PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتون راجبعه takweb.ir چيه؟

teiran
April 3rd, 2009, 18:43
سلام
من ميخوام از تك وب يه سرور مجازي بخرم لطفا نظرتون رو بگيد

دوستان قبل از هرگونه ارسال پست لطفا تاپيك را از اول بخوانيد

1eng.ir
April 3rd, 2009, 19:48
سلام
من ميخوام از تك وب يه سرور مجازي بخرم لطفا نظرتون رو بگيد
من قبلاً باهاش کار میکردم، ولی چند وقتیه دیگه باهاش کار نمیکنم! البته فقط دامینام رو پرداخت میکرد، سرویسهای هاستش رو تست نکردم!

1eng.ir
April 3rd, 2009, 20:04
teiran جان بیا تو یاهو مسنجر بیشتر در مورد تک وب برات میگم!
اینه آی دی من : mh_fakhraei

P-CO
April 3rd, 2009, 20:50
تک وب هم خوبه...

اما اگر با آقای شاهری (فکر میکنم) به توافق نرسیدین من در خدمتتون هستم.

موفق باشید.

Sajad
April 3rd, 2009, 23:19
teiran جان بیا تو یاهو مسنجر بیشتر در مورد تک وب برات میگم!
اینه آی دی من : mh_fakhraei

عمومی اعلام کنید بهتره.

من خدمات هاستشون رو استفاده نکردم که بتونم روش نظری بدم . یه چند روزی که vps ازشون داشتم بد نبود! فقط چون موقتی بود صرف نمیکرد آنتی دیداس اینا نصب کنم که تا دلتون بخواد دیداس شدم که ربطی به سرویس دادن اونا نداشت!
سرویس دامنه هم یه ریسلر داشتم ازش که یه دامین توش بود؛ دقیق هم یادم نیست چرا گذاشته بودم اونجا اون دامین رو؛ بعد که میخواستم dns عوض کنم امون از دل غافل که وارد کنترل پنل نمیشد.
بعد که صحبت کردیم گفت که با همکارش دعواشون شده و همکارش میخواسته دامنه ها رو کش بره اونم اومده و دامین ها رو lock کرده! یه ماهی هم دسترسی به دامین نداشتیم!
ولی در کل بقیه کاراش خوب بوده تا الان.

kashaneh
April 4th, 2009, 03:11
سلام
من از ایشون 15 روز میشه هاست گرفتم - ریسلر
قبلش که گفتن مشکلی نیست بعد از انتقال فایل ها تا الان سایت "های" من 1 روز بالا نبوده
گفتن مشکل از سرور هست - قرار بوده شنبه گذشته حل بشه که نشد / گفتن دوشنبه سرور جدید میگیریم و انتقال میدیم که بازم نشد
اینم پیغام اخرش که دوشنبه در یاهو مسنجر به من دادند =
takweb24 : 14 om saat 11 shab transfer anjam mishe
الانم ساعت 3 نصفه شبه که درست نشده ، دیگه نمیدونم والا
...............

Sajad
April 4th, 2009, 03:50
در جریان گرفتن سرور جدیدشون هستم! اما اینکه تا حالا دوندنتون رو نمیدونم چرا !!!

1eng.ir
April 4th, 2009, 04:10
یه سری از مشخصات آقای علی شاهری مدیر تک وب:
1. اگه آنلاین باشن حتماً جواب میدن! ( چه invis چه busy) این از خوبیاشونه
2. سرورش به هر دلیلی down بشه یا میگه داریم رم اضافه میکنیم یا ترنسفر
3. زیاد هم شده که زیر حرفشون بزنن. مثلاً الان میگه فلان چیزو با این قیمت بهت میدم، فردا که میخوای ازش خرید کنی یه قیمتی میاره روش!
4. اشتباه مالی هم زیاد دارن، که چند جاییش به نفع من بود!
5. ویرایش شد ...
6. قیمت دامین IR.شون خیلی خوبه، من باهاشون کار میکردم که دیگه با یه نفر دیگه کار میکنم.
* در مورد درگیری با دوستشون هم فکر کنم درست باشه، چونکه قبلاً دو نفری کار میکردن که الان شدن یک نفر + اون طرف هم رفته یه سایت هاستینگ زده کپی takweb.ir

teiran جان در مورد خرید VPS اگه بیشتر تحقیق کنین به نظرم قیمت پایینتر هم میتونین پیدا کنین.
من خودم از ground.ir دو تا vps گرفتم، تا الان هم راضی بودم. قیمتشون هم مناسبه.

