PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بسته شده هاست های خارجی در اینترنت مخابرات

AbtinServer
October 24th, 2013, 21:04
سلام. دوستان از دیشب سایت هایی که رو هاست ایران نیست برای اینترنت مخابرات باز نمیشه و حتی ای پی هایی که رو دی ان اس ست شده و هاست اونا هم ایران نیست پینگ نداره.
اول فکر کردم مشکل از سیستم من باشه که گاها" چت میزنه ولی امروز بعد از دیدن کلی تیکت از سمت یوزرها این مورد رو بررسی کردم و دیدم فقط برای ای اس پی مخابراته.... البتــــــــــــــــــــه فعلا".
هر بار که اینجور موردها پیش میاد دوستان شایعه میکنند که اینترنت ملی داره میشه و از این حرفها که به نظر من ربطی نداره.
از دوستانی که اطلاع بیشتری در مورد این مشکل که 24 ساعته پیش اومده دارند ,خواهشمندم اشتراک بگذارند.
این مشکل واسه مدیرهای سایتهای فیلم و موزیک از اهمیت بالایی برخورداره.

پیروز باشید

RoobinaServer
October 25th, 2013, 01:35
سلام. دوستان از دیشب سایت هایی که رو هاست ایران نیست برای اینترنت مخابرات باز نمیشه و حتی ای پی هایی که رو دی ان اس ست شده و هاست اونا هم ایران نیست پینگ نداره.
اول فکر کردم مشکل از سیستم من باشه که گاها" چت میزنه ولی امروز بعد از دیدن کلی تیکت از سمت یوزرها این مورد رو بررسی کردم و دیدم فقط برای ای اس پی مخابراته.... البتــــــــــــــــــــه فعلا".
هر بار که اینجور موردها پیش میاد دوستان شایعه میکنند که اینترنت ملی داره میشه و از این حرفها که به نظر من ربطی نداره.
از دوستانی که اطلاع بیشتری در مورد این مشکل که 24 ساعته پیش اومده دارند ,خواهشمندم اشتراک بگذارند.
این مشکل واسه مدیرهای سایتهای فیلم و موزیک از اهمیت بالایی برخورداره.

پیروز باشید

سه احتمال هست :

1. شما یک سری رنج را مسدود کردید در سرور (احتمالش خیلی ضعیفه)
2. مخابرات با آیپی یا رنج یا کلا دیتاسنتر شما مشکل پیدا کرده
3. دیتاسنتر با رنج آیپی های مخابرات مشکل پیدا کرده.

احتمالا از رد استیشن نیست سرورتون ؟

یا حق

AbtinServer
October 25th, 2013, 12:09
با اینترنتی که تاپیک زدم پارس آنلاین است :)
من دو خط اینترنت دارم و این مشکل 36 ساعت برروی بستر مخابرات ایجاد شده بود که 3 ساعت از رفع مشکل میگذره. در ضمن طبق آماری که از دوستان گرفتم مشکل برای تمام کاربران مخابرات بوده.
من هیچ وقت تو نت با برنامه های رفع تحریم نمی چرخم. در ضمن ای پی هایی که روی دامنه ست بود هیچ یک پینگ نداشت.
ای پی ها از Red - uk2 - ovh - Hetzner - cologix بودن. مشکل ربطی به ای پی ها نداشت.

mehrshad.ho
October 25th, 2013, 12:28
در طول شبانه روز برای دقایقی این اتفاق برای اینترنت مخابرات پیش میاد
تقریبا برامون عادی شده

AbtinServer
October 25th, 2013, 15:47
سه احتمال هست :

1. شما یک سری رنج را مسدود کردید در سرور (احتمالش خیلی ضعیفه)
2. مخابرات با آیپی یا رنج یا کلا دیتاسنتر شما مشکل پیدا کرده
3. دیتاسنتر با رنج آیپی های مخابرات مشکل پیدا کرده.

احتمالا از رد استیشن نیست سرورتون ؟

یا حق

مثل اینکه حرف شما شد. الان فقط ای پی های رد استیشن اینجوری شده. جریان چیه ؟

delta
October 25th, 2013, 18:40
مثل اینکه حرف شما شد. الان فقط ای پی های رد استیشن اینجوری شده. جریان چیه ؟

سابقه زیاد داره..بحث یکی دو روز نیست.نمیدونم این مخابرات چه پدرکشتگی با رداستیشن داره هر بار پورتشون رو میبنده.. من خودم قبلا رو رداستیشن بودم یکی دو بار این اوضاع رو تحمل کردم آخر سر مجبور شدم بیخیال سرور رداستیشن بشن..

InterServer.ir
October 26th, 2013, 12:51
سلام
معمولا پیش میاد چنین مشکلاتی تو ایران عادیه!
این دستور رو تو cmd وارد کنید
tracert ip
مشکل رو بهتون میگه که دقیقا از مخابرات هست یا دیتاسنتر یا سرور
خواستین نتیجش رو اینجا قرار بدین تا راهنمایی کنیم در صورتی که از طرف مخابرات باشه میشه با تماس باهاشون مشکل رو حل کرد

delta
October 26th, 2013, 19:05
سلام
معمولا پیش میاد چنین مشکلاتی تو ایران عادیه!
این دستور رو تو cmd وارد کنید
tracert ip
مشکل رو بهتون میگه که دقیقا از مخابرات هست یا دیتاسنتر یا سرور
خواستین نتیجش رو اینجا قرار بدین تا راهنمایی کنیم در صورتی که از طرف مخابرات باشه میشه با تماس باهاشون مشکل رو حل کرد

با تماس باهاشون مشکل رو حل کرد؟:)) جک سال بود؟ پریشب زنگ زدیم مخابرات ساعت 10 شب پشتیبانی اینترنت میگیم عزیز اینترنت قطعه..چک میکنید؟ جواب داده الان پشتیبانی نمیکنیم فردا ظهر زنگ بزنید!! :)) یکی نیست بگه اگر شب پشتیبانی نمیکنی الان آنجا چه غلطی داری میکنی 10 شب؟ ما االن نیاز داریم به اینترنت 14 ساعت باید بمونیم و زنگ بزنیم تا تازه نگاهی کنند بهش!