PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی سایت دو زبانه

Saati
October 21st, 2013, 14:17
دوستان چجوری میشه سایت رو چند زبانه کرد؟ سایت هایی مختلف مثل هاستینگ که چند زبان رو ساپورت میکنه سایتشون و با یک کلیک زبان تغییر میکنه. این کار روی صفحات مختلف مثل html یا مدیریت محتواهایی مثل وردپرس یا دروپال قابلیت پیاده سازی داره؟ البته نمیخوام 10 تا زبان بزارم. فقط مثل فارسی و انگلیسی.

sarwhost
October 21st, 2013, 14:35
باجوملا راحترنیتونید این کارو بکنید

company_hosting
October 21st, 2013, 15:15
با جوملا میتونید این کار رو انجام بدید
میتونم در خدمت باشم.

Saati
October 22nd, 2013, 18:22
منتظر نظرات ارزشمند سایر دوستان هم هستیم ...

big man
October 23rd, 2013, 00:35
با وردپرس می تونید راحت این کار رو با پلاگین wpml انجام بدید راحت تر از جوملا :)

Saati
October 31st, 2013, 15:29
یه جوری میخوام که بنرها و عکس های که روش مشخصات سرور یا هر چی نوشته شده باشه توی زبان انگلیسی به انگلیش و توی زبان فارسی به فارسی باشه قاعدتا عکس ها جدا باید طراحی بشه. هدفم همینه.

bmi
October 31st, 2013, 15:38
نیوک نیز میتوانید برای شما کمک کند
دو زبان فارسی و انگلیسی

Saati
October 31st, 2013, 16:09
نیوک نیز میتوانید برای شما کمک کند
دو زبان فارسی و انگلیسی
متاسفانه نیوک برای این کار مناسب نیست.

در حقیقت من دنبال کسی هستم که این موارد رو بتونه پیاده کنه.

Azarin Web
October 31st, 2013, 16:25
با جوملا ، وردپرس و البته دیتالایف هم میشه سایت رو 2 زبانه کرد ، فقط دیتالایف رو با استفاده از تغییر قالب در واقع این کار رو میشه کرد. نیازی نیست از کسی بخواید انجام بده ، جوملا رو راحت میتونید این کارو خودتون کنید و بهتر جواب بگیرید از نتیجه کارتون

موفق باشید

dertgtr
October 31st, 2013, 16:47
با جوملا ، وردپرس و البته دیتالایف هم میشه سایت رو 2 زبانه کرد ، فقط دیتالایف رو با استفاده از تغییر قالب در واقع این کار رو میشه کرد. نیازی نیست از کسی بخواید انجام بده ، جوملا رو راحت میتونید این کارو خودتون کنید و بهتر جواب بگیرید از نتیجه کارتون

موفق باشید

یعنی در دیتالایف باید فایل های tpl قالب رو دوباره ترجمه کنیم و چپ چین و ... ؟

Azarin Web
October 31st, 2013, 18:36
یعنی در دیتالایف باید فایل های tpl قالب رو دوباره ترجمه کنیم و چپ چین و ... ؟

یعنی به طور کامل یک قالب جداگانه استفاده کنید ، و برای اینکه مطالب نیز چند زبانه باشند باید برای موضوعات زبان (قالب) خاص خودش رو انتخاب کنید و.... یک نوع کار من درآوردی هست :دی
دیتالایف انجین (http://lifetechco.com)
اینجا دارم تست میکنم این روش رو - 2 زبان عربی ، فارسی و انگلیسی رو از بالای سایت بزنید برای تست فعلا قرار دادم. زبان های دیگر رو نزنید