشکلش حل بشه . (با یک تیر ده تا نشون بزنید )
لطفا همینجا راهنمایی کنید . ممنونم از همگی دوستان
اگر زیاد مشکل من نیاز به کار یک نفر داشت دیگه به صورت شخصی در ارتباط هستیم

websazha
October 27th, 2013, 00:44
سلام
لایسنس سیستم عامل خود برسی کنید.

majidisaloo1
October 27th, 2013, 00:49
شما احیانا Logoff نمیکنید؟
آپدیت اتوماتیک روشن است؟

RoobinaServer
October 27th, 2013, 00:55
سلام دوستان
بنده یک سرور از یکی از دوستان همین انجمن گرفتم که مشخصاتش هم اطلاعات زیر می باشد
ram 3 gb
hetzner
cpu3 core
windows 2008
بنده سایت رو راه اندازی کردم و تقریبا کار تموم شد ولی متوجه شدم که سرور بعد از دو ساعت تا 3 ساعت خودکار خاموش میشه و آی پی هم بسته میشه و باید با ریموت وصل شم تا باز بشه. لطفا اگر کسی در این زمینه میتونه اطلاعاتی بده لطفا بگه چون سایتم هم یک سایتیه که باید باز باشه
بنده در قبلا هاست داشتم و به دلیل ترافیک زیاد سایت مجبور به خرید سرور مجازی شدم و در این زمینه اطلاعات چندانی ندارم .
فقط راهنمایی رو بکنید بقیش با من . چند روز دیگه سایتم رو باید منتقل کنم به خاطر همین زمان کم دارم
ممنون از همگی دوستان
منتظر جوابتون هستم

سلام عزیز بدون چک کردن سرورتون که نمیشه از عالم غیب مشکلتون را فهمید.

چرا به کسی که سرور را خریدید نمیگید ؟ پشتیبانی ؟

یا حق

majidisaloo1
October 27th, 2013, 01:13
سلام عزیز بدون چک کردن سرورتون که نمیشه از عالم غیب مشکلتون را فهمید.

چرا به کسی که سرور را خریدید نمیگید ؟ پشتیبانی ؟

یا حق
با سلام
جناب سجادیه بنده 95 درصد مشکل را از جانب خودشان میبینم چرا که سرورشان اونطور که میگن روشنه و به نوعی به حالت اسلیپ میره که طبیعتا خودشان این مورد را تغییر داده اند و مدیریت سرور های مجازی به سرویس دهنده ها مربوط نمیشه مگر اینکه در هنگام خرید این مورد که با مدیریت میخرند ذکر بشه
البته این دیدگاه حدودی بنده بدون چک کردن است و امکان دارد مورد دیگری باشد

RoobinaServer
October 27th, 2013, 01:19
با سلام
جناب سجادیه بنده 95 درصد مشکل را از جانب خودشان میبینم چرا که سرورشان اونطور که میگن روشنه و به نوعی به حالت اسلیپ میره که طبیعتا خودشان این مورد را تغییر داده اند و مدیریت سرور های مجازی به سرویس دهنده ها مربوط نمیشه مگر اینکه در هنگام خرید این مورد که با مدیریت میخرند ذکر بشه
البته این دیدگاه حدودی بنده بدون چک کردن است و امکان دارد مورد دیگری باشد
سلام

میدونم دقیقا چی میگید ولی خب حالت اسلیپ هم از طریق خود esxi میشه غیر فعالش کرد اما خب در کل من گفتم شاید مشکل خود vps باشه یا شبکه میکروتیک (چنین موردی را دیده بودیم).

گفتم بهتره به پشتیبانشون بگند که ازشون سرور خریدند.

جناب عیسی لو چک کردن سرور که مشکل از سخت افزار یا زیر ساخته یا سیستم عامل مشتری ،جزو مدیریت سرور نیست که آخه :106: چی بگم والله.!

از شما که سرور نگرفتند؟ :D اگر گرفتند بگید کلا بریم از تاپیک ( شوخی :) )

یا حق

derakhti
October 27th, 2013, 01:22
سلام دوستان ممنونم به خاطر اطلاعات و راهنمایی ها
ببینید بنده این فرضیه رو کردم که شاید سرور مثل تمامی pc ها و سیستم های تحت ویندوز بعد از مدتی که باهاش کار نکنی به حالت اسلیپ بره بنابراین در کنترل پنل در قسمت power on سیستم رو روی بالانس و همچنین کلیه ی زمان هایی که باعث می شود سرور به حالت خاموشی و اسلیپ بروند رو غیرفعال کزدم ولی باز مشکل حل نشد فقط زمانی که دانلود منیجر داشت کار میکرد سرور هم کار میکرد و وقتی دانلود منیجر کارش تموم شد سرور هم پس از مدتی آف شد