Sajad
April 4th, 2009, 04:45
یه سری از مشخصات آقای علی شاهری مدیر تک وب:
1. اگه آنلاین باشن حتماً جواب میدن! ( چه invis چه busy) این از خوبیاشونه
2. سرورش به هر دلیلی down بشه یا میگه داریم رم اضافه میکنیم یا ترنسفر
3. زیاد هم شده که زیر حرفشون بزنن. مثلاً الان میگه فلان چیزو با این قیمت بهت میدم، فردا که میخوای ازش خرید کنی یه قیمتی میاره روش!
4. اشتباه مالی هم زیاد دارن، که چند جاییش به نفع من بود!
5. من چتد ماهی ازش v p n میگرفتم، بعد از یه مدت دیگه بیخیالش شدم. چند تا مشتری یک ساله هم داشتم! بعد از چند وقت متوجه شدم که ipش غیر فعال شده، بهش گفتم، v p n غیر فعال شده چی کار کنم، گفت فروش v p n تعطیل!!! بهش گفتم من جواب مشتریامو چی بدم گفتند به من هیچ ربطی نداره، میتونی برای کلانتری 12 تنکابن شکایت کنی!!!
6. قیمت دامین ir.شون خیلی خوبه، من باهاشون کار میکردم که دیگه با یه نفر دیگه کار میکنم.
* در مورد درگیری با دوستشون هم فکر کنم درست باشه، چونکه قبلاً دو نفری کار میکردن که الان شدن یک نفر + اون طرف هم رفته یه سایت هاستینگ زده کپی takweb.ir

teiran جان در مورد خرید vps اگه بیشتر تحقیق کنین به نظرم قیمت پایینتر هم میتونین پیدا کنین.
من خودم از ground.ir دو تا vps گرفتم، تا الان هم راضی بودم. قیمتشون هم مناسبه.

1- تایید میشه. ولی اگه اعصابش خورد باشه یهو ناسزا هم بهتون میگه!
2- این رو حقیقتش اطلاعی ندارم! ولی رمش من یادمه میگفت 16 هست! دیگه 16 رو که هر روز لازم نیست افزایش بدن
3- 100% تایید میشه! اگه قیمت ارزون بهت داد همون لحظه بگیر که فرداش پشیمون نشی چون ممکنه بگه دو برابر و یه ذره هم کوتاه نیاد!
4- اینم موافقم اما فعلا 75 به ضرر من تموم شده! پنلم الان -75 هست در حالی که هیچ حسابی باهاشون ندارم!
5- نداشتم این سرویس رو ازشون
6- هر دوشون رفیقیم . چه اون که رفته جدا شده چه خود ادمین تک وب.

1eng.ir
April 4th, 2009, 05:16
1. ناسزا که تا حالا ازش نشنیدم! البته برمیگرده که چطور باهاش صحبت کنی
2. فقط 3 بار به خود من گفت که دارم رم اضافه میکنم + چند باری هم دیدم تو استاتوسش زده "در حال ترنسفر سرور". آخه این چه هاستینگیه که دم دقیقه سرورشو عوض میکنه ؟!
3. ...
4. 75هزار تومان ؟!
5. ...
6. ...

Vahid
April 4th, 2009, 08:37
فکر کنم نیازی نباشه من چیزی بگم

Sajad
April 4th, 2009, 11:48
فکر کنم نیازی نباشه من چیزی بگم

ولی من فکر میکنم چون شما باهاشون دوستید یه چیزی بگید بهتره! :wub:

در جواب fakhraei:
1- حرف من این بود که من سرور قبلیم سوخته و یه سرور فوری میخوام گفتن باشه! بعد به شرایطی که پیش اومد نشد سرور رو آماده کنن (که البته حق هم داشتن!!!!). گفتم شما که نمیتونستی فوری بدی چرا گفتی میتونی! اوشون یه چیزایی بارم کردن....

3- خیلی به سروراش مینازه! خیلی هم ادعای این میکنه که مشتری دولتی داره! البته چون دوستمون گفتن که میخوان vps بگیرم باید اینم در نظر داشته باشیم که سروری که از روش vps میدن با سروری که هاست میدن جداست...

4- ...

5- بله در حال حاضر -75 هزار هستم. بهشون هم گفتم؛ گفتن درست میکنیم ولی نکردن! امیدوارم فردا نیان ادعا کنن که 75 بهشون بدهکارم!

6- ...

1eng.ir
April 4th, 2009, 17:57
مشتری دولتی هم ممکنه داشته باشه، چونکه تبلیغاتشو زیاد دیدم تو مجلات. اگه اشتباه نکنم عصر شبکه بود!

teiran
April 4th, 2009, 18:46
سلام
دوستان از توجه همتون ممنون من با صحبتي كه با اقاي شاهري داشتم قرار شد بيان توي اين پست پاسخ بدند منتظر پلسخ ايشون هستيم

teiran
April 4th, 2009, 18:46
سلام
دوستان از توجه همتون ممنون من با صحبتي كه با اقاي شاهري داشتم قرار شد بيان توي اين پست پاسخ بدند منتظر پلسخ ايشون هستيم

1eng.ir
April 4th, 2009, 19:16
منتظریم ...

takweb.ir
April 4th, 2009, 19:25
با سلام
واقعا جا داره از همه تشکر کنم
خیلی خوشحال شدم این بحث و دیدم
واقعا نکته ضعف ها و قوت های جالبی بود

طاهرنژاد :
در مورد دومین ها
همون طور که می دونید آقای علیرضا مصطفوی که یه مدت با بنده کار می کردن بعد از جدا شدن از تک وب دومین ها رو به پنل خودشون انتقال دادن که این مشکل با اطلاع به دایرکتی و قفل کردن دومین ها و ارسال مدارک و انتقال مجدد آنها به تک وب رفع شد

