PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی در مورد شروع یک فعالیت

Clark
October 23rd, 2013, 21:07
سلام خدمت همه دوستان عزیز عید همگی مبارک
چند وقتی هست با یه مجموعه جدید یه سری صحبت های رو انجام دادم که موضوعش زیاد مهم نیست
بعدش یه سری شرایط به وجود امد که اون مجموعه یه سری چراغ سبز برای یه سری فعالیت اینترنتی نشون دادن
مجموعه یک شرکت بازرگانی که فعالیت های مشخصی داره که بیشتر انبوه سازی و یا واردات خودرو هست ( البته این موردش یکم محدود و خواص )
فقط مشکل این هست که توی همه زمینه ها سایت وجود داره مثلا برای خودرو سایت Bama.ir یا املاک سایت iranfile.ir و ....
بحثی که بود این که تو این جور موارد چه کمبودی احساس می شه چون دیگه همه می دونن سایت جدید هیچ فایده ای نداره مگر این که حرف جدیدی برای زدن داشته باشه
از نظر بودجه محدودیتی وجود نداره
از نظر تیم و این جور چیزا هم اصلا مشکلی نیست
از نظر تبلیغات شهری و .. هم اصلا مشکلی وجود نداره
خلاصه فعلا ایده که ارزش وقت گزاشتن رو داشته باشه رو پیدا نکردم دوستانی که ایده خوبی داشته باشن حتما استقبال می کنم ایده (:| هم باشه باز استقبال می کنم :65: بلاخره طوفان ذهنی به روش مجازی دیگه :-p
ایده های هم که جالب باشن حتما سرموقع جبران می کنم چجوریش نمی دونم ولی تمام تلاشمو می کنم که یه جوری از خجالتتون در بیام

باز هم عید به همه تبریک می گم و با ارزوی سلامتی برای همه