PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سرور اختصاصی از هلند یا سوییس (ایتالیا هم بشه مشکلی نیست )

hpnn.wm
October 18th, 2013, 22:56
سلام دوستان نمی دونم در جریان قرار دارید و یا نه
سرور ما که از دیتاسنتر Equnix و در رک Privatelayer واقع در سوییس خریداری کردیم که یکی از مشتریای مرحمت فرموده
و با 6 تا سرور که روی همین سرور بود به چندین سایت کازینو و ........ اتک کرده و در عرض 3 دقیقه بیش از 12 تا ابیوز اومد برامون
و تیم امنیتی اون ها هم سرور رو بستند و حاضر به باز کردن و همکاری با ما نیستند حالا هم می خوایم یه سرور جدید تهیه بکنیم
دوستان بنده با توجه به تجربه بدی که از این دیتاسنتر یعنی Private Layer در حقیقت پارتنر نمی خوام از این دیتاسنتر خریداری بشه
دوستانی که می تونند از سوییس و یا هلند و یا ایتالیا سرور زیر رو تهیه بکنند همراه با اسم دیتاسنتر و قیمت و مشخصات کامل هارد و سی پی یو افر بدند
از دوستان خواهش می کنم از Privatelayer به هیچ عنوان نمی خوایم

Ram : 32 G DDR3 ECC
CPU : E3-1230v2 or same
H.D.D : 2*1TB WD Enterprise or black editation with 7200 RPM
Port : 1 Gbps
IP : /27 Block

از دوستان خواهشمندیم سرور رو با قیمت معقول بفرمایند
با تشکر

www.denaserver.com
October 19th, 2013, 01:53
سلام
از هلند دیتاسنتر سینگل هاپ می توانم ارائه کنم با کیفیت عالی که هیچ شکی توش نیست
اما بستگی به هزینه شما داره که بودجه چقدر داشته باشید

hpnn.wm
October 19th, 2013, 08:10
عزیز لطا همه چیزش رو با هم بفرمایید
ببینید با خط قرمز هم مشخص کردم
همراه با اسم دیتاسنتر و قیمت و مشخصات کامل هارد و سی پی یو افر بدند

arc1o0
October 19th, 2013, 11:29
سلام

با پورت 100 و ترافیک نا محدود مشکل دارید؟

سرور سوپر میکرو هستش و کلو شده در هلند.

Ram : 32 G DDR3 ECC
CPU : E3-1230v2
HDD: 3TB Western Digital
IP: 32
FREE IPMI

speednet
October 19th, 2013, 11:52
میتونم بپرسم چرا از پرویکت لایر اینقدر شاکی هستین

milad221
October 19th, 2013, 12:13
میتونم بپرسم چرا از پرویکت لایر اینقدر شاکی هستین

با اجازه از استارتر
انقدر آدم های بی سوادی هستند که همتا ندارند
از یک اپدیت ساده بایوس ترس دارند و انجام نمیدهند کلا وقتی سرور به مشکلی بر بخوره فقط تنها چیزی که میفهمند پینگ سرور هست و مشکل هرچی باشه میگن پینگ داره سرور و پس مشکلی نیست
2 تا از سرور های ما از سوئیس در پریوت لایر مشکل پیدا کردن و وقتی میخواییم سرور مجازی روشن کنیم کل سرور دان میشود
گفتیم بایوس اپدیت کنید مشکل برطرف شه ولی انگار نه انگار فقط سرور که بالا میاد میگن پینگ داره پس مشکلی نیست
در حد ... بارشون نیست به هیچ عنوان روشون حساب نکنید

hpnn.wm
October 19th, 2013, 13:24
دلیل عدم خرید من نه مشکل پشتیبانیشون هست و نه مشکل سخت افزاری و نه مشکل شبکه شون
بنده در مدت 1 ماهی که ازشون خرید داشتم کاملا از هر جنبه راضی بودم و بدون تعارف می گم
دلیل اصلی عدم خرید من اینه که
1- بنده در لیست سیاه اون ها قرار دارم و نمی تونید از اسم بنده برای خرید سرور استفاده بفرمایید
2- اینکه واقعا دل خوشی ندارم از اونها که هر بار بهشون التماس می کنم و اونا بدون توجه به اینکه مشکل از طرف بنده نبوده
و از طرف مشتریان بوده به هیچ وجه حاضر به همکاری نیستند با وجود اینکه 211 دلار دو روز قبل از بسته شدن بهشون دادیم حتی
حاضر برگشت دادن 100 دلار از وجه هم نیستند
به همین دلیل ترجیحا می گم از پراوت لیر نباشه

persianmagic
October 19th, 2013, 13:37
برای فروشنده هایی که کارشون مجازی سازی هست.مهترین فاکتور باید نحوه برخورد دیتاسنتر طرف با ابیوز باشه.این مورد از کیفیت قیمت پشتیبانی و همه چیز مهمتر هستش.چون به هیچ وجه نمیشه جلوشو گرفت و همیشه اشخاصی هستند که خرابکاری میکنند و قوانین شبکه دیتاسنتر رو نقض میکنند