1eng.ir
April 4th, 2009, 19:33
آقای شاهری عزیز در مورد سرویس kashaneh چه مشکلی وجود داره که تا الان سرویسشون اوکی نشده ؟! (فکر کنم اینه دامینش: bartarhost.net)

takweb.ir
April 4th, 2009, 19:41
سلام
من از ایشون 15 روز میشه هاست گرفتم - ریسلر
قبلش که گفتن مشکلی نیست بعد از انتقال فایل ها تا الان سایت "های" من 1 روز بالا نبوده
گفتن مشکل از سرور هست - قرار بوده شنبه گذشته حل بشه که نشد / گفتن دوشنبه سرور جدید میگیریم و انتقال میدیم که بازم نشد
اینم پیغام اخرش که دوشنبه در یاهو مسنجر به من دادند =
takweb24 : 14 om saat 11 shab transfer anjam mishe
الانم ساعت 3 نصفه شبه که درست نشده ، دیگه نمیدونم والا
...............

واقعا ما شرمنده ایشون شدیم و انشا... جبران خواهیم کرد

اما مشکل چی بوده؟

ما هاست cpanel رو به دلیل عدم ارائه لاینسس به مشتری ایرانی در iweb روی یک vps ارائه میدیم
و از آنجایی که این vps روی سرور xen ما بوده
و سرور xen هم به دلیل :
منیج اولیه نا مناسب از کل ram استفاده نمی کرد و برای vps ها مشکل پیش می آید
البته این مشکل باید برای ارائه vps ویندوز و لینوکس بر روی xen هم باشه
به همین دلیل تصمیم گرفته شد
1) vps های لینوکس در سروری مجزا با سیستم openvz
2) vps های ویندوز در سرور جدیدی با منیج مناسب با سیستم xen ارائه شوند
به همین منظور
روز 3 شنبه سرور سفارش داده شد روز 4شنبه و 5شنبه بنده نبودم
پس روز 14 ام یعنی جمعه باسد ok می بود که قول دادم ، ولی سروری که تحویل گرفتیم به دلیل اشتباه Iweb که ما در خواست 32 بیتی رو داده بودیم ولی 64 بیتی تحویل دادن
مجبور شدیم درخواست بدیم برای تغییر آن که
دوستانی که با iweb کار کردن اطلاع دارن 24-48 ساعت طول میکشه
الان هم 32 بیتی ok هست و همکارم (آقای محمود نژاد: از مدیران hackerz.ir ) مشغول منیج آن هستند
که به محض ok بودن تست اولیه کلیه سرور های لینوکس به آن منتقل خواهند شد و پس از پایان کامل انتقال سرور xen که برای ویندوز در نظر گرفته شده ok می شود

takweb.ir
April 4th, 2009, 19:55
1- تایید میشه. ولی اگه اعصابش خورد باشه یهو ناسزا هم بهتون میگه!
2- این رو حقیقتش اطلاعی ندارم! ولی رمش من یادمه میگفت 16 هست! دیگه 16 رو که هر روز لازم نیست افزایش بدن
3- 100% تایید میشه! اگه قیمت ارزون بهت داد همون لحظه بگیر که فرداش پشیمون نشی چون ممکنه بگه دو برابر و یه ذره هم کوتاه نیاد!
4- اینم موافقم اما فعلا 75 به ضرر من تموم شده! پنلم الان -75 هست در حالی که هیچ حسابی باهاشون ندارم!
5- نداشتم این سرویس رو ازشون
6- هر دوشون رفیقیم . چه اون که رفته جدا شده چه خود ادمین تک وب.

1) به دلیل فشار کاری بالا خوب رو اعصاب هم ...
ولی به یاد ندارم ناسزای به کسی گفته باشم ، ولی شاید بد صحبت کرده باشم که پوزش می خوام و واقعا از دوستانی که با شکیبایی و شون آرامش می دن ممنونم
2) دونی روی هاست نداریم (دایرکت ادمین) ولی در مورد vps چرا تا علان به خصوص این اواخر زیاد بوده که تا حدودی توضیح داده شد
اما رم
این سه سرور اخیر 2 تا با رم 16 و دیگری 12 هست
ترانسفر هم در ابتدا برای افزایش قدرت cpu و رم بوده (quad 2.4 با رم 4 ) بودن که ارتقا به cpu dual xeon روی همان سرور ها امکان نداشت
4) سیستم تک وب سیکما هست و امثرا آشنایی دارید
با یک تیکت سریعا اصلاح میشه و مشکل خاصی نیست