پشتیبانی هم تعطیله اولش میگن بیا بخر حالشو ببر و کلیه ی کارها رایگان و مثلا کارهای شما پس از 24-48 ساعت تحویل داده می شود آخر میبینی 48 ساعت گذشت و کاری که سرنیم ساعت یک نفر دیگه انجام داده رو انجام دادن و آخرم مشکل زیاد داره
مثلا من سرویس با هارد 40 گیگ رو خریدم آخر میبینم هارد 29 گیگه
بعد مشکل دوم اینه که سرور رو مستقیم عین هاست دانلود کرده بودن که خودم باز پاک کردم و وردپرس رو راه اندازی کردم و اون رو توی یک آدرس دیگه بردم
خلاصه تنها مشکلی که پشتیبانی هم جوابگو نیست و هی میگه پول وده پول وده همین خاموش شدن خودکار سرور هست همین

derakhti
October 27th, 2013, 01:23
راستی یک سوالی که یکی از دوستان اینجا پرسیدن رو میخوام جواب بدم ؟ (onlineservers)
ببینید منظورتون از آپدیت اتوماتیک آپدیت ویندوز هست ؟؟؟؟
چون غیرفعال کردم ؟ مشکل داره ؟:106:

majidisaloo1
October 27th, 2013, 01:33
راستی یک سوالی که یکی از دوستان اینجا پرسیدن رو میخوام جواب بدم ؟ (onlineservers)
ببینید منظورتون از آپدیت اتوماتیک آپدیت ویندوز هست ؟؟؟؟
چون غیرفعال کردم ؟ مشکل داره ؟:106:

غیر فعال نکرده اید دوباره چک بکنید
لاگ آف نباید بکنید سرور را فقط ریموت را ببندید

derakhti
October 27th, 2013, 01:39
آپدیت اتوماتیک ویندوز الان Disable می باشد و کلا غیرفعال است (از قسمت تنظیمات windows update غیرفعال کردم ) باید فعال باشه ؟ مهمه ؟ ربط داره ؟
ریموت هم من وصل میشم و برای قطع شدن فقط میبندمش همین و ویندوز پیغام میده که میخواین دیسکانکت شید منم yes رو میزنم همین و اصلا خاموش نمیکنم
ممنون به خاطر راهنمایی

majidisaloo1
October 27th, 2013, 01:39
سلام دوستان ممنونم به خاطر اطلاعات و راهنمایی ها
ببینید بنده این فرضیه رو کردم که شاید سرور مثل تمامی pc ها و سیستم های تحت ویندوز بعد از مدتی که باهاش کار نکنی به حالت اسلیپ بره بنابراین در کنترل پنل در قسمت power on سیستم رو روی بالانس و همچنین کلیه ی زمان هایی که باعث می شود سرور به حالت خاموشی و اسلیپ بروند رو غیرفعال کزدم ولی باز مشکل حل نشد فقط زمانی که دانلود منیجر داشت کار میکرد سرور هم کار میکرد و وقتی دانلود منیجر کارش تموم شد سرور هم پس از مدتی آف شد

پشتیبانی هم تعطیله اولش میگن بیا بخر حالشو ببر و کلیه ی کارها رایگان و مثلا کارهای شما پس از 24-48 ساعت تحویل داده می شود آخر میبینی 48 ساعت گذشت و کاری که سرنیم ساعت یک نفر دیگه انجام داده رو انجام دادن و آخرم مشکل زیاد داره
مثلا من سرویس با هارد 40 گیگ رو خریدم آخر میبینم هارد 29 گیگه
بعد مشکل دوم اینه که سرور رو مستقیم عین هاست دانلود کرده بودن که خودم باز پاک کردم و وردپرس رو راه اندازی کردم و اون رو توی یک آدرس دیگه بردم
خلاصه تنها مشکلی که پشتیبانی هم جوابگو نیست و هی میگه پول وده پول وده همین خاموش شدن خودکار سرور هست همین

شما زمانی که اطلاعات لازمه از یک سرویس را ندارید طبیعتا هر نوع فکری رو میکنید جز مشکل از جانب شما
هیچ سرویس دهنده ای وضیفه برطرف کردن این مشکل را ندارد
بنده سرور شما را چک کردم اتوماتیک آپدیت فعال / آنتی ویروس مایکروسافت در حال آپدیت و نیاز به ریستارت و... و از همه بد تر دیس پلی را بر روی 20 دقیقه تنظیم کرده بودید
اطلاعات ناقص خودتان را به سرویس دهنده نسبت ندهید
این تنها خواهش بنده درباره تمام سرویس دهنده هاست
شما فقط نهایت 1 سال دارید سرویس استفاده میکنید در صورتی که سرویس دهنده شما صد در صد بیش از شما استفاده کرده است

