PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتون راجب شركت hiweb

DaryaHost
October 26th, 2013, 15:58
سلام دوستان
من ميخواستم از هاي وب سرويس بگيرم ولي تو چندتا انجمن ديدم دارن ميگن جديدا سرويس دهيش بد شده
خواستم بپرسم واقعا اينطوريه يا كيفيتش مثله قبله؟

DaryaHost
October 26th, 2013, 17:05
يعني كسي ازشون سرويس نداره اينجا؟‌ :دي

MahanDev
October 26th, 2013, 18:05
بنده تقریبا 5 ماهه از این شرکت سرویس دارم
سرعت دانلود به این شکل است
http://www.7upload.ir/uploads/c487788_pic.png
بسیار بسیار راضی هستم
هم لحاظ قیمت هم کیفیت

DaryaHost
October 26th, 2013, 18:13
بسیار بسیار راضی هستم
هم لحاظ قیمت هم کیفیت
تو اين مدت قطعي و پينگ بالا نداشتين تاحالا؟

MahanDev
October 26th, 2013, 18:15
خیر همه چیز اوکی بوده است تقریبا از تمامی شرکت ها سرویس داشته ایم
مبین نت , ایرانسل , شاتل و مخابرات و ....
بهترین گزینه hiweb بوده است

majid67
October 26th, 2013, 18:31
بسیار بسیار راضی هستم
هم لحاظ قیمت هم کیفیت

کدوم سرویشونو دارین؟

MahanDev
October 26th, 2013, 18:32
سرویس 8 مگابیت

persianmagic
October 26th, 2013, 18:34
ما هم داریم کیفیت بسیار خوبی داره.پشتیبانیس هم عالی هستش

leonr2
October 26th, 2013, 21:54
من 2 ساله که سرویس دارم
قیمت ,کیفیت ,پینگ , پشتیبانی ,... تائید میشه :)

Saati
October 26th, 2013, 22:27
کیفیت تغییری نکرده من که خیلی قبولش دارم.

DUST
October 26th, 2013, 22:30
خداکنه مالل ماروهم زودتر وصل کننننن:)
و همونجوری میگید باشه عالیه پشتیبانیشون که عالیه
یک خط تست فعلا ازشون گرفتم یک ماهه رایگان ببینم چه جوری هست
اگر کارم رو راه انداخت خط دیگم رو کنسل کنم

majidisaloo1
October 26th, 2013, 22:35
سرویس هاشون خوبه اما بستگی به مرکز مخابراتیتون داره

i am alone
May 1st, 2014, 01:15
hiweb عالیه پرسنل عالی هم داره.واقعا خسته نباشن:79::113:=D>

shervinrv
May 1st, 2014, 08:47
دوستان رو فیبر نوری هم سرویس میدن ؟
من بخاطر فیبر نوری مجبورم فقط از مخابرات سرویس بگیرم :68:

hostfire
May 1st, 2014, 09:19
دوستان رو فیبر نوری هم سرویس میدن ؟
من بخاطر فیبر نوری مجبورم فقط از مخابرات سرویس بگیرم :68:

نه دوسته من
متاسفانه فقط مخابرات به شما سرویس میده
منم قدیما این مشکلو داشتم :(

MihanTech
May 1st, 2014, 09:26
دوستان ترافیکی که از یک دوره میمونه ، به دوره بعد انتقال داده میشه ؟ یا ترافیک ریست میشه ؟

AlmaHost
May 1st, 2014, 09:35
سلام دوستان
من ميخواستم از هاي وب سرويس بگيرم ولي تو چندتا انجمن ديدم دارن ميگن جديدا سرويس دهيش بد شده
خواستم بپرسم واقعا اينطوريه يا كيفيتش مثله قبله؟
سلام
بنده مشتری قدیمی های وب هستم و در حال حاظر به دنبال سرویس جایگزین
هم ای دی اس ال دارم و هم آنتن میکرو که هزینه بالایی برای ان انجام دادیم ولی قطعی زیاد و پینگ بالا را شاهد بودیم و هر چه تماس و درخواست ارسال میکنیم هیچ پاسخی نمیدهند و هر بار بهانه میگیرند
توصیه میکنم به سراغ آن نروید اگر زمان زیادی را با اینترنت میگذرانید و سرعت برای شما مهم است
موفق وپیروز