1eng.ir
April 4th, 2009, 20:06
1) به دلیل فشار کاری بالا خوب رو اعصاب هم ...
ولی به یاد ندارم ناسزای به کسی گفته باشم ، ولی شاید بد صحبت کرده باشم که پوزش می خوام و واقعا از دوستانی که با شکیبایی و شون آرامش می دن ممنونم
2) دونی روی هاست نداریم (دایرکت ادمین) ولی در مورد vps چرا تا علان به خصوص این اواخر زیاد بوده که تا حدودی توضیح داده شد
اما رم
این سه سرور اخیر 2 تا با رم 16 و دیگری 12 هست
ترانسفر هم در ابتدا برای افزایش قدرت cpu و رم بوده (quad 2.4 با رم 4 ) بودن که ارتقا به cpu dual xeon روی همان سرور ها امکان نداشت
4) سیستم تک وب سیکما هست و امثرا آشنایی دارید
با یک تیکت سریعا اصلاح میشه و مشکل خاصی نیست
مورد 1 رو تایید میکنم، چونکه تا حالا که این همه با ایشون چت صحبت کردم ناسزا نگفتن! ولی وقتی سرشون شلوغ باشه میگن: I'm Busy
در مورد چهارم، اشتباهاتی که انجام دادین از جانب خودتون بوده نه سیستم سیگما!

takweb.ir
April 4th, 2009, 23:03
مدر مورد چهارم، اشتباهاتی که انجام دادین از جانب خودتون بوده نه سیستم سیگما!

بله
در مورد ایشون اشتباه نشده
ایشون گفتن هزینه cpanel رو برای یک سال می دن ، من هم فاکتور یکساله زدم
منظور از بیان سیکما این بود که به راحتی قابل حل است

Sajad
April 4th, 2009, 23:30
بله
در مورد ایشون اشتباه نشده
ایشون گفتن هزینه cpanel رو برای یک سال می دن ، من هم فاکتور یکساله زدم
منظور از بیان سیکما این بود که به راحتی قابل حل است

نه. قرارمون بر این شد که یک ماه اش کنی عزیز.
گفتم که ممکنه فراموش کنید!!! الان هم فراموش کردید که قرارمون شده بوده یک ماهه!
اگه یادتون باشه یه آی آر گرفتم و یه هزینه ته مونده حساب رو پرداختم و قرار شد حساب رو صفر کنید. چندان مهم نیست!!!

p30netpro
April 5th, 2009, 01:20
منم از ایشون هاست دارم راضی هستم و تا حالا یکی دو بار دان شده و بقیه موقع ها آپ تایم سرور 100 هست

Sajad
April 5th, 2009, 02:06
ولی نمیدونم چرا ایشون که باهاشون رفیق هم هستم گارانتی برگشت پول بهم نمیده :d

kashaneh
April 5th, 2009, 02:34
منم از ایشون هاست دارم راضی هستم و تا حالا یکی دو بار دان شده و بقیه موقع ها آپ تایم سرور 100 هست
شاید خیلی مشتری داشته باشه که مثل شما راضی باشند
ولی من هنوز مشکلم حل نشده
خودشونم که گفتن:

الان هم 32 بیتی ok هست و همکارم (آقای محمود نژاد: از مدیران hackerz.ir ) مشغول منیج آن هستند
که به محض ok بودن تست اولیه کلیه سرور های لینوکس به آن منتقل خواهند شد و پس از پایان کامل انتقال سرور xen که برای ویندوز در نظر گرفته شده ok می شود
منتظرم کار سرورشون زودتر تموم بشه

Vahid
April 5th, 2009, 08:03
من تا یاد دارم Hackerz همچین مدیری نداره

takweb.ir
April 5th, 2009, 10:03
1-میشه بفرماید کی این مسئله رو جدی مطرح کردید ؟
2-مگه من شرایط و توضیح ندادم و شما قبول نکردید که صبر کنید تا مشکل رفع بشه؟

takweb.ir
April 5th, 2009, 10:10
من تا یاد دارم Hackerz همچین مدیری نداره
یوزر Achilles در هکرز ایشون هستند

Sajad
April 5th, 2009, 12:34

اما الان 16 فروردینه! من چرا منتقل نشدم؟ چرا دیتابیس هام و سرویسم قاطیه؟ چرا پنل سرورم بسته شده و نمیتونم کنترلش کنم؟؟؟
قرارمون بر این بود که 13 فروردین آخر شب تغییرش بدین...
این که نشد حرف که! شما الان 10 روزه کار انتقال منو انجام میدید اما هیچ جوری به سر نرسیده! من پشتیبانیتون اگه اینطور باشه قبول ندارم! مسئله سرور هم 14 فروردین باید حل میشد که نشده هنوز...

takweb.ir
April 5th, 2009, 17:53
اما الان 16 فروردینه! من چرا منتقل نشدم؟ چرا دیتابیس هام و سرویسم قاطیه؟ چرا پنل سرورم بسته شده و نمیتونم کنترلش کنم؟؟؟
قرارمون بر این بود که 13 فروردین آخر شب تغییرش بدین...
این که نشد حرف که! شما الان 10 روزه کار انتقال منو انجام میدید اما هیچ جوری به سر نرسیده! من پشتیبانیتون اگه اینطور باشه قبول ندارم! مسئله سرور هم 14 فروردین باید حل میشد که نشده هنوز...
عزیز من
بالا توضیح دادم که چی شده
امیدوار بودم شما که خودت فنی هستی مشکل و درک کنید
من که از خدامه زودتر ok بشه و شرمنده شما و بقیه عزیزان نشم

Nikan
April 5th, 2009, 18:38
من فکر می کنم بهتر است دوستان بیشتر زمان بدهند تا انشالله مواردی که فرمودند حل شود

Sajad
April 5th, 2009, 19:34
عزیز من
بالا توضیح دادم که چی شده
امیدوار بودم شما که خودت فنی هستی مشکل و درک کنید
من که از خدامه زودتر ok بشه و شرمنده شما و بقیه عزیزان نشم

تا الان 15 روز هست که این مشکل هست!
و به من قول 14ام را دادن.
درسته که باید درک کنم اما چرا قول الکی بهم دادید؟ هزار بار هم بهتون گفتم شما بگید 100 سال دیگه درست میشه من حرفی نمیزنم. اما چرا گفتین 24 ساعته اماده میشه و کارشم رو انجام میده اما الان نزدیک به 20 روز هست که کارش رو درست انجام نداده! اینکه نشد حرف.
منم نگفتم کارتون بده. میگم حداقل به اون حرفی که بهم زدید پاسخ بدید . چون سرور شما به موقع به من تحویل داده نشد مجبور شدم برم جای دیگه سرورمو اوکی کنم در حالی که به من گفتید شب اوکی میشه . شب هم که اوکی نشد من رفتم سرور گرفتم. حالا مشکل من چیه که شما سر قولتون نبودید؟ گفتید از 14 فروردین اگه آپتایم اومد رو 99.99 درصد هر چی خواستین بگین؛ گفتم 99.99 نخواستم اگه اومد رو 99 درصد باید پولمو پس بدید... اما الان انگار یه چند روزی هست که دم به ثانیه بابت دان بودن سرور از طرف سایت های چک کننده آپتایم ایمیل میاد... دیتابیس های داخل سرور هم نمیدونم چه به روزشون اومده که همشون داغون شدن!!!
حالا دیگه چرا؟ حالا که 14ام شد! این قولتونم شد مثل قبل؟
من رو گنج ننشستم که بیام هزینه برا کاری که برام انجام نشده بدم!!!

kashaneh
April 5th, 2009, 22:00
حالا دیگه چرا؟ حالا که 14ام شد! این قولتونم شد مثل قبل؟

قول!!!!!
یه شرکت ثبت شده مثل تک وب با اون همه امکانات، قول های اینجوری
........................:no:

Sajad
April 5th, 2009, 22:35
من سرویس ها مو بخاطر رفاقت ازش میخرم و کاری هم به شرکت بودن یا نبودنشون ندارم!!!

teiran
April 7th, 2009, 13:07
نتيجه كه من گرفتم.خرابي زياد داره
(دوستان اينجا جا داره از شركتي كه ازش سرور گرفتم يه تشكر خوب كنم چون واقعا از نظر اپ تايم فكر نكنم پارس دتا هم بهش بره....)قيمتش بالاست اما خوبه

Vahid
April 7th, 2009, 18:36
(دوستان اينجا جا داره از شركتي كه ازش سرور گرفتم يه تشكر خوب كنم چون واقعا از نظر اپ تايم فكر نكنم پارس دتا هم بهش بره....)قيمتش بالاست اما خوبه
کدام شرکت؟

Nikan
April 7th, 2009, 19:00
سلام

بالاخره جواب takweb.ir به صورت کامل ارائه نشد

teiran
April 7th, 2009, 20:09
اي كاش هاستينگ ها كمي معتبر بودن تا ما واسه خريد ازشون دلهره نداشته باشيم

P-CO
April 7th, 2009, 20:13
چه دلهره ای !؟

عزیزم شما نمی خوای پلان یک ساله بگیری کخ یک ماهست، منم که گفتم بهتون 7روز گارانتی میدم...

هرکس وسواس به خرج بده چیز خوبی گیرش نمیاد ها...

teiran
April 7th, 2009, 20:22
دوست من اگر پاش بيفته حاظم براي سرور خوب ماهانه 100 هم بدم اما اين اولشه پول دادي بايد بشيني هزارو يك دردسر بكشي.
يك بار سرور داونه
يه بار پاسخ نميده
يه بار برشكسته ميشه
و هزار تا بدبختي
((منظورم نه با شما بود نه با تك وب كلا گفتم))

teiran
April 7th, 2009, 20:24
در ضمن با 7 روز تست هم چيزي معلوم نيست

P-CO
April 7th, 2009, 20:25
نمیدونم، میخواین یک سرور اختصاصی بگیرید :

http://webhostingtalk.ir/showthread.php?t=994

امکاناتش را ببینید، دیگه ای از معروف ترین دیتا سنتر ها هستش، نه کلاه برداره، نه داون میشه، نه ....

موفق باشید.

teiran
April 7th, 2009, 20:36
سلام
اونو ديدم اما به دو دليل نميشه
1-ما اينقدر بزرگ نيستيم كه بتونيم از همه فضاي اين سرور استفاده كنيم
2-شركتهاي كوچك بايد از سرويس هاي كمتر استفاده كنند تا ببتوند به سرويس هاي بالا برسند
3-حتما مديريت سرور اختصاصي سختره از سرور مجازي(البته تجربه نكردم)

Sajad
April 7th, 2009, 20:37
والا تک وب جا بیا و جواب ما رو بده. 18 هم شد و سرور ما خوابیده!

teiran
April 7th, 2009, 20:43
اقاي طاهر نژاد جان مگه شما سرور اختصاصي نخريده ديگه اينو ول كن.((خوب شد ما زود فهميديم))

P-CO
April 7th, 2009, 21:22
به هر حال.