موفق باشید

derakhti
October 27th, 2013, 01:50
ممنونم دوست عزیز به خاطر راهنمایی و وقتی که صرف کار بنده کردید
بله درسته بنده اطلاع زیادی در این زمینه ندارم و وقتی هم که سرور رو تحویل گرفتم انتظار داشتم این تنظیمات رو خود پشتیبانی که قرار بود کارهاش رو بکنه و سرور رو بهم تحویل بده انجام بده که بعد از خاموشی سرور و تیکت هایی که به پشتیبانی وبسایت طرف دادم و جواب هایی که شنیدم دیگه مجبور شدم خودم یک کاری بکنم و با حرف هایی که شما زدید معلومه بدتر کردم
من از این دیگه رنج کشیدم که پشتیبانی پشتم نبود دیگه از این بدتر داریم مگه
بازم ممنونم از زحمات شما دوستان
موفق باشید ...

majidisaloo1
October 27th, 2013, 02:02
ممنونم دوست عزیز به خاطر راهنمایی و وقتی که صرف کار بنده کردید
بله درسته بنده اطلاع زیادی در این زمینه ندارم و وقتی هم که سرور رو تحویل گرفتم انتظار داشتم این تنظیمات رو خود پشتیبانی که قرار بود کارهاش رو بکنه و سرور رو بهم تحویل بده انجام بده که بعد از خاموشی سرور و تیکت هایی که به پشتیبانی وبسایت طرف دادم و جواب هایی که شنیدم دیگه مجبور شدم خودم یک کاری بکنم و با حرف هایی که شما زدید معلومه بدتر کردم
من از این دیگه رنج کشیدم که پشتیبانی پشتم نبود دیگه از این بدتر داریم مگه
بازم ممنونم از زحمات شما دوستان
موفق باشید ...

شما خودتان این تنظیمات را به هم زدید و بر اساس باور غلط اومدید درست بکنید که به هم زدید
شک نکنید اگر سرور فروشی یک فایلش ایراد داشته باشد برای همه سرور هاش مشکل ایجاد میشه چرا که معمولا تمپلیت گرفته میشه و دیپلوی میشه هر بار نصب نمیشه
این موارد به پشتیانی ارتباطی ندارد شما باید به خاطر اطلاعات کمتان یک کارمند استخدام بکنید بیاد شما خراب بکنید اونها درست بکنند طبیعتا عاقلانه نیست به همین منظور بندی در قوانین اضافه میشه که مشخض میکنه مدیریت سرور ها به عهده کاربران است
پس شما درک درستی از موضوع ندارید و این مورد را وظیفه پشتیبانی میدونید در صورتی که سرور های مجازی و اختصاصی به صورت self managed یا Unmanaged هستند
حتی شما سرور اختصاصی که ماهی یک میلیون دارید هزینه میدهید دیتاسنتر به سرور شما لاگین نمیکنه و میگه مشکل خودته و حق هم دارد اگر مشکل سخت افزاری داری حل بکنیم شبکه مشکل از دیتاسنتری باشد حل بکنیم سرورت داون است ؟ خوب به ما چه تنظیمات را به هم نمیزدی این KVM بردار درستش کن اگر میتونی بکن نمیتونی به من ربط نداره بهترین حالت تغییر سیستم عامل است که اونوقت به ذهنتون میرسه یا اینکه درستش بکنید پش شما در ابتدا تحقیق بکنید در ارتباط با وظیفه ها تا متوجه بشین که چی وظیفه شماست و چی وظیفه پشتیبانی!

با سپاس
عیسی لو

derakhti
October 27th, 2013, 02:26
بله شما درست میگید
دیگه همه مهندس به دنیا نیومدن دیگه ما هم الان توی همین زمانمون هستیم دیگه
دیگه این طرز تفکر فردیه که قبلا چندین هاست رو داشته و مدیریت کرده حالشو برده حالا دیگه اومده تو سرور و دیگه خبرنداره اینجا سرور رو تحویل میگیره و همه کارش خودشه و اگر مشکلی پیش اومد دیگه مشکل از خودشه و اگرم خواست درست کنن میتونه هزینه کنه تا یک فرد باتجربه براش درست کنه
منم در رابطه با سرور اطلاعات نداشتم شما یه جوری میگید انگار با یک بچه دبستانی طرفید
زمینه های فعالیت بنده در اینترنت :
1- برنامه نویسی اندروید و هک و ساخت نرم افزار و ...
2-seo وبسایت
3- پشتیبانی بخش الجی
ومدیریت سایت های زیادی رو به عهده گرفتم
مطمئنا تجربه ی مدیریتی بنده از شما بیشتره . سعی نکنید که فردی که تاپیک زده رو خراب کنید و این حرفا دور از شان و شخصیت شماست
تشکر بسیار زیاد بابت راهنمایی ها و نکات آموزنده شما
موفق باشید ...

