PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک مشکل در انتقال فایل از یک هاست به هاست دیگر

irantk
March 30th, 2010, 19:19
سلام دوستان عزیز
من 10 گیگ فایل در یک هاست دارم
مشکل من اینه که فضا کم دارم و نمیتونم بک اپ فول بگیرم . نمیتونم فولدر را فشرده کنم
به هر دو هاست دسترسی ssh دارم ایا راهی هست که بشه یک فولدر را از یک هاست به هاست دیگر منتقل کرد
فایل ها را منتقل کردم ولی مشکل من الان توی یک پوشه هست که فایل های اتچمنت زیادی داخلش هست بنظرت بهترین راه چیه

Nikihost
March 30th, 2010, 20:01
اگر فول بك اپ ميخواين از خود سي پنل گزينه بك اپ را انتخاب كنيد اما از نوع remot ftp ، فول بك اپ را به يه ftp ارسال كنيد بعد اكستركت كنيد و فايل مورد نظر را برداريد.

afrateam
March 30th, 2010, 20:10
اگر فول بك اپ ميخواين از خود سي پنل گزينه بك اپ را انتخاب كنيد اما از نوع remot ftp ، فول بك اپ را به يه ftp ارسال كنيد بعد اكستركت كنيد و فايل مورد نظر را برداريد.
مطمئن نیستم اما فکر کنم برای فول بکاپ با اف تی پی باز هم اول فایل بکاپ روی خود هاست ایجاد میشه بعد فرستاده میشه روی سرور اف تی پی و بعد هم از روی هاست حذف میشه (مـطـمـئـن نـیـسـتـم)

روشی که به ذهن من میرسه اینه که اسکریپت راپید لچ نصب کنید روی هاست مقصد و لینک دانلود مستقیم همه فایل هایی که در پوشه مذکور در هاست مبدا هست رو به AutoDownload راپیدلچ بدین که یکی یکی و بصورت خودکار دانلود کنه روی هاست...

irantk
March 30th, 2010, 22:21
با تشکر از دوستانی که قصد همکاری داشتند
در مورد اول در هنگام انتقال باز از همه فایل ها در خود هاست بک اپ تهیه میکنه و بعد که کامل شد ارسال میکنه و چون فضا کم دارم رویهاست با بک اپ گرفتن مشکل ایجاد میکنه
در مورد راهنمایی دوم که دوست عزیزمون کردند چون در پوشه ای که میخواهم منتقل کنم تعداد زیادی فایل و فولدر قرار داره و باز نمیشه از این روش کمک گرفت
دوستان کسی دیگه نمیتونه راهنمایی کنه؟

afrateam
March 30th, 2010, 23:02
با تشکر از دوستانی که قصد همکاری داشتند
در مورد اول در هنگام انتقال باز از همه فایل ها در خود هاست بک اپ تهیه میکنه و بعد که کامل شد ارسال میکنه و چون فضا کم دارم رویهاست با بک اپ گرفتن مشکل ایجاد میکنه
در مورد راهنمایی دوم که دوست عزیزمون کردند چون در پوشه ای که میخواهم منتقل کنم تعداد زیادی فایل و فولدر قرار داره و باز نمیشه از این روش کمک گرفت
دوستان کسی دیگه نمیتونه راهنمایی کنه؟
حجم کل فایل ها + حداکثر حجم هر فایل + تعداد فایل هایی که در اون پوشه هست رو بگین که راحتتر بشه راهنمایی کرد

afrateam
March 30th, 2010, 23:04
راستی با اف تی پی تو vps ویندوز میتونین انتقال بدین..

irantk
March 30th, 2010, 23:11
وی پی اس لینوکس دارم
حجم پوشه تقریبا 10 گیگابایت هست و پراز فایل و پوشههای دیگر هست
شاید بیش از 7000 فایل و فولدر

afrateam
March 30th, 2010, 23:19
وی پی اس لینوکس دارم
حجم پوشه تقریبا 10 گیگابایت هست و پراز فایل و پوشههای دیگر هست
شاید بیش از 7000 فایل و فولدر
با معلوماتی که من دارم تنها راهش اینه که با ftp تو ریموت جا به جا بشن

Sajad
March 30th, 2010, 23:56
تکه تکه فشرده کنید (به اندازه ای که جا دارید) و دانلود کنید و حذف کنید و ادامه بدید تا تموم بشه....

یه سوال ! هارد سرور 10 گیگ هست ؟ یا بیشتر هست و هاست رو 10 گیگی ساختین ؟ اگه هارد خالی دارید لیمیت هاست رو زیاد کنید و بک آپ بگیرید... :|

Nikihost
March 31st, 2010, 01:30
مطمئن نیستم اما فکر کنم برای فول بکاپ با اف تی پی باز هم اول فایل بکاپ روی خود هاست ایجاد میشه بعد فرستاده میشه روی سرور اف تی پی و بعد هم از روی هاست حذف میشه (مـطـمـئـن نـیـسـتـم)

يه دفعه همچنين چيزي را تجربه كردم.از سي پنل زدم كه فايل را ريموت ftp كنه به يه سرور ديگه.فايل را ارسال كرد به سرور مقابل و هر دقعه كه رفرش ميدادم حجمش اضافه ميشد.

Talahost.Com
March 31st, 2010, 02:33
سلام
از هاستینگتون بخواهید که موقتا فضای شما را افزایش دهند. اگه بخوان کمک می کنن.
برای انتقال پوشه باید از طریق ftp عمل کنی.