من هم سرور مجازی میتونم بهتون بدم هم سرور اختصاصی.

دیتا سنتر اگر خوب باشه زیاد نیاز به مدیریت حرفه ای نیست.

تا 3روز هم که هر کاری باشیه من براتون انجام میدم.

اگر هم میبینین قیمت سنگینه براتون رنج قیمت بدین تا من بهتون مشخصات سرور رو بدم (پیغام خصوصی کنین)

Sajad
April 7th, 2009, 22:04
اقاي طاهر نژاد جان مگه شما سرور اختصاصي نخريده ديگه اينو ول كن.((خوب شد ما زود فهميديم))

داداش من اگه کار سرورم لنگ بود که یه ثانیه هم به اجازه نمیدادم ایشون هر کار میخوان بکنن، اولش مشکلی نداشتم... بعدش مشکل پیش اومد. بعد از انتقال....
امیدوارم ایشون سریعتر پیگیری کنه....

kashaneh
April 8th, 2009, 01:49
من که به ایدی ایشون پی ام دادم گفتم مشکل سرور حل شده یا نه؟
گفتن به ایدی دیگه پی ام بدید و از اون بپرسید
به اون ایدی هم پی ام دادم اون ایدی هم گفت امشب درست میکنه سرور رو
من همچنان منتظرم تا سرور ایشون بیاد بالا تا حد اقل بتونم از فایل های خودم بک اپ بگیرم
29 اسفند تا حالا من هیچکدوم از سایت هامو نتونستم کامل ببینم
نمیدونم چه مشکلی داره که تاحالا حل نشده

Sajad
April 8th, 2009, 08:56
من که به ایدی ایشون پی ام دادم گفتم مشکل سرور حل شده یا نه؟
گفتن به ایدی دیگه پی ام بدید و از اون بپرسید
به اون ایدی هم پی ام دادم اون ایدی هم گفت امشب درست میکنه سرور رو
من همچنان منتظرم تا سرور ایشون بیاد بالا تا حد اقل بتونم از فایل های خودم بک اپ بگیرم
29 اسفند تا حالا من هیچکدوم از سایت هامو نتونستم کامل ببینم
نمیدونم چه مشکلی داره که تاحالا حل نشده

یه چند روز به ایشون فرصت بدید بالاخره تلاش شبانه روزیشون به نتیجه میرسه دیگه :surrender: :1eye: :whistling: :death:

kashaneh
April 8th, 2009, 09:01
یه چند روز به ایشون فرصت بدید بالاخره تلاش شبانه روزیشون به نتیجه میرسه دیگه :surrender: :1eye: :whistling: :death:
دیگه از سایت چی می مونه؟
از اول شروع کنم
تمام بازدیدم پرید

Sajad
April 8th, 2009, 09:35
دیگه از سایت چی می مونه؟
از اول شروع کنم
تمام بازدیدم پرید

مشکله دیگه عزیز. دست ایشون هم نیست! من هم اگه سرور نگرفته بودم شاید همین یکی دوتا بازدید هم که داشتم میپرید. البته اعتبارم مهم تر بود که بدجور زیر سوال رفت...

باهاشون صحبت کنید؛ سرورو براتون جایگزین میکنن. :dots:

Nikan
April 8th, 2009, 11:30
به هر حال.

من هم سرور مجازی میتونم بهتون بدم هم سرور اختصاصی.

دیتا سنتر اگر خوب باشه زیاد نیاز به مدیریت حرفه ای نیست.

تا 3روز هم که هر کاری باشیه من براتون انجام میدم.

اگر هم میبینین قیمت سنگینه براتون رنج قیمت بدین تا من بهتون مشخصات سرور رو بدم (پیغام خصوصی کنین)

دوست عزیز دیتا سنتر چه ارتباطی به مدیریت سرور دارد ؟؟ دیتا سنتر خوب خیلی مهم است ولی اگر سرور Self Manage باشد مسائل نرم افزاری به دیتاسنتر مربوط نمی شود ....

P-CO
April 8th, 2009, 13:38
دوست عزیز دیتا سنتر چه ارتباطی به مدیریت سرور دارد ؟؟ دیتا سنتر خوب خیلی مهم است ولی اگر سرور Self Manage باشد مسائل نرم افزاری به دیتاسنتر مربوط نمی شود ....

حرف شما درسته!

ولی من دارم تا 3روز کار مینیج رو به عهده میگیرم...

اما خب Self Manage اصلاً چیز دیگه ای هستش. (کاملاً درسته)

Sajad
April 8th, 2009, 18:45
حرف شما درسته!

ولی من دارم تا 3روز کار مینیج رو به عهده میگیرم...

اما خب self manage اصلاً چیز دیگه ای هستش. (کاملاً درسته)

دوست عزیز دیتا سنتر چه ارتباطی به مدیریت سرور دارد ؟؟ دیتا سنتر خوب خیلی مهم است ولی اگر سرور self manage باشد مسائل نرم افزاری به دیتاسنتر مربوط نمی شود ....

لطفا تاپیک رو منحرف نکنید...

Nikan
April 8th, 2009, 18:59
شرمنده از اینکه از موضوع تاپیک دور شدیم

P-CO
April 8th, 2009, 19:06
چشم، حتماً...

Sajad
April 8th, 2009, 19:58
شرمنده از اینکه از موضوع تاپیک دور شدیم

چشم، حتماً...
قصد جسارت نداشتم. ممنونم.

اما یه توضیحی که باید بدم!
آقا این تاپیک کجاش برمیگرده به کلاه برداری takweb یا ناتوانی ایشون در سرویس دهی؟
عزیزان ایشون سرویس هاشون و کیفیتشون خیلی عالی هست. این مشکل موقتی که الان پیش اومده ممکنه برای همتون پیش بیاد...
چرا با دو تا کلمه اینکه ما گفتیم فعلا سرورشون قطعه شما رفتید با ایشون جر و بحث کردید که نمیتونی سرویس بدی و از این حرفا؟
ایشون دیشب زنگ زدن و به سلامتی هر چی که خواستن و نخواستن و زیر زبونشون بند نشد گفتن! ازشونم خواهش کردیم درست صحبت کنن که فرمودن بدترشم بهت میگم!
اونی که رفته با ایشون صحبت کرده و در مورد این تاپیک رفته و به ایشون گفته " نمیتونی سرویس بدی جمع کن برو " لطف کنه بهم پیغام خصوصی بده تا براش روشن کنم که ایشون چیشون خوبه چیشون بد... مگه از ایشون سرویس داشتن که این حرفارو رفتن گفتن! حالا به فرض ما دروغ گفته باشیم اینا رو؛ چرا رفتین اینجوری صحبت کردین باهاش!!!!!!!
درسته که من سرورم الان هم که الانه قطعه! اما دلیشم بالا بهتون گفتم که من خودم هم پیگری موضوع نبودم که بگم سرور رو درست کنن. شاید اگه پیگیر موضوع بودم سرور درست میشد. (هر چند نباید این اتفاق بیفته که سروراشون قاطی کنه اما خوب کار هاستینگه! کدومتون میتونید قول 100% بدید که یه مشکل هم براتون پیش نمیاد؟)
بهر حال منتظر هستم تا بدونم کی بوده که اینطوری با ایشون صحبت کرده!

teiran
April 8th, 2009, 20:56
موضوع داره جالب ميشه.ما بلاخره نفهميديم اشون سرويسشون خوبه يا بد؟

Vahid
April 8th, 2009, 21:15
شما اگه به خودتون زحمت خوندن بدید متوجه میشید

teiran
April 8th, 2009, 21:17
اخه دوستان يه جا ميگن سرويسش خوب نيست يه جا ميگن خوبه اشكال از جايي ديگه هست.؟؟

Vahid
April 8th, 2009, 21:21
توی هاستینگ هیچ چیر قایل پیش بینی نیست
یه وقت صبح پا میشی میبینی اصلا دیگه سرور نمیاد بالا
با این تحریم خیلی اوضاع داره بد میشه

teiran
April 8th, 2009, 21:25
درسته.اما اين دليل نيست كه اقاي شاهري زنگ بزنه به اقاي طاهر نژاد فوش بده من واقعا از اقاي طاهر نژاد عذر خواهي ميكنم چون اين تاپيك رو من ايجاد كردم.ولي در هر صورت فشار كاري يا هر چي كه بگين باعث نميشه كه مدير يه شركت زنگ بزنه هر چي ميخواد بگه اينجور موفعه هاست كه بايد مدير يه شركت با ارامش و خوب صحبت كردن كاربرانش رو قانع كنه نه....

Vahid
April 8th, 2009, 21:27
بستگی داره
وقتی مشتری داره هزیون و حرف چرت میزنه فوش کمش هم هست
ولی اگه مشتری حرفش رو حساب باشه مشکلی نداره باید جوابگو باشه

teiran
April 8th, 2009, 21:34
درسته وقتي اقاي طاهر نژاد داره ميگه الان چند وقته سرورش خوابيده يعني سرمايش رو حواست بايد بهش فوش داد وقتي از يه شركت انتقاد ميشه بايد مدير شركت فوش بده وقتي يه شركت مشكل داره به جاي اينكه بياد بگه از همه مشتريان عذر ميخوام و يه چيزي به عنوان خسارت بده نه بياد فوش بده اينا همه يعني چي...

((شرمنده من بايد برم دوستان شما بقيه بحث رو تا فردا ادامه بديد))
دوستان حرف حق رو بزنيد نه واسه دوستي ...

Vahid
April 8th, 2009, 21:35
والا من با کسی دوست نیستم

Sajad
April 8th, 2009, 22:33
موضوع داره جالب ميشه.ما بلاخره نفهميديم اشون سرويسشون خوبه يا بد؟
100% مطمئن باشید وقتی دیتاسنتر مشکلی نداشته باشه ایشون بهترین سرویس رو برای شما ارائه خواهند داد.

اخه دوستان يه جا ميگن سرويسش خوب نيست يه جا ميگن خوبه اشكال از جايي ديگه هست.؟؟
اشکال از اینجاس که فعلا متاسفانه یه نقص فنی بین دیتاسنتر و ایشون رخ داده که سرویسشون رو معلق کرده. وگرنه در کل سرویسای خوبی دارن

باید فکری کرد!

درسته.اما اين دليل نيست كه اقاي شاهري زنگ بزنه به اقاي طاهر نژاد فوش بده من واقعا از اقاي طاهر نژاد عذر خواهي ميكنم چون اين تاپيك رو من ايجاد كردم.ولي در هر صورت فشار كاري يا هر چي كه بگين باعث نميشه كه مدير يه شركت زنگ بزنه هر چي ميخواد بگه اينجور موفعه هاست كه بايد مدير يه شركت با ارامش و خوب صحبت كردن كاربرانش رو قانع كنه نه....
آدم خسته که باشه هر چی دلت بخواد میتونی ازش بشنوی!!!! حتی خود شما!!!!

بستگی داره
وقتی مشتری داره هزیون و حرف چرت میزنه فوش کمش هم هست
ولی اگه مشتری حرفش رو حساب باشه مشکلی نداره باید جوابگو باشه
حرف حساب جواب نداره! ایشون یه جورایی چون فشار کاری روش بوده اونا رو گفته و الان هم که پشیمون شدن عذر خواهی کردن... (منم حساس!!!!!!)

درسته وقتي اقاي طاهر نژاد داره ميگه الان چند وقته سرورش خوابيده يعني سرمايش رو حواست بايد بهش فوش داد وقتي از يه شركت انتقاد ميشه بايد مدير شركت فوش بده وقتي يه شركت مشكل داره به جاي اينكه بياد بگه از همه مشتريان عذر ميخوام و يه چيزي به عنوان خسارت بده نه بياد فوش بده اينا همه يعني چي...

سرور من اگه خوابیده به این دلیل بوده که پیگیرش نبودم.
رفاقت بخوره تو سرم...

Nikan
April 8th, 2009, 23:57

اشکال برای بزرگترین دیتا سنتر ها در دنیا هم اتفاق می افتد و کاربرها بعد از 3 - 4 ماه یادشون می رود ولی آن چیزی که مهم است نحوه برخورد درست در زمان بروز اشکال است هم از طرف خریدار هم از طرف کسی که در زمینه هاستینگ فعالیت می کند .

شاید باور نکنید در زمان بروز اشکال یک جمله امید دهنده از طرف مشتری چقدر به آدم کمک می کند .

در زمینه تحریم من متوجه نشدم چی شده ؟

Sajad
April 11th, 2009, 13:55

خوشبختانه با صحبتی که با آقای شاهری شد قرار شد سرویس منو تغییر بدن (یعنی بجای سرور خریدهای دیگه ازشون داشته باشم)

توی هاستینگ هیچ چیر قایل پیش بینی نیست
یه وقت صبح پا میشی میبینی اصلا دیگه سرور نمیاد بالا
الهی بمیرم برای سرورم... چه سختی هایی که نداریم تو این تحریم :ninja: الان از بابت سرور اینجوریم :wacko:

شاید باور نکنید در زمان بروز اشکال یک جمله امید دهنده از طرف مشتری چقدر به آدم کمک می کند .
در زمینه تحریم من متوجه نشدم چی شده ؟

اینکه 100% آدم حال میکنه وقتی مشتری هاش ریلکس باشن اما کو مشتری ریلکس!!!!!
در زمینه تحریم هم فکر کنم منظورشون کلی بوده... :stuart:

Sajad
April 11th, 2009, 13:57
در ضمن آقای شاهری الان درگیر راه اندازی سرور جدیدشون هستن. سرشون خلوت بشه میان اینورا...
دیروز اومدم باهاشون صحبتی داشته باشم که متاسفانه مشکل اینترنت پیدا کردم...

با آرزوی سلامتی برای تموم سرورها...

Nikan
April 11th, 2009, 18:33
سلام

بله انشالله که خدا همه سرور ها را سلامت نگه دارد

teiran
April 11th, 2009, 20:26
اللهي آمين

kashaneh
April 12th, 2009, 08:50
سرور جدید لینوکس ایشون رسید
بالاخره حل شد

Sajad
April 12th, 2009, 09:56
سرور جدید لینوکس ایشون رسید
بالاخره حل شد

از خبر خوشتون متشکریم.................................... ........
آقای شاهری تبریک...

Vahid
April 12th, 2009, 10:41
مشکل حل شد ؟

Sajad
April 12th, 2009, 11:57
مشکل حل شد ؟

والا برای ما که گارانتی مانی بک اجرا کردن...
در مورد سرویس هاشونم پریروز که باهاشون اومدم حرف بزنم خوشحال بودن اما تا اومدن توضیح بدن چی شده من اینترنتم قاطی کرد. ولی گفتن بالاخره بعد از چند بار ریلود اوس بالاخره حل شد...:flowers:

Nikan
April 12th, 2009, 18:31
خدا را شکر حل شد