majidisaloo1
October 27th, 2013, 02:38
مطمئنا تجربه ی مدیریتی بنده از شما بیشتره . سعی نکنید که فردی که تاپیک زده رو خراب کنید و این حرفا دور از شان و شخصیت شماست

خیلی اختماد به نفس خوبی دارید اما شما کوچکترین اطلاعات را در ارتباط با سابقه کاری بنده و مدیریتی بنده ندارید!!!

متاسفانه دید شما با تناقض روبه رو است :

دیگه این طرز تفکر فردیه که قبلا چندین هاست رو داشته و مدیریت کرده حالشو برده حالا دیگه اومده تو سرور و دیگه خبرنداره اینجا سرور رو تحویل میگیره و همه کارش خودشه و اگر مشکلی پیش اومد دیگه مشکل از خودشه و اگرم خواست درست کنن میتونه هزینه کنه تا یک فرد باتجربه براش درست کنه

شما میگین پول میدین اما برای این مورد پشتیبانی از شما وقتی پول میخواهد نا راحت میشین!:

هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمییرید پشتیبان شما با توحه به علم و دانشی که زحمتش را کشیده از شما طلب هزینه برای انجام موارد اضافه میکنه اما شما این رو به نوعی اخاذی دارید تلقی میکنید
این نوع نگرش نگرش صد در صد اشتباهی هست

بنده نیازی به کوچک کردن شما یا بزرگ کردن کار هاستینگ یا خودمان را ندارم فقط دیدگاهتان را خواستم عوض بکنم نیازی به دادن رزومه هم نیست چون قرار نیست کسی استخدام بشه یا اینکه کسی بخواهد کسی را ثابت بکند پس اینجا میدان نبرد یا استخدام نیست و داریم دوستانه با هم صحبت میکنیم
از این بحث همین را بتونید متوحه بشین که وظیفه شما چیه به عنوان سرویس گیرنده و وظیفه سرویس دهنده چی است کافی است!
برای مورد سرور اختصاصی میتونید تست بکنید از هتزنر / ovh یا هر جای دیگر کوچکترین سرور اختصاصی را بگیرید و تست بکنید بزرگترین هم به همین منوال است و مدیریتی صورت نمیگیرد در صورتی که شما این را وظیفه پشتیبان میدونید در صورتی که اگر انجام بدهد لطف است نه وظیفه که متاسفانه در بعضی از دوستان به دلایل مختلفی این مورد را شاهد هستیم که به اشتباه متوجه چنین مواردی میشوند
متاسفانه بیش از این زمان برای توضیح ندارم و امید وارم مشکلتان بر طرف شده باشد

موفق باشید

derakhti
October 27th, 2013, 02:44
ممنونم ازتون به خاطر نکات آموزنده تون
بله درسته این اشتباه فردیه که از هاست به سرور میاد و هنوز هم به فکر قدیم هست
انشالله در کنار پشتیبانان وبسایتی که ازش خدمات گرفتم بتونم سرورم رو مدیریت کنم و
با تشکر از شما به خاطر وقتی که برای بنده گذاشتید
موفق باشید

da6276
October 27th, 2013, 03:15
درود
اگه ویندوز 2008 r2 هست چک کنید ببینید ویندوز اکتیو هست یا خیر
معمولا زمانی که تریال تموم میشه یا اصلا اکتیو نمیشه این مشکل بوجود میاد و سیستم عامل اتوماتیک شات داون میشه

derakhti
October 27th, 2013, 03:29
سلام دوست عزیز
ویندوز اکتیو می باشد و طبق گفته ی دوستان تنظیمات مشکل داشت که فکر کنم برطرف کردند هنوز مطمئن نیستم که برطرف شده باشه
موفق باشید ...

da6276
October 27th, 2013, 03:52
بپرسید ببینید مشکل دقیقا از کجا بوده و همین جا اعلام کنید
شاید در اینده کسی به این مشکل برخورد بتونه حل کنه:53: