PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای سئوی سایتم چه کاری نکردم؟

amirff
October 25th, 2013, 00:08
سلام
میخواستم ببینم چه کار های موثری میشناسید که بتونم واسه سایتم انجام بدم؟
خیلی نکات رو به جز چند تا باگ تو کد که اون سایته کزایی میده و من پیدا نکردم رعایت کردم
نمیدونم چی مونده!
در حال حاضر رنک ندارم
مطالبم رو وقتی میزارم یکی دو روز طول میکشه ایندکس شه
از 103 لینک 102 لینک ایندکس شده دارم 36 تا کوئری ولی ....
آدرس تو امضا

Woshka
October 25th, 2013, 00:26
sitemap & robots.txt دارید؟

amirff
October 25th, 2013, 00:56
sitemap & robots.txt دارید؟
بله هر کاری بگید کردم حتی لوگوی اپل ساختم نمیدونم کجا بریزم!
نکات سئو تو مطالب رعایت شده ، کلمات کلیدی ، استفاده از متا ، استفاده از b1 ,b2 در مطالب و سایت، توضیحات عکس ها، سایز عکس ها! قالب سایت بیشتر سی اس اس هست
عناوین در مطالب bold شدن ، سایز ها مناسب هستن ، غلظت کلمات کلیدی سعی شده رعایت بشه مطالب کاملا دست نویس هستند و کپی نیست و همش کار گروه خودمونه ، سایت در یاندکس و یاهو و ام اس ان ثبت شده ، صفحه ی فیس بوک ساخته شده ، انجمن راه اندازی شده با قالب سبک و بسیار زیبا و چشم نواز! ، سایت بسیار سبک طراحی شده ، مطالب بین 800 تا 2000 کلمه هستند.گوگل آنالیز فعال شده ، عر کاری بگی شده!کلمات کلیدی در پایین سایت میاد،همه چیز و همه چیز رعایت شده اما؟؟؟
اما بعد از چهار ماه 200 بازدید در روز:51: ده عضو:62: و صفر رنک:52:و هیچ استقبال:-& برای سایتم به ارمغان اومده:">. لینک دهی درونی هم هست و هم زیاد نیست(ضاحرا تعداد بالا ضرر داره)

اینم عکس از وب مستر تولز
16325

hamedmj
October 25th, 2013, 01:15
والا به نظر من موضوع سایت یه خورده چیز داره :d
ولی گوگل جدیدا خیلی گیر شده.
سایتتون هم نو پا هست. باید صبر کنید تا بهتون اعتماد کنه گوگل...

amirff
October 25th, 2013, 01:21
اصلا نکته اینجاست که گوگل اصل موضوع رو نمیفهمه! و کوئری هام خیلی کم هستن!

Woshka
October 25th, 2013, 01:21
نباید انتظار سریع بودن بازدید را داشته باشید
برای 4 ماه 200 نفر کاملا قابل قبول هست
زمان بدید و بگزارید 1 سال بگذرد

amirff
October 25th, 2013, 01:25
والا به نظر من موضوع سایت یه خورده چیز داره :d
ولی گوگل جدیدا خیلی گیر شده.
سایتتون هم نو پا هست. باید صبر کنید تا بهتون اعتماد کنه گوگل...
چهار ماه صبر کردم:104:اصلا نمیدونم بعضی موقع ها تو نت می خونم :
فروش سایت دانلود فیلم، سه ماهه راه انداختم ، 50 هزار تا بازدید داره ، شونصد تا عضو داره ، ماهی 3 تومن درامد داره
بعد سایت دانلود مصله پشه گل ریخته!
اتفاقا موضوع سایت جالبه ولی کسی نفهمیده! خوب اگر مردم استقبال کنن محل خوبی برای کسب اطلاعات از کالا و خدمات هست ، کاری که معمولا برای انجامش ساعت ها وقت میزاریم و سایت های زیادی رو میبینیم

amirff
October 25th, 2013, 01:27
نباید انتظار سریع بودن بازدید را داشته باشید
برای 4 ماه 200 نفر کاملا قابل قبول هست
زمان بدید و بگزارید 1 سال بگذرد
اول اینکه عذر میخوام بابت زیاد پست دادن ، یه کم پستا تاخل داشتن!
دوم اینکه ، بسیار ممنونم از راهنمایی راستش من تا حالا سایت بالای یه سال نداشتم ببینم چی میشه ، ولی خوب این دفعه دیگه میزارم یه سالش بگذره امید وارم درست شه.
بازم اگر نکته ای هست ممنون میشم بهم بگید:">