AlmaHost
May 1st, 2014, 09:43
hiweb عالیه پرسنل عالی هم داره.واقعا خسته نباشن:79::113:=D>
میشه شما بگید کجاش عالی است.... اینکه مدت زمان طولانی باید پشت خط بمانید تا کسی پاسخ دهد؟
اینکه وقتی به پشتیبانی میگویید پینگ بالا دارید به طور مثال روی ۴.۲.۲.۴ به شما میگوید ملاک ما روی ۸.۸.۸.۸ است نه ۴.۲.۲.۴ !!!!! این ملاک را از کجا آوردن نمیدانم.
یا وقتی میگویید سرعت دانلود من دارای نوسان و خیلی پایین است نسبت به سرویس دینامیت به شما میگوید از فلان لینک دانلود کنید که سرور ان در ایران است!!!! یعنی آنقدر سطح سواد کاربر را پایین فرظ میکنند ؟؟؟
در نهایت اگر هم تخصصی با ان ها صحبت کنید و بفهمند که شما را نمیتوانند دور بزنند به شما میگویند خط شما نویز دارد!!!!
من نمیدانم شما با توجه به چه موردی این چنین پست زدید البته جای پرسش است که تنها پست شما همین مورد بوده تا این لحظه و این خود جای کمی کنجکاوی دارد

ourweb
May 1st, 2014, 10:47
میشه شما بگید کجاش عالی است.... اینکه مدت زمان طولانی باید پشت خط بمانید تا کسی پاسخ دهد؟
اینکه وقتی به پشتیبانی میگویید پینگ بالا دارید به طور مثال روی ۴.۲.۲.۴ به شما میگوید ملاک ما روی ۸.۸.۸.۸ است نه ۴.۲.۲.۴ !!!!! این ملاک را از کجا آوردن نمیدانم.
یا وقتی میگویید سرعت دانلود من دارای نوسان و خیلی پایین است نسبت به سرویس دینامیت به شما میگوید از فلان لینک دانلود کنید که سرور ان در ایران است!!!! یعنی آنقدر سطح سواد کاربر را پایین فرظ میکنند ؟؟؟
در نهایت اگر هم تخصصی با ان ها صحبت کنید و بفهمند که شما را نمیتوانند دور بزنند به شما میگویند خط شما نویز دارد!!!!
من نمیدانم شما با توجه به چه موردی این چنین پست زدید البته جای پرسش است که تنها پست شما همین مورد بوده تا این لحظه و این خود جای کمی کنجکاوی دارد

با سلام این میتونه از نیوز خط تان هم باشه عزیز یا اینکه های وب روی مرکز مخابراتی شما زیاد کاربر اورده که پهنای باند کم اورده و به این شکل شده و در ضمن ملاک که اون ها میگن 8.8.8.8 باشه نیست اگر اشتبه نکنم وقتی زنگ بزنید می گن دی ان اس کارت شبکه رو اولی رو به 46.224.1.46 و پاینی را به 4.2.2.4 یا 8.8.8.8 تعقییر بدید که این کمی هم کمک میکنه به استایبل بودن ولی من خودم الان های وب دارم الان اهواز کیفیتش افتضاح شده .

Mr.Pouria
May 1st, 2014, 17:58
من مشترک شاتل هستم پیشنهاد نمیکنم از شاتل سرویس بگیرید ....

پشتیبانی ضعیف , نوسانات سرعت (بعضی وقت ها خیلی شدید ! ) وچندین مشکل دیگر داره ...

----------------------

های وب هم کاربران ناراضی زیادی داره و دوستان بنده هم ناراضی بودن از این سرویس دهنده

-----------------------

پارس آنلاین کمی هزینه های سرویس دهیشون بالاس اما کیفیت واقعا عالی رو دارن قبلا مشترک بودم اما به دلیل تعویض محل سکونت با عم سرویس دهی مواجه شدم ...

