PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سرور از xlhost یا iweb

alborzgostar
March 29th, 2010, 13:09
سلام .

سال نو همه مبارک من میخوام یه سرور اختصاصی بگیرم برای hosting دوستان iweb بهتره یا xlhost??

6 ماهی هست مه از xlhost سرور ندارم نمیدونم کیفیت چه طور هست !

xlhost خوبه چون یه ایرانی اون طرف هست + سرور ارزون میدند !

iweb خوبه چون پشتیبانی 24 ساعته دارند

در کل چون سرور برای هاستینگ هست uptime برام خیلی مهمه !

الان داشتم با iweb صحبت میکردم تخفیف خواستم میگه اگه امروز بخری تخفیف میدیم ! این سیاست ......8-|

نظر دوستان و تجربه دوستان هم برام مهمه منتظر جواب هستم !

M-Soltani.ir
March 29th, 2010, 13:26
xl به نظر من بهتره
ولی بیشر مردم iweb رو قبول دارند ، خودم ازشون سرویس داشتم جالب نبود زیاد ( برای من )

takweb.ir
March 29th, 2010, 13:35
Iweb بهترینه
به جز ساپورتراش در روزای تعطیل

Vahid
March 29th, 2010, 13:52
گر دنبال اپ تایم 100 درصد و تضمین این اپ تایم و پشتیبانی قوی و فول منیج و پورت 100 اختصاصی سرور هستید ما دیتا سنتر netelligent.ca کانادا را به شما پیشنهاد میکنیم .
اسپم به معنی واقعی !
شما موضوع تاپیک رو بخون؟
عزیز اومده بین 2 تا میخواد انتخاب کنه شما میای پا برهنه میپری وسط چی میگی؟

takweb.ir
March 29th, 2010, 13:57
اسپم به معنی واقعی !
شما موضوع تاپیک رو بخون؟
عزیز اومده بین 2 تا میخواد انتخاب کنه شما میای پا برهنه میپری وسط چی میگی؟
حتی ما که از iweb میدیم هم چیزی از خودمون نگفتم
چون ایشون می خواد مستقیم بگیره

Arte
March 29th, 2010, 14:31
حالا بگذریم قضیه اسپم رو ...
اصلا روم نمیشه بگم کدومشون از اون یکی بهتره چون از جفتشون استفاده کردم تو همین 2 ماه گذشته iweb بودم واقعا آپ تام در حد لالیگا داشت :d
این ماه هم روی xl هستم که حرف نداره واقعا عالییییییییییی

saeidj
March 29th, 2010, 14:53
iweb بهترینه و مطمئن باش که کیفیتش عالیه اما گرونه برای همین بیشتر میرن طرف xlhost که اونم خوبه

LoveLife
March 29th, 2010, 14:57
آی وب شبکه فوق العاده ایی داره !
می تونید تخفیف بگیرید تا 40 الی 50 دلار ، اگه زبان و چونه زدن بلد باشید

LoveLife
March 29th, 2010, 15:06
ساپورت جالبی نداره !

amiri113
March 29th, 2010, 15:17
اگر از iweb خواستی بگيری بگو برات تخفيف بگيريم!
ولی سعی کن از هر جا ميگيری مالک سرور خودت باشی!

takweb.ir
March 29th, 2010, 15:23
ساپورت جالبی نداره !
تو روزای تعطیلشون (شنبه و یکشنبه) ساپورترای اصلیشون نیستن

alborzgostar
March 29th, 2010, 15:42
با تشکر از دوستان معلومه 2 تاشون خوبند

فقط منظور بعضی دوستان پشتیبانی ضعیف کدوم دیتا سنتر هست؟ همین روزهای تعطیل ...

iweb که 24 ساعته هست درسته؟

من برای کار هاستینگ میخوام ساعت 9 صبح ما سرورم مشکل دار شد بتونم با دیتا سنتر تماس بگیرم !!

بنابراین iweb بهتره؟؟؟

persian.developer
March 29th, 2010, 15:51

من برای کار هاستینگ میخوام ساعت 9 صبح ما سرورم مشکل دار شد بتونم با دیتا سنتر تماس بگیرم !!

بنابراین iweb بهتره؟؟؟

هر دو خوب هستن من با XLHost کار می کنم قبلاً iWeb بودم یه مشکلی که داره این هست که قراردادها یکساله هست و شما اگر بخواید سرور رو کنسل کنید باید هزینه برای کنسل کردن قرارداد هم بدید(البته شاید الان شرایط فرق کرده باشه!)

AfraWeb.net
March 29th, 2010, 16:02
ا
ولی سعی کن از هر جا ميگيری مالک سرور خودت باشی!

این نکته رو همیشه دقت کنید . شده سرور با با قیمت بالاتر خریداری کنید ولی مالک سرور خودتون باشید که مستقیم با ساپورت و فروش دیتا سنتر در ارتباط باشید . درباره کانادا مطمعنا شبکه بسیار قوی تری از اروپا دارند و کلاس کاری دیتا سنتر های کانادایی در حد بسیار بالایی هست . فکر میکنیم که فرد ایرانی هم تو این دیتا سنتر مشغول بکار هستند میتونید تو گفتگوی انلاین با این فرد صحبت کنید .

takweb.ir
March 29th, 2010, 16:05

بنابراین iweb بهتره؟؟؟
iweb
همیشه جواب میدن
ولی این دو روز پشتیبانی اصلیشون نیستن ولی مشکلات معمولی رو باز اوکی می کنن

takweb.ir
March 29th, 2010, 16:07
هر دو خوب هستن من با XLHost کار می کنم قبلاً iWeb بودم یه مشکلی که داره این هست که قراردادها یکساله هست و شما اگر بخواید سرور رو کنسل کنید باید هزینه برای کنسل کردن قرارداد هم بدید(البته شاید الان شرایط فرق کرده باشه!)
باید قرار داد ماهانه رو انتخاب کنید
که در این صورت ستاپ فی میگیره

Aria
March 29th, 2010, 16:19
سلام.

من از iweb تجربه خوبی نداشتم، عملاً هر موقع بهشون نیاز داشتم، جواب نمی دادند و در نهایت هم سرور رو cancel کردم و به دلیل قرارداد 12 ماهه داشت ( که من ازش اطلاع نداشتم و بهم قالب کرد account manager ام ) گیر افتادم و مجبور شدم 1105 دلار بدم واسه سروری که 7 ماه ازش استفاده نکردم !!!!

پس خیلی مواظب iweb باش که ....!

در مورد XLHost هم مدت کوتاهی باهاشون بودم، 2 - 3 با هم تلفنی با خود آقای خرازی صحبت کردم ولی در کل راضی نبودم چون اگر در ساعات اداری ایران باهاشون تماس بگیرید، باید منتظر باشید تا شب بشه ...!

KVM و Remote Reboot هم که پولی هست ... عملاً ارزون بودنش به خاطر اینه که Hardware معمولی استفاده می کنه و هیچ امکانات جانبی ای هم نمیده و اگر بخواید چند تا IP اضافه و KVM و Remote Reboot بگیرید ازشون و انتظار پشتیبانی 24 ساعته هم داشته باشید، متوجه میشید که از خیلی دیتاسنتر ها گرونتر هم هست با اینکه کیفیت هیچ کدوم رو نداره !

با تشکر.

M-Soltani.ir
March 29th, 2010, 16:26
سلام.

من از iweb تجربه خوبی نداشتم، عملاً هر موقع بهشون نیاز داشتم، جواب نمی دادند و در نهایت هم سرور رو cancel کردم و به دلیل قرارداد 12 ماهه داشت ( که من ازش اطلاع نداشتم و بهم قالب کرد account manager ام ) گیر افتادم و مجبور شدم 1105 دلار بدم واسه سروری که 7 ماه ازش استفاده نکردم !!!!

پس خیلی مواظب iweb باش که ....!

در مورد XLHost هم مدت کوتاهی باهاشون بودم، 2 - 3 با هم تلفنی با خود آقای خرازی صحبت کردم ولی در کل راضی نبودم چون اگر در ساعات اداری ایران باهاشون تماس بگیرید، باید منتظر باشید تا شب بشه ...!

KVM و Remote Reboot هم که پولی هست ... عملاً ارزون بودنش به خاطر اینه که Hardware معمولی استفاده می کنه و هیچ امکانات جانبی ای هم نمیده و اگر بخواید چند تا IP اضافه و KVM و Remote Reboot بگیرید ازشون و انتظار پشتیبانی 24 ساعته هم داشته باشید، متوجه میشید که از خیلی دیتاسنتر ها گرونتر هم هست با اینکه کیفیت هیچ کدوم رو نداره !

با تشکر.

پس کجا خوبه؟

irlogo
March 29th, 2010, 16:38
کارو واقعا پشتیبانی 24 ساعته می ده

AfraWeb.net
March 29th, 2010, 16:39
پس کجا خوبه؟

اونجایی که سرور گرون ارائه میکنند و مورد پسند مشتریان ایرانی نیستند .

Aria
March 29th, 2010, 16:42
پس کجا خوبه؟

سلام.

اینجا مقایسه دو هاستینگ هست ... اگر نبود میتونستم پاسخ بدم !

در هر حال، همه نظر دادند، من هم نظرم این بود که جفتشون غیر حرفه ای هستند و برای کارهای حساس اصلاً گزینه مناسبی نیستند !

با تشکر.

alborzgostar
March 29th, 2010, 16:56
سلام .

سرور خریداری شد ! از iweb در طول این مدت مشکلی داشتم با اینجا اعلام میکنم !

amiri113
March 29th, 2010, 17:00

البته 100 درصد با اين شدت و غلظت نبوده!
iweb از شما ميخواد اون user agreement رو پرينت بگيريد، امضا کنيد و اسکنش رو براش بفرستيد!
99 درصد قصور از شما بوده که يک توافق نامه رو بدون اطلاع از جزئيات اون قبول کرديد.

در مورد هزينه سرور هم بايد بگم بله اگر قرارداد 1 ساله ببنيديد و بعد از 11 ماه کنسل کنيد از شما 1 ماه بابت هزينه خسارت کسر ميشه!
اگر قرار داد ماهانه ببنديد هم هزينه ستاپ کسر ميشه!

بله تو iweb هم آقای کسری حجازی ايرانی هستند و حتی ساپورت فارسی هم ميدند!

با تشکر
علی اميری

amiri113
March 29th, 2010, 17:02
سلام .

سرور خریداری شد ! از iweb در طول این مدت مشکلی داشتم با اینجا اعلام میکنم !

:دی / حالا اگر يک زمان خواستی براشون پول بفرستی و دلار پی پال گير نيوردی با ما تماس بگير ميتونيم برات با واير ترانسفر اين کار رو انجام بديم!

AfraWeb.net
March 29th, 2010, 17:17
http://www.webhostingtalk.ir/f34/talk-about-iweb-com-4800/index3.html

alborzgostar
June 6th, 2010, 20:50
در حال حاظر 2 سرور از iweb داریم دیتا سنتر خوبیه !

خوش اخلاق - پشتیبانی خوب - پایداری خوب و........

citykala
June 7th, 2010, 04:19
سلام دوستان

ای وب این مشخصات سرور رو به قیمت 60 دلار

RAM : 2GB

HARD : 100GB

TRAFFIC : unlimited

و این مشخصات رو به قیمت 50 دلار میده ؟ یا نه /.؟

RAM : 2GB

HARD : 100GB

TRAFFIC : unlimited

ممنون میشم جواب بدین

به این مشخصات بالا سرور میده ؟

اگه اره راهنماییم کنین

اگه نه در چه حالت

برام رم و پهنا مهمتره ( هارد نسبت به اینا کمتر برام مهمه)