PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شریک برای راه اندازی سایت بازی آنلاین

ali001
October 22nd, 2013, 20:12
سلام.من برای راه اندازی یه سایت بازی آنلاین دنبال یه شریک وسرمایه گذارهستم.خودم 30میلیون تومنومیتونم جورکنم ولی برای اینکاربیشترازاینانیازه.می �ونیدکه بازی آنلاین اگه برپایه ایده درستی باشه ده هابرابرسرمایه اولیه روحداقل براحتی برمیگردونه.اگه کسی تمایل داره که باهم صادقانه بریم جلوبهم ایمیل بزنه.باتشکر ashmj2008@yahoo.com

soheyl_ir89
October 22nd, 2013, 23:47
سلام.من برای راه اندازی یه سایت بازی آنلاین دنبال یه شریک وسرمایه گذارهستم.خودم 30میلیون تومنومیتونم جورکنم ولی برای اینکاربیشترازاینانیازه.می �ونیدکه بازی آنلاین اگه برپایه ایده درستی باشه ده هابرابرسرمایه اولیه روحداقل براحتی برمیگردونه.اگه کسی تمایل داره که باهم صادقانه بریم جلوبهم ایمیل بزنه.باتشکر ashmj2008@yahoo.com

سلام دوست عزیز

شما ایده بازی رو دارید؟
خودتون می تونید طراحی و برنامه نویسی شو انجام بدید؟
کلا به جز سرمایه ای که گفتید، چه کارهایی رو می تونید انجام بدید؟
و شریک چه کاری انجام بده؟

ali001
October 22nd, 2013, 23:54
سلام عزیزم.من ایده رودارم والبته اگه کسی بخوادباهم کارکنیم اون موقع میتونیم اگه اشکالی توکارهست یااصلااون ایده جدیدی داره باهم بررسیش کنیم.ضمناتاحدی چون سایت فروشگاه و...داشتم تومدیریت سایتهای اینترنتی،تبلیغات،بازاریاب ی واردم ولی توبرنامه نویسی پاسخ منفی هست،بلدنیستم.موفق باشید

soheyl_ir89
October 23rd, 2013, 00:02
سلام عزیزم.من ایده رودارم والبته اگه کسی بخوادباهم کارکنیم اون موقع میتونیم اگه اشکالی توکارهست یااصلااون ایده جدیدی داره باهم بررسیش کنیم.ضمناتاحدی چون سایت فروشگاه و...داشتم تومدیریت سایتهای اینترنتی،تبلیغات،بازاریاب ی واردم ولی توبرنامه نویسی پاسخ منفی هست،بلدنیستم.موفق باشید

ایده رو دارید، 30 م هم دارید.
ایده تونو ثبت کنید تا کسی نتونه سرقتش کنه،
بعد با یک تیم برنامه نویسی قرارداد محکم ببندید
و بازی تونو راه اندازی کنید.
اون قدر سرمایه دارید که بتونید از پس هزینه هاش بر بیاید.

آیا فکر می کنید نیاز به شریک دارید؟
اگر آره؛ برای چی؟

ali001
October 23rd, 2013, 00:15
دوست خوبم.فقط برای یه بازی مثل جنگ خانهابیش از60 میلیون برای فقط طراحی نیازه غیرازهزینه تبلیغات،البته اینونمونه گفتم،درموردبازی سازی بخاطرریزه کاریهای موجود باانواع دیگرطراحیهامثل فروشگاه یاسایتهای درامدزافرق زیادی وجودداره،ممکنه پروژه بطورمثال 60 میلیون برآوردهزینه بشه ولی تاآخرکاربشه80یاحتی بیشتر،برای اینکه پروژه ای موفق بشه حتمابه تبلیغات موثری نیازه که اونم هزینه زیادی داره،3تاشرط برای موفق شدن به نظرم وجودداره:1-دانش وتخصص2-انگیزه وپشتکار3-سرمایه،اگه هرکدوم ضعف داشته باشه کاربامشکل مواجه میشه.موفق باشید

namesis R
October 23rd, 2013, 00:43
بنده تخصص کاملی در ضمینه گیم سرور های آنلاین مانند World of Warcraft دارم اگر نیازتون شد بنده در خدمتون هستم