میشه علت انتخاب نگردن دیتاسنتر رداستیشن رو بگید؟

hpnn.wm
October 19th, 2013, 13:56
دوست من این اواخر ظاهرا کیفیتش خراب شده به همین دلیل از دیتاسنتر Ice colo گرفتیم که پرتش + سخت افزارش اصلا قابل مقایسه با رد استیشن نیست
همیشه خدا بدون مشکل با 120 مگابایت از کش فلای می تونیم دانلود بکنیم که واقعا سرور از نظر سخت افزاری هم بسیار عالی تر از رد استیشن می باشد
و همین شخص هم که روی سرور سوییس 6 تا سرور از ما داشت - روی همین سرور انگلیس 12 تا داشت ولی برای ما 6 تا ابیوز اومد که به دلیل نگرانی بنده نسبت بسته شدن
این سرور نیز کلا ایشون رو بن کردم
به همین دلیل دیگه به رد استیشن تا وقتی که ایس کولو هست احتیاج ندارم
با تشکر

speednet
October 19th, 2013, 13:56
دلیل عدم خرید من نه مشکل پشتیبانیشون هست و نه مشکل سخت افزاری و نه مشکل شبکه شون
بنده در مدت 1 ماهی که ازشون خرید داشتم کاملا از هر جنبه راضی بودم و بدون تعارف می گم
دلیل اصلی عدم خرید من اینه که
1- بنده در لیست سیاه اون ها قرار دارم و نمی تونید از اسم بنده برای خرید سرور استفاده بفرمایید
2- اینکه واقعا دل خوشی ندارم از اونها که هر بار بهشون التماس می کنم و اونا بدون توجه به اینکه مشکل از طرف بنده نبوده
و از طرف مشتریان بوده به هیچ وجه حاضر به همکاری نیستند با وجود اینکه 211 دلار دو روز قبل از بسته شدن بهشون دادیم حتی
حاضر برگشت دادن 100 دلار از وجه هم نیستند
به همین دلیل ترجیحا می گم از پراوت لیر نباشه

تشکر عزیز
بروخود با ابیوز قبل اینکه 12 تا ابیوز یه جا بیاد چطور بود و اینکه شبکشون چطوره و پورت سرورهاشون ؟ لطفا ادرس سایت ایس کلو رو بفرمایید

hpnn.wm
October 19th, 2013, 14:00
پرت سرور هاشون خوب بود یعنی واسه ما که حداقل تا 60 می داد و پاسخ گوی نیاز ما بود
شبکه شون هم عالیه و بدون مشکل کار می کرد تا زمانی که بنده ازشون سرویس داشتم
حتی 1 دقیقه هم قطعی نداشتیم

hpnn.wm
October 19th, 2013, 14:08
ادرس ایس کولو رو فکر کنم : https://www.theice.com/connectivity.jhtml هست
ولی بنده از این سایت نخریدم , من از اقای رضا فدایی حسین یا همون مدیر Persianded
نام کاربریشون هم در انجمن RezaFH هست

speednet
October 19th, 2013, 14:15
پاسخگویی و بر خورد باابیوز به چه صورت بود ؟

company_hosting
October 19th, 2013, 20:56
با سلام
با قیمت های زیر در خدمت هستیم
هر یورو
3900 ت هلند(leasweb holand)
4000 ت آلمان(hetzner germany)

vpsgroups
October 19th, 2013, 22:17
با سلام
ما خودمون به صورت تخصصی با دیتا سنترهای nlayer - dacente کار می کنیم که افرهای بسیار عالی دارند ولی اگر مدنظرتون 100% تو اروپا و انگلیس هست شما هر دیتا سنتری که خواستی توش سرور مورد نظرت رو مشص کن به ما تیکت کن ما هزینه خریدش رو بهت می گیم و 2-3 روزه انجام می شه ، البته برا بعضی جاها امکان پنل اختصاصی نیست بعضی جا ها هست ، این دو تا دیتا سنتر امریکایی پنل کامل اختصاصی می دن ، خاصتین تو سایت ما تبکت بدین ، ممنون

Mr(s).Anonymous
October 19th, 2013, 22:39
با سلام
ما خودمون به صورت تخصصی با دیتا سنترهای nlayer - dacente کار می کنیم که افرهای بسیار عالی دارند ولی اگر مدنظرتون 100% تو اروپا و انگلیس هست شما هر دیتا سنتری که خواستی توش سرور مورد نظرت رو مشص کن به ما تیکت کن ما هزینه خریدش رو بهت می گیم و 2-3 روزه انجام می شه ، البته برا بعضی جاها امکان پنل اختصاصی نیست بعضی جا ها هست ، این دو تا دیتا سنتر امریکایی پنل کامل اختصاصی می دن ، خاصتین تو سایت ما تبکت بدین ، ممنون
از nLayer بصورت مستقیم سرور اختصاصی تهیه میکنید؟

تا آنجایی که بنده اطلاع دارم nLayer تامین کننده پهنای باند هست.

hpnn.wm
October 20th, 2013, 19:58
کس دیگه ای نبود ؟
اصلاکسی هم اسم دیتاسنتر ها رو می دونه بجز worldstream و leaseweb که خودم می دونم
البته کسی از این دوتا با ای پی های /27 تایی افر داره بگه , چون من هرچی گفتم گفتند از 16 تا بالا نمی دن

persianmagic
October 20th, 2013, 20:06
پیشنهاد میکنم سرور رو از سری جدید سروهای رداستیشن بگیرید چون پورت قویتری نسبت به سری های