PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام یک امنیت بیشتری دارد؟

سیدرضا بازیار
October 25th, 2013, 17:25
به لینک زیر نگاه کنید
www.dl.balyan.ir
این صفحه الآن از دسترس خارجه
از دسترس خارج باشه امنیت بیشتری داره یا توی اون یه صفحه index بزارم؟

fbeni
October 25th, 2013, 17:44
به نظر من اگه از دسترس خراج باشه بهتره چون اگر ایندکس بزاری اگر صفحه ایندکس به هر نحوی پاک شه فایل هات نمایش داده میشه

سیدرضا بازیار
October 25th, 2013, 17:50
ایندکس رو پاک نمیکنم
اما اگه کسی بخواد اون رو بای پس کنه، ایندکی رو بای پس میکنه یا این که از دسترس خارج شده؟

mhiizadi
October 25th, 2013, 19:12
یک ایندکس پی اچ پی از همه چیز مناسب تر است.اینکه دسترسی رو هم بستید مناسب است.

سیدرضا بازیار
October 25th, 2013, 19:13
ایندکس php با html چه فرقی دارن؟ کدوم بهتره؟

Woshka
October 25th, 2013, 19:40
ایندکس php با html چه فرقی دارن؟ کدوم بهتره؟

فزقی نداره
با .htaccess همی می توانید directory index را ببندید و فرقی نداره

khanihost_ir
October 25th, 2013, 19:40
خب دوست عزیز اگر میخای امنیت داشته باشید اگر سرور مجازی دارید بهتر هست سرور رو خاموش کنید /:)

اگر هکر کار بلد باشه فرق نمیکنه ایندکس php. یا html باشه یا رویه ساب دامین باشه !!!

اگر هم هاست اشتراکی دارید بهتر هست از هاست های که لایت اسپید دارند یا از همکارانی که امنیت تا حدی تایید میکنند تهیه کنید

pendar.pardazesh
October 27th, 2013, 18:39
اگر امنیت خیلی برای شما مهم است سعی کنید دسترسی رو ببندید . اما اگر مشکلی ندارید میتونید از یک فایل ایندکس استفاده کنید . فرق نداره html باشه یا php .

big man
October 27th, 2013, 20:13
آموزش هاش توی وب هست. ولی برای کمک :
directory index رو باید به وسیله فایل .htaccess ببنید . یک فایل php هم بندازید توش که همین کدها رو داشته باشه کفایت میکنه.
<?php ?>

Mr.vAhiD.DI
October 28th, 2013, 02:40
سلام.

از نظر من فرقی نداره. htaccess یا ایندکس. من index.php با redirect رو ترجیح میدم. البته از سرور هم فکر کنم بشه تنظیم کرد:

یه نمونه : http://download.eset.com/download/