PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در iis(شدیدا محتاج به راهنمایی)

mahdishamsi
October 26th, 2013, 09:22
با عرض سلام خدمت اساتید فن
یک سوال داشتم .بنده یک وب سرور با iis بالا آوردم.فعلا با ipvalid کار میکنه. با اینترنت 1مگابیت.متاسفانه نمیدونم چرا قطعی داره .یه دفعه بالا میاد یه دفعه بالا نمیاد.مشکل از کجا میتونه باشه کانفیگ خاصی داره؟در واقع موقعی که راه اندازی کردم بالا اومد و خیلی راحت کار کرد.ولی بعد از ظهرش کار نکرد ولی فردا صبحش بالا اومد.خودم هم دارم گیج میشم؟؟؟؟اصلا با اینترنت 1مگابایت میشه وب سایت بالا بیاد.البته من 20 تا تب باز کردم حدود 30 ثانیه طول کشید باز بشه.

mahdishamsi
October 30th, 2013, 22:00
مشکل در اختلال شدید اینترنت توسط شرکت... بود.که ظاهرا همچنان این داستان ادامه دارد.اسم شرکت بماند.

SixthElement
October 30th, 2013, 22:17
سلام.

معمولاً ارتباطات اینترنت عمومی کارایی لازم برای سرویس وب نداره و نمیشه روش سرویس با کیفیت خوب ارائه کرد.

بد نیست یه نگاهی به این آدرس بندازید.

Service-level agreement - Wikipedia, the free encyclopedia (http://en.wikipedia.org/wiki/Service-level_agreement)

موفق باشید.

teraserver
October 30th, 2013, 23:24
برای اینکه از عملکردش مطمئن بشید از host tracker استفاده کنید

ULTRAWEB
October 31st, 2013, 01:19
با اینترنت 512 هم میشه ساعت تو خونه و روی پی سی خونه وب سرور راه انداخت فقط همین ناپایداری خط ممکنه اذیتتتون کنه
ببینید ایا میزان اپلود خط رو افزایش میدن و دانلود رو کم کنن براتون با همین هزینه ای میدین اینجوری کیفیت خط و سرعتون بهتر میشه

psg10
November 25th, 2013, 22:20
تو iis ویندوز خیلی مهمه
مورد داشتیم 2003 بوده مشکل داشته همونو 2008 کرده مشکل رفع شده
بهترین گزینه 2008 هست

mahdishamsi
November 26th, 2013, 15:09
از تمامی دوستانی که تاپیک زدند کمال تشکر را دارم و جمع بندی زیر را قرار میدم شاید به کسی که مثل من مشکل خورده کمک کنه.1.از ویندوز 2008r2 استفاده شود.2.مودم را در حالت bridge قرار داده و ip valid را در اینترفیسی که به مودم متصل است قرار میدیم.3. یکstatic route به isp مربوطه میزنیم.4.بسته به نوع edge شبکه (مایکروسافت یا سیسکو یا میکروتیک یا... )میتوانیم pppoe connection درست میکنیم.با تشکر از تمامی دوستان