Woshka
October 25th, 2013, 01:31
وبسایتتون رو به www یا بدون www ریدایرکت کنید
از کش کردن استفاده کنید
از میزان متن بیشتری در صفحه ی اول نسبت به html استفاده کنید
داده های استاتیک را به صورت فشرده توسط وبسرور ارائه کنید

amirff
October 25th, 2013, 01:38
وبسایتتون رو به www یا بدون www ریدایرکت کنید
از کش کردن استفاده کنید
از میزان متن بیشتری در صفحه ی اول نسبت به html استفاده کنید
داده های استاتیک را به صورت فشرده توسط وبسرور ارائه کنید
چند بار سعی کردم از ریدایرکت استفاده کنم متاسفانه نشد! خیلی هم تونت گشتم و چندین کد رو امتحان کردم! ولی نشد
کش هم بلد نیستم حتی نمیدونستم چی تو نت سرچ کنم!
متاسفانه امکان استفاده از متن زیاد در صفحه ی اصلی سایت به دلیل شکل سایت امکان پذیز نیست!
کلا با کد های اچ تی اکسس مشکل دارم! اگر یه مطلب بهم لینک بدین من اینا رو مطالعه کنم یه دنیا ممنون میشم:63: از طرفی سیستم دیتالایف هست اچ تی اکسسش یه کم بد قلقه!

Woshka
October 25th, 2013, 01:46
در مورد WWW فک کنم توی بلاگم نوشته باشم
ولی در کن باید سرچ کنید چگونه غیر WWW را به WWW ریدایرکت کنید
webmastertools در گوگل هم اطلاعات خوبی میده
google analytics هم وبسایت نداره به وب سایت اضافه کنید

Woshka
October 25th, 2013, 01:47
در مورد کش و فشرده سازی باید از مسئول سرور بپرسید آیا ماژولش را روی سرور گذاشتند یا خیر
همچنین پیشنهاد می کنم یک ساب دامین video.domain.com درست کنید و ویدئو هم بگذارید تاثییر خوبی در رنک وب سایت دارد

Woshka
October 25th, 2013, 01:48
این کلمات کلیدی را هم پیشنهاد میشه حذف کنید

ounter, gaming, Intel, آزمایش, ارتودنسی, استفاده, اسکنر, امکانات, انیمیشن, این, بازار, بازی, بررسی, برسی, برنامه, بسیار, به, تمامی, حافظه, خدمات, داشته, دانلود, دندان, سایت, مادربورد, مبانی, مراقبت, مشخصات, مشکلات, معرفی, موس, موس اسکنر, نقد, نویسی, نگهداری, های, وایرلس, پشتیبانی, کتاب, کیفیت

Woshka
October 25th, 2013, 01:51
بجای این کلمات کلیدی از منوی بالا در فوتر هم استفاده کنید به صورت خیلی کلی تر

Woshka
October 25th, 2013, 01:54
نحوه ی نوشتن مظالب خود وبسایتتون هم برای هر فردی خسته کننده هست
منظورم مضمون نیست بلکه همه ی نوشته ها یک جور هست
سعی کنید کلمات مهم را درشت(بولد)، زیر خط دار ، ایتالیک کنید و همچنین عنوان های حتی درجه 2 را هم کمی بزرگتر از سایز نوشته های معمولی کنید

همونطور که برای بازدید کننده خسته کننده می شود برای ربات های گوگل نیز خسته کننده هست.

Azarin Web
October 25th, 2013, 01:56
سلام [چند مورد اضافه شد]
ابتدا فایل زیپ قالبتان را از هاست سریعا پاک کنید: spec.zip

پیشنهاد میکنم برای تصاویر ثابت سایتتان مانند تصاویری که در short-story.tpl استفاده میکنید از ماژول:
آموزش ساخت تصاویر بند انگشتی مطالب به صورت اتوماتیک � دیتالایف انجین فارسی (http://blog.datalifeengine.ir/puzzle/2323-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%A8%D9%86%D8%AF-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA%DB%8C-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%A8%D9%87-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D8%AA%DB%8C%DA%A9.h tml)
استفاده کنید

خیلی جاها از استایل نویسی داخل خطی (در اچ تی ام ال) استفاده کردید
سایتتون 8 فایل جاوا اسکریپت داره که این مقدار رو باید کاهش بدید تا به 4 عدد برسه ، در استایل نویسی و جاوا اسکریپت ها هم خلاصه نویسی رو فراموش نکنید
از متا تگ ها استفاده کنید
سایت را در الکسا ، گوگل و.... موتورهای جستجو و غیره ثبت کنید ، در مواردی هم از فایل های فعال کننده یا متاتگ هایی مثل google آنالیز استفاده کنید
همیشه بعد از ارسال مطالب ، فایل نقشه سایت (sitemap) رو بروز رسانی کنید. از قسمت پنل مدیریت دیتالایف پایین صفحه ، ابتدا دکمه ساخت/بروز رسانی رو میزنید سپس باخبر سازی موتورهارو میزنید (حتما هم سایت مپ رو در گوگل وبمستر تولز ثبت کنید)
برای سایت یک آدرس با www با بدون www انتخاب کنید
سایتتون رو با رزولشن های مختلف سازگار کنید ، همینطور با مرورگر های مختلف
از تگ های h1 h2 h3 h4 h5 h6 به درستی استفاده کنید ، توجه کنید که تقریبا از همه این ها به جای خود باید استفاده بشه

هنگام ارسال مطلب حتما به تب (tab) تنظیمات رفته و آدرس مطلب را به صورت انگلیسی وارد کنید ، تگ های مطلب را به صورت دستی در فیلد مخصوص بنویسید ، عنوان مطالب را در تب تنظیمات بنویسید تا از آمدن عبارت: "» نام سایت" در title صفحات مطالب (ادامه مطالب) جلوگیری شود.
قسمت توضیح مطلب را به درستی پر کنید (در تب تنظیمات)
کلمات مورد جستجو را نیز وارد کنید در پایین صفحه ، کلمات جدا و بیشتر از تعداد کلمات قسمت تگ (یا همان کلمات کلیدی/برچسب)

و در آخر ظاهر سایتتان را جذاب تر کنید مانند سایت جدیدم که دارم طراحیش رو تکمیل میکنم ، سئو هم نشده هنوز: webcharkh.com
هر کمکی در رابطه با دیتالایف انجین نیاز داشتید در خدمتم

موفق باشید

amirff
October 25th, 2013, 01:59
در مورد WWW فک کنم توی بلاگم نوشته باشم
ولی در کن باید سرچ کنید چگونه غیر WWW را به WWW ریدایرکت کنید
webmastertools در گوگل هم اطلاعات خوبی میده
google analytics هم وبسایت نداره به وب سایت اضافه کنید
بله همینا رو سرچ کردم ولی اون موقع به مشکل می خورد ! بازم سرچ میکنم
بله وبمستر رو هم نگاه کردم ، اوایل اصلا با این موضوع خیلی مشکل داشتم ، ولی بعد از اینکه هر دو آدرس رو ادد کردم و یکی رو به عنوان اصلی گذاشتم ف مشکلم باهاش حل شد
! اصلا نمیدونستم باید کدشو به سایتم اضافه کنم!:((ولی حتما این کارو میکنم

در مورد کش و فشرده سازی باید از مسئول سرور بپرسید آیا ماژولش را روی سرور گذاشتند یا خیر
همچنین پیشنهاد می کنم یک ساب دامین video.domain.com درست کنید و ویدئو هم بگذارید تاثییر خوبی در رنک وب سایت دارد
بازم ممنون از راهنمایی حتما این مورد رو میپرسم
بله وبلاگ ویدیویی برای سایت فکر کنم خیلی خوب باشه

این کلمات کلیدی را هم پیشنهاد میشه حذف کنید
ounter, gaming, Intel, آزمایش, ارتودنسی, استفاده, اسکنر, امکانات, انیمیشن, این, بازار, بازی, بررسی, برسی, برنامه, بسیار, به, تمامی, حافظه, خدمات, داشته, دانلود, دندان, سایت, مادربورد, مبانی, مراقبت, مشخصات, مشکلات, معرفی, موس, موس اسکنر, نقد, نویسی, نگهداری, های, وایرلس, پشتیبانی, کتاب, کیفیت

بجای این کلمات کلیدی از منوی بالا در فوتر هم استفاده کنید به صورت خیلی کلی تر
این کلمات کلیدی ماژول هستن و رندوم از کلمات کلیدی مطالب انتخاب میشن ،با این وجود به نظرتون حذف کنم یا بمونن؟

Azarin Web
October 25th, 2013, 02:05
چند بار سعی کردم از ریدایرکت استفاده کنم متاسفانه نشد! خیلی هم تونت گشتم و چندین کد رو امتحان کردم! ولی نشد
کش هم بلد نیستم حتی نمیدونستم چی تو نت سرچ کنم!
متاسفانه امکان استفاده از متن زیاد در صفحه ی اصلی سایت به دلیل شکل سایت امکان پذیز نیست!
کلا با کد های اچ تی اکسس مشکل دارم! اگر یه مطلب بهم لینک بدین من اینا رو مطالعه کنم یه دنیا ممنون میشم:63: از طرفی سیستم دیتالایف هست اچ تی اکسسش یه کم بد قلقه!

به راحتی میتونید از htaccess این کارارو انجام بدید ، برای فشرده سازی ، gzip , cache و.. هم خیلی راحت فقط کافیه به تنظیمات سیستم دیتالایف برید. ولی اگر بعد از فعال سازی دیدید که ایجکس از کار افتاد ، باید به فکر هاست و سرور دیگری باشید! برای فهمیدن اینکه ایجکس از کار افتاده یا نه باید سایت رو ctrl+f5 کنید

موفق باشید

Azarin Web
October 25th, 2013, 02:08
نحوه ی نوشتن مظالب خود وبسایتتون هم برای هر فردی خسته کننده هست
منظورم مضمون نیست بلکه همه ی نوشته ها یک جور هست
سعی کنید کلمات مهم را درشت(بولد)، زیر خط دار ، ایتالیک کنید و همچنین عنوان های حتی درجه 2 را هم کمی بزرگتر از سایز نوشته های معمولی کنید

همونطور که برای بازدید کننده خسته کننده می شود برای ربات های گوگل نیز خسته کننده هست.

قسمتی که بولد کردم رو اشتباه گفتید ، هر کدام وظیفه و نقش مخصوص خود در جای مخصوص خودشون رو دارن عزیز

hack2hacker
October 25th, 2013, 02:10
بک لینک هم دارید؟

amirff
October 25th, 2013, 02:12
سلام
ابتدا فایل زیپ قالبتان را از هاست سریعا پاک کنید: spec.zip

پیشنهاد میکنم برای تصاویر ثابت سایتتان مانند تصاویری که در short-story.tpl استفاده میکنید از ماژول:
آموزش ساخت تصاویر بند انگشتی مطالب به صورت اتوماتیک � دیتالایف انجین فارسی (http://blog.datalifeengine.ir/puzzle/2323-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%A8%D9%86%D8%AF-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA%DB%8C-%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%A8%D9%87-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D8%AA%DB%8C%DA%A9.h tml)
استفاده کنید

خیلی جاها از استایل نویسی داخل خطی (در اچ تی ام ال) استفاده کردید
سایتتون 8 فایل جاوا اسکریپت داره که این مقدار رو باید کاهش بدید تا به 4 عدد برسه ، در استایل نویسی و جاوا اسکریپت ها هم خلاصه نویسی رو فراموش نکنید
از متا تگ ها استفاده کنید
برای سایت یک آدرس با www با بدون www انتخاب کنید
سایتتون رو با رزولشن های مختلف سازگار کنید ، همینطور با مرورگر های مختلف
از تگ های h1 h2 h3 h4 h5 h6 به درستی استفاده کنید ، توجه کنید که تقریبا از همه این ها به جای خود باید استفاده بشه

هنگام ارسال مطلب حتما به تب (tab) تنظیمات رفته و آدرس مطلب را به صورت انگلیسی وارد کنید ، تگ های مطلب را به صورت دستی در فیلد مخصوص بنویسید ، عنوان مطالب را در تب تنظیمات بنویسید تا از آمدن عبارت: "» نام سایت" در title صفحات مطالب (ادامه مطالب) جلوگیری شود.
قسمت توضیح مطلب را به درستی پر کنید (در تب تنظیمات)
کلمات مورد جستجو را نیز وارد کنید در پایین صفحه ، کلمات جدا و بیشتر از تعداد کلمات قسمت تگ (یا همان کلمات کلیدی/برچسب)

و در آخر ظاهر سایتتان را جذاب تر کنید مانند سایت جدیدم که دارم طراحیش رو تکمیل میکنم ، سئو هم نشده هنوز: webcharkh.com
هر کمکی در رابطه با دیتالایف انجین نیاز داشتید در خدمتم

موفق باشید
:63:بسیار بسیار ممنونم ، متاسفانه تشکر هام تموم شده وگرنه تشکر میزدم
نکات خوبی رو گفتید که از این به بعد حتما رعایت میکنم
آیا انگلیسی کردن عنوان مطلب بهتر فارسی اون هست؟عنواان رو ترجمه ی سلیس انگلیسی کنم یا کلمه به کلمه؟
قالب سایت پر از سی اس اس و جاوا هست که سال آینده کلا قالب رو عوض میکنم تا درست بشه:">
بسیار سایت زیبایی دارید و از قضا شما هم تو همین رشته ی نقد و بررسی فعالیت دارید!امید وارم موفق باشید
خوب شد با شما آشنا شدم چون تو سایت پشتیبانی دیتالایف سریع پست هارو اگر در این موار ریز باشن که خیلی ها میدونن ، حذف میکنن!
یه سری سوال دارم که حتما ازتون خواهم پرسید
اگر امکانش هست کد ریدایرکتی که دیتالایف 10 باهاش مشکل نداشته باشه و همین طور کد کش کردن اچ تی اکسس رو بهم بدید ممنون میشم

Woshka
October 25th, 2013, 02:13
بله همینا رو سرچ کردم ولی اون موقع به مشکل می خورد ! بازم سرچ میکنم
بله وبمستر رو هم نگاه کردم ، اوایل اصلا با این موضوع خیلی مشکل داشتم ، ولی بعد از اینکه هر دو آدرس رو ادد کردم و یکی رو به عنوان اصلی گذاشتم ف مشکلم باهاش حل شد
! اصلا نمیدونستم باید کدشو به سایتم اضافه کنم!:((ولی حتما این کارو میکنم

بازم ممنون از راهنمایی حتما این مورد رو میپرسم
بله وبلاگ ویدیویی برای سایت فکر کنم خیلی خوب باشه

این کلمات کلیدی ماژول هستن و رندوم از کلمات کلیدی مطالب انتخاب میشن ،با این وجود به نظرتون حذف کنم یا بمونن؟

بل حذف کنید نقش منفی داره

Woshka
October 25th, 2013, 02:16
قسمتی که بولد کردم رو اشتباه گفتید ، هر کدام وظیفه و نقش مخصوص خود در جای مخصوص خودشون رو دارن عزیز

