PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند به کپی کننده برای سایت تفریحی

ans123
October 23rd, 2013, 14:04
سلام
کی میتونه برام کپی پیست بزنه از سایت مایتای دیگه برای سایت خودم؟
فقط هر کی بی احترامی کنه مثل دفعه ی قبلی میزنم تو گوشش برق از چشاش بپره>:p
نمیدونین با کی طرفین!>:p

doweb
October 23rd, 2013, 15:00
درود

شما میتونید از افزونه های انتقال مطلب استفاده کنید که خودشون به صورت اتوماتیک پست ارسال کنن و نیازی به کسی نباشه

ans123
October 23rd, 2013, 15:11
مثلا افزونه ی انتقال از بیتوته به وردپرس میخوام.
باید بزنم انتقال مطالب از وردپرس به وردپرس؟

doweb
October 23rd, 2013, 15:34
نه دوست عزیز

شما افزونه feedwordpress رو نصب کن و بعد فید بیتوته رو معرفی کن و تنظیمات رو انجام بده هر مطلبی بیتوته بزاره به سایت شما هم ارسال میشه

آموزشش هم توسط استاد ایمیان فخری به صورت فارسی هستش جستجو کنید پیدا میکنید

ans123
October 23rd, 2013, 16:16
بله،واقعا وقتگیره کپی پیست!
این افزونه رو از خود پنل مدیریتی پیدا کردم،یعنی فعالسازیش که کردم اونوقت لینک سایت بیتوته رو بزنم بعد هر چی مطلب داره رو وارد سایت میکنه؟

sat2they
October 23rd, 2013, 16:24
بله با استفاده از این مود میتونید اوتومات از طریق فید های rss سایت های دیگه مطلب به وردپرستون تزریق کنید

doweb
October 23rd, 2013, 16:47
بله،واقعا وقتگیره کپی پیست!
این افزونه رو از خود پنل مدیریتی پیدا کردم،یعنی فعالسازیش که کردم اونوقت لینک سایت بیتوته رو بزنم بعد هر چی مطلب داره رو وارد سایت میکنه؟

بعد از نصب و فعال کردن باید از طریق cron job براش زمان تنظیم کنید که در چه ساعاتی دریافت و ارسال پست رو انجام بده

اگر آموزشی که گفتم از آقای ایمان فخار پیدا کیند از 0 تا 100 رو آموزش دادن

ans123
October 23rd, 2013, 16:56
بعد از نصب و فعال کردن باید از طریق cron job براش زمان تنظیم کنید که در چه ساعاتی دریافت و ارسال پست رو انجام بده

اگر آموزشی که گفتم از آقای ایمان فخار پیدا کیند از 0 تا 100 رو آموزش دادن
پیدا نکردم.
پیدا کنید لینکشو بدین.

nima-s
November 10th, 2013, 00:46
دوست عزیز از اسکریپتهای انتقال اتوماتیک مطلب از سایتهای دیگه به سایت خود پرهیز کنید
این اسکریپتها توسط الگوریتم گوگل شناخته شده هستند و به شدت در سئوی سایتتون تاثیر میذاره
امتیاز منفی زیادی داره حتی به کاهش رنک سایتتون منجر میشه.چون اینگونه سایت ها جزو سایتهای اسپم تلقی میشن و ناگهانی حتی امکان داره پیج رنک گوگلشون صفر بشه
اگر به فکر سئو و رتبه سایتتون هستین گفتن از ما بود
پیروز باشید

yastheme
November 10th, 2013, 02:33
البته می تونید روبات بنویسید و یک سریاز کلمات دلخواه مثل عنوان سایت و .... رو توی متن تغییر بدین و حتی عکس ها هم از سرور شما لود بشه!
سایت PHP تیک روبات های خرفه ای برای شما آماده می کنه
PHP تیــــــک - طراحی وب, آموزش و پروژه (http://phptik.com/)