-------------------

آسیا تک

تعریف سرویساشون رو خیلی شنیدم اما استفاده نکردم تاحالا اما یکی از دوستانم داره میگه در ساعات عادی سرعت دانلود سرویس هاش 10 برابر سرویس فعلی هست ! ینی دوستم الان 128 داره تا 1.5 مگابایت معادل با 1500 کیلوبایت در ثانیه بالا میره .

قطعی و نوساناتشم بسیار کم هست .

facenama
May 1st, 2014, 20:45

من فکر میکنم شما خیلی به بحث اینترنت تسلط ندارید و تاریخچه ای از اینترنت رو ندارید دوست عزیز(با اینکه شرکتتون ظاهرا بزرگه). اگه نگاهی به اریخچه اینترنت و 2 آی پی 4.2.2.4 و 8.8.8.8 بیاندازید متوجه میشید که از حدود 2 سال پیش 4.2.2.4 در کل isp ها و یا pap ها time out داره و این قضیه امروز و دیروز نیست و به همین دلیل هست که مبنای کار همه به 8.8.8.8 تغییر کرده. لطفا تاریخچه اینترنت رو مرور بفرمایید. با تشکر

در ضمن سرویس دهی های وب اولین و با کیفیت ترین در ایران هست.
با تشکر

AlphaWebHost
May 1st, 2014, 20:51
باسلام
سرعت بسیار قابل قبولی دارند
قطعی هم فوق العاده پایین هست

Saati
May 1st, 2014, 20:58
من 6-7 ساله از های وب سرویس دارم. کیفیت سرویس دهیشون قبلا بهتر بود ولی با این حال الانم از خیلی از شرکت ها بهترن از لحاظ کیفیت و قیمت ...

mtbirir
May 2nd, 2014, 07:46
من که میگم هاب وب کلاه برداره
15 ماه 45 گبگ رو یه مطالعه بکن

Kaspersky
May 3rd, 2014, 11:58
بنده های وب دارم
سرعتش عالیه
یک ثانیه هم قعطی نداشتم

http://up98.ir/uploads/139910208623841.png (http://up98.ir/)

Saati
May 3rd, 2014, 12:29
بنده های وب دارم
سرعتش عالیه
یک ثانیه هم قعطی نداشتم

http://up98.ir/uploads/139910208623841.png (http://up98.ir/)
از کدوم پلنشون استفاده میکنید؟ :d

Kaspersky
May 3rd, 2014, 12:34
از کدوم پلنشون استفاده میکنید؟ :d
سرویس ۸ مگ
یک روز هم تا ۲ مگ اومد دیگه گفتم اسکرین شات نگیرم دوستام اذیت نشن

ولی در کل بهترین اینترنتی که داشتم همین بود

Saati
May 3rd, 2014, 12:36
سرویس ۸ مگ
یک روز هم تا ۲ مگ اومد دیگه گفتم اسکرین شات نگیرم دوستام اذیت نشن

ولی در کل بهترین اینترنتی که داشتم همین بود
منم همین 8 مگ دینامیت رو دارم ولی مال من حدودا رو 600 650 هست سرعت دانلودش...
البته شهرستان هستم و بسته به منطقه و نویز و این چیزا سرعتش اینجوریه..
بازم راضی هستم با این قیمت و سرعت از جاهای دیگه خیلی بهتره

Kaspersky
May 3rd, 2014, 12:38
منم همین 8 مگ دینامیت رو دارم ولی مال من حدودا رو 600 650 هست سرعت دانلودش...
البته شهرستان هستم و بسته به منطقه و نویز و این چیزا سرعتش اینجوریه..
بازم راضی هستم با این قیمت و سرعت از جاهای دیگه خیلی بهتره
البته منطقه ای که هستم دو خیابون با مرکز فاصله داره
فکر کنم یکی از علت هایش همینه

alfavps.com
May 3rd, 2014, 12:40
بهترین شرکتی که باهاشون کار کردم

سرعت فول ۸ مگ
کیفیت عالی