PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : index شد عجیب و قریب سایت من

yekmobile.com
March 31st, 2010, 13:02
سلام
سایت من حدودا ماه اول سال 2010 از سمت گوگل اسپم شده بود:-ss
اسپم که نه ولی دیگه بهم ورودی نمیداد تقریبا

الان هم با این مورد عجبی و غریب رو به رو شدم که این همه اینکس شدم دی صورتی که سایت میهن دانلود این همه ایندکس نشده

http://picde.img98.com/out.php/i2024_Untitled2.jpg

این و ببینید
دلیلش چیه ؟ ایا ایرادی داره ؟راه حل چیست ؟

yekmobile.com
March 31st, 2010, 13:04
دوستان دلیل علمی بیارن :104:

LoxHost
March 31st, 2010, 14:17
mihanrobot نصب نکردی ؟ :دی

M-Soltani.ir
March 31st, 2010, 14:25
@LoxHost : یکی از دوستان وارز لطف کردند ;-)

afrateam
March 31st, 2010, 14:25
mihanrobot نصب نکردی ؟ :دی
تاثیر داره ؟ :o

yekmobile.com
April 1st, 2010, 00:29
نه بابا میهن روبوت ام کجا بوده هر چی هست واسه سایته مشکل اسپم شدن نیست که ؟
وایا گوگل وبمستر تولز هم نزدیک 400 تا page not found گرفته که اون و لینک های خراب و دایرکت میکنم که تاثیرش کمترشه ولی این همه اندکس چه خبره ؟

yekmobile.com
April 1st, 2010, 15:01
کسی نیست ما را راهنمایی کند ؟

M-Soltani.ir
April 1st, 2010, 15:11
زیاد ایندکس شدید مبارکـــــــه
راهنمایی چی؟

afrateam
April 1st, 2010, 15:19
چندتا از آدرسی هایی که تو پنلت ارور 404 دارن رو اینجا بزار

yekmobile.com
April 1st, 2010, 17:32
اینم از ارور ها که کلا 450 تا شدهالبته من تغییر لینک دادم حدودا 6 ماه پیش که یه مدت هم ورودی گوگل ام کم شد بعد برگشت بعد یه دو ماه بعدش گوگل بهم ورودی نمداد به مدت 20 روز بعد درست شد البته نصف ورودی میداد و میده الانم که ایندکس ها خیلی شده و بیشترم داره میشه
[]

afrateam
April 1st, 2010, 18:24
اینم از ارور ها که کلا 450 تا شدهالبته من تغییر لینک دادم حدودا 6 ماه پیش که یه مدت هم ورودی گوگل ام کم شد بعد برگشت بعد یه دو ماه بعدش گوگل بهم ورودی نمداد به مدت 20 روز بعد درست شد البته نصف ورودی میداد و میده الانم که ایندکس ها خیلی شده و بیشترم داره میشه
14,922 آدرس از 21,900 آدرس ایندس شده ی سایت شما در گوگل در نقشه سایت شما (http://www.yekmobile.com/sitemap.xml) وجود داره و اگه تمایلی به ایندس شدن اونا ندارین تو انجمن موویل تایپ مطرح کنید که راهنماییتون کنن
میمونه حدود 7 هزار آدرس که خودت باید زحمت پیدا کردن منبعشونو بکشی که البته احتمالا از سیستم لینک دهی قبلی جا موندن

yekmobile.com
April 1st, 2010, 21:20
14,922 آدرس از 21,900 آدرس ایندس شده ی سایت شما در گوگل در نقشه سایت شما (http://www.yekmobile.com/sitemap.xml) وجود داره و اگه تمایلی به ایندس شدن اونا ندارین تو انجمن موویل تایپ مطرح کنید که راهنماییتون کنن
میمونه حدود 7 هزار آدرس که خودت باید زحمت پیدا کردن منبعشونو بکشی که البته احتمالا از سیستم لینک دهی قبلی جا موندن

خوب مرسی بابت راهنماییتون فقط من کنجکاویم اینه که آیا امکان اسپم شدنم هستش ؟ یا این مواردی که اینجا توضیح دادم برای سایت من ضرری داره ؟

afrateam
April 1st, 2010, 22:09
خوب مرسی بابت راهنماییتون فقط من کنجکاویم اینه که آیا امکان اسپم شدنم هستش ؟ یا این مواردی که اینجا توضیح دادم برای سایت من ضرری داره ؟
خواهش...
اطلاعی ندارم !
فکر کنم وشکا بتونه جواب این سوالو بده (به سئو مربوطه)
تو انجمن forums.google724.com هم میتونی این سوالت رو مطرح کنی..