ممنون بابت یاد آوری
به طور کلی گفتم نه اینکه هر لطغت مهم همه ی این ویژگی ها را داشته باشد.
به طور کلی بولد شدن یعنی مهم یا مورد توجه
از ایتالیک و زیر خط دار هم برای مهم بودن استفاده میشه ولی بیشتر برای اسم مکان و یا اشخاص هست به طور کلی یعتی مهم، البته مقاله ی 20 خطی برای چگونگی استفاده از آنها هستش که مقدور نبود اینجا بنویسم
به طور کلی وقتی یک لغت با سایر لغت ها تفاوت کنی چشم انسان بهتر موضوع را متوجه میشه و ربات ها ی گوگل هم اهمیت بیشتری براش قائل می شوند

Woshka
October 25th, 2013, 02:18
بک لینک هم از social media ها ندارید
درسته استفاده از social media ها چیزی خارج از SEO هست ولی می تونید به مخابین خاص در این social media ها لینک وبسایتتون یا خلاصه ای از مقالات را ارائه کنید و لینک مطلب کامل را در وب سایتتنون این خاطبین مشاهده کنند

Woshka
October 25th, 2013, 02:19
درسته استفاده از social media ها چیزی خارج از SEO هست ولی می تونید به مخابین خاص در این social media ها لینک وبسایتتون یا خلاصه ای از مقالات را ارائه کنید و لینک مطلب کامل را در وب سایتتنون این خاطبین مشاهده کنند

Azarin Web
October 25th, 2013, 02:20
فشرده سازی و کش به کد نیاز نداره ، از تنظیمات سیستم اقدام کنید

درباره عنوان ، من کاری با عنوان ندارم ولی آدرس مطالب رو از تب تنظیمات هنگام ارسال مطلب انگلیسی کنید

من از مدیران datalifeengine.ir بودم که حدود 3 یا 4 سال پیش همه مارو اخراج کردن و افراد جدیدی مدیر سایت شدن توسط آقای محمد یکتا... الان ما روی سایت tdatalife.com کار میکنیم پیشنهاد میکنم استفاده کنید

درباره htaccess ، بفرمایید کد:

# no-www
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.domain\.ir$ [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://domain.ir/$1 [R=301,L]

امنیت فولدرها و سیستم هم بالا ببرید ، مثلا htaccess هارو حتما 0444 کنید. و موارد دیگه که در سایت های پشتیبانی دیتالایف دنبال کنید به نتیجه میرسید

موفق باشید

Woshka
October 25th, 2013, 02:21
برای ریدایرکت به www گشتم براتون و پستم را پیدا کردم
How to redirect WWW to non-WWW | Woshka's Experiences (http://woshka.com/blog/apache/how-to-redirect-www-to-non-www.html)

Azarin Web
October 25th, 2013, 02:24
ممنون بابت یاد آوری
به طور کلی گفتم نه اینکه هر لطغت مهم همه ی این ویژگی ها را داشته باشد.
به طور کلی بولد شدن یعنی مهم یا مورد توجه
از ایتالیک و زیر خط دار هم برای مهم بودن استفاده میشه ولی بیشتر برای اسم مکان و یا اشخاص هست به طور کلی یعتی مهم، البته مقاله ی 20 خطی برای چگونگی استفاده از آنها هستش که مقدور نبود اینجا بنویسم
به طور کلی وقتی یک لغت با سایر لغت ها تفاوت کنی چشم انسان بهتر موضوع را متوجه میشه و ربات ها ی گوگل هم اهمیت بیشتری براش قائل می شوند

بله حق با شماست دوست گرامی؛
ولی ربات های گوگل هرگز مثل چشم انسان نیستند مشکل اینجاست ، برای همین مثلا آندرلاین فقط برای آدرس ، اسم ، و... باید استفاده بشه. که البته خودتون میدونید کدوم برای چه کاری لازمه ، فقط ربات اصلا مثل انسان نیست

موفق باشید

amirff
October 25th, 2013, 02:24
بازم در نکات بولد کردن بیشتر توجه میکنم

بک لینک هم دارید؟
از انجمن هایی که توش فعال هستم دارم ولی نمیدونم فالو هستن یا نه!

amirff
October 25th, 2013, 02:32
والا تو فیس بوک صفجه دارم ولی ضاحرا فیس بوک بک لبنک نمیده!خصیص!

