PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وضعیت پرداخت در whmcs

azarnet
October 24th, 2013, 18:01
سلام
وقتی پرداخت انجام میشه و با موفقیت پرداخت میشه بازم وضعیت رو پرداهت نشده میزنه
مشکل از کجا میتونه باشه ؟

Yas-Host
October 24th, 2013, 19:26
سلام
وقتی پرداخت انجام میشه و با موفقیت پرداخت میشه بازم وضعیت رو پرداهت نشده میزنه
مشکل از کجا میتونه باشه ؟

مشکل به احتمال زیاد در ماژول درگاه بانکی می باشد.
همین مشکل را یکی از دوستان در ماژول پی لاین داشنتند که در یکی از فایل ها api را وارد نکرده بودند.

موفق باشید.

flexhost.ir
October 24th, 2013, 20:44
درود

از چه ماژولی استفاده میکنید؟
چه بانکی یا چه سایتی/؟

azarnet
October 24th, 2013, 20:55
درگاه امن پاسارگاد (پی پاد)

milad_it
October 24th, 2013, 21:50
از ماژول هست به احتمال 95 دصد ! بهتره درست برسی کنید و از یک سیستم که اسمش جا افتاده استفاده کنید ! مث زرین پال...
موفق باشید

azarnet
October 24th, 2013, 21:54
دوست عزیز پی پاد جز بهترین های ایران هست و زیر نظر بانک پاسارگاد می باشد و احتمال کلاه برداری 0% هست و قبل از زرین پال و پی پال و ... هم فعالیت داشته
دو ساله دارم با این شرکت کار میکنم که کاملا راضی هستم نمیدونم چرا اینطوری شده که احتمال میدم از whmcs هست

Yas-Host
October 24th, 2013, 21:57
دوست عزیز پی پاد جز بهترین های ایران هست و زیر نظر بانک پاسارگاد می باشد و احتمال کلاه برداری 0% هست و قبل از زرین پال و پی پال و ... هم فعالیت داشته
دو ساله دارم با این شرکت کار میکنم که کاملا راضی هستم نمیدونم چرا اینطوری شده که احتمال میدم از whmcs هست

بنده تجربه این را داشتم که مشکل از ماژول بوده است.
اگر این مورد را مطمئن هستید پس یک whmcs دیگه سالم و بدون مورد نصب کنید و ماژول رو روش نصب و تست بفرمایید در صورت اینکه بدون مشکل کار میکند پس مشکل از whmcs شما بوده است و اگر دیدید که باز مشکل داره روی یک سرور دیگه تست بفرمایید و باز دیدید مشکل داره پس حتما از ماژول هست و این راه حل میتوانید پی ببرید مشکل دقیقا از کجاست.

موفق باشید.

azarnet
October 24th, 2013, 21:59
لطفا این تاپیک هم جواب بدین
ممنون

http://www.webhostingtalk.ir/f41/95168/#post899065