PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با سایت جاوایی که مثل iframe

amirff
October 25th, 2013, 22:29
سلام
سایت زیر رو نگاه کنید:
الکتروارم (http://electroeram.ir/)
این سایت با جاوا هست ، ولی مثله iframe تو گوگل سرچ کنی صفحاتش بهم ریخته میاد بالا
یه کد میخوام که بفرسته صفحه ی اصلی یا صفحه ی مربوطه:o)
با تشکر پشاپیش!

farakaranet
December 2nd, 2013, 14:29
سلام دوست عزیز
سایت مذکور با html5 و jquery پیاده سازی شده.
لطفا منظورتون رو واضح تر بیان کنید. دقیقا روی این سایت چه کاری میخواید انجام بشه؟

amirff
December 2nd, 2013, 16:23
سلام دوست عزیز
سایت مذکور با html5 و jquery پیاده سازی شده.
لطفا منظورتون رو واضح تر بیان کنید. دقیقا روی این سایت چه کاری میخواید انجام بشه؟
بله ولی شبیه iframe هست
یعنی اگر تو گوگل سرچش کنید و پیداش کنید ، و با کلمه ای سرچ کنید که مربوط به یکی از فرم هاش باشه، فقط محتویات متن داخل اون رو براتون باز میکنه نه اینکه کل سایت و قالب رو لود کنه!! و سپس اون بخش رو باز کنه
این یعنی همون مشکل iframe

MEHDI KARAMI
December 2nd, 2013, 17:27
من امتحان کردم شما درست میگی ولی نه همه صفحه ها رو!
فقط چند تا از صفخه ها رو خراب باز میکنه ولی بیشترشون سالم هستن دلیل این که صفخه ها رو خراب باز میکنه اینه که اصلا این صفحه ها قالب ندارن که بخواد لود بشه !!
پس در نتیجه مشکل از گوگل یا سایته دیگه ای نیست مشکل از خود سایته

amirff
December 2nd, 2013, 19:33
من امتحان کردم شما درست میگی ولی نه همه صفحه ها رو!
فقط چند تا از صفخه ها رو خراب باز میکنه ولی بیشترشون سالم هستن دلیل این که صفخه ها رو خراب باز میکنه اینه که اصلا این صفحه ها قالب ندارن که بخواد لود بشه !!
پس در نتیجه مشکل از گوگل یا سایته دیگه ای نیست مشکل از خود سایته
در واقع فرم های مختلف در فایل های جدا اچ تی ام ال تعریف شدن که در زیر فریم اصلی لود میشن ولی اگر خودشون رو به تنهایی باز کنی هیچ استایلی ندارن! مشکل اینجاست!
و در واقع جد میخوام که گوگل رو ببره به صفحه ی اصلی!

name3
December 2nd, 2013, 20:11
خیلی وقته که این سایت رو میشناسم
پونیشا :: بازار کار آنلاین (http://ponisha.ir)

امیدوارم که مشکلتون حل شه

MEHDI KARAMI
December 3rd, 2013, 00:35
در واقع فرم های مختلف در فایل های جدا اچ تی ام ال تعریف شدن که در زیر فریم اصلی لود میشن ولی اگر خودشون رو به تنهایی باز کنی هیچ استایلی ندارن! مشکل اینجاست!
و در واقع جد میخوام که گوگل رو ببره به صفحه ی اصلی!
یه کاری میشه کرد کد انتقال صفحه بزاری تو اون صفحه ها تا با ورود به اون صفحه انتقال بده به صفحه مورد نظر
البته امکان داره مشکل ایجاد کنه ولی امتحانش کنی بهتره

tarenoco
January 21st, 2014, 12:31
این انتقال الان با توجه به الگوریتم جدید گوگل مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
چون اگه بخواد این اتفاق بیفته زیر 60 ثانیه هست که الان گوگل به این قضیه خیلی حساس شده