فشرده سازی و کش به کد نیاز نداره ، از تنظیمات سیستم اقدام کنید

درباره عنوان ، من کاری با عنوان ندارم ولی آدرس مطالب رو از تب تنظیمات هنگام ارسال مطلب انگلیسی کنید

من از مدیران datalifeengine.ir بودم که حدود 3 یا 4 سال پیش همه مارو اخراج کردن و افراد جدیدی مدیر سایت شدن توسط آقای محمد یکتا... الان ما روی سایت tdatalife.com کار میکنیم پیشنهاد میکنم استفاده کنید

درباره htaccess ، بفرمایید کد:

امنیت فولدرها و سیستم هم بالا ببرید ، مثلا htaccess هارو حتما 0444 کنید. و موارد دیگه که در سایت های پشتیبانی دیتالایف دنبال کنید به نتیجه میرسید

موفق باشید
والا دیتالایفم با من و مطقابلا من با دیتالایفی که نصب کردم مشکل داریم!(همون مشکل مرموزی که تو پیام گفتم!)
اون زمانا سایت دیتالایف قابل تحسین بوده الان خیلی بد شده ولی از این به بعد از سایت شما استفاده خواهم کرد و ممنونم زحماتی که برای این سیستم کشیدید
بابت کد هم ممنون

برای ریدایرکت به www گشتم براتون و پستم را پیدا کردم
How to redirect WWW to non-WWW | Woshka's Experiences (http://woshka.com/blog/apache/how-to-redirect-www-to-non-www.html)
خیلی ممنونم حتما وقتی که رفتم خونه و به هاست دسترسی داشتم تغییرات رو انجام میدم

Azarin Web
October 25th, 2013, 02:34
انجمن ها فالو نیستن ، 1 چیز هم الان یادم افتاده:
از قابلیت sprite در تصاویر قالب خود استفاده کنید ، مخصوصا آیکن ها و تصاویر کوچک

بسیار در امتیاز سایت نقش دارد

ToooPDL
October 25th, 2013, 02:46
بررسي وب سايت | pc-cc.ir (http://review.adminweb.ir/fa/www/pc-cc.ir)

Azarin Web
October 25th, 2013, 14:48
بررسي وب سايت | pc-cc.ir (http://review.adminweb.ir/fa/www/pc-cc.ir)

این سایت فهمش راحت تره:
آناليز سايت pc-cc.ir تحلیلگر|Rater (http://analysis.rater.ir/analyse/pc-cc.ir)

با دیتالایف نسخه 10 طراحی کردیم!

Azarin Web
October 25th, 2013, 14:50
استارتر عزیز فایل زیپ قالبتون spec.zip رو پاک کنید تا قالبتون همه جا پخش نشده! :|

amirff
October 25th, 2013, 15:16
استارتر عزیز فایل زیپ قالبتون spec.zip رو پاک کنید تا قالبتون همه جا پخش نشده! :|
:65:دیشب خونه نبودم دسترسی به هاست نداشتم ، الان پاک کردم
هر چند بعدا خودم تو نت پخشش میکنم:66:
:)

amirff
October 31st, 2013, 20:59
سلام دوستان
این تاپیک یک مرجع خوب و خلاصه ای از بسیاری از نکات برای سئو شد.
من فقط با انجام برخی تغییرات جزعی در سایت ، تاثیرات شگرفی را دیدم
به طوری که از آن زمان تعداد کوری ها از 36 به 60 رسیده و تعداد ایپرشین ها به 2000 رسیده است و تعداد ایندکس هانزدیک به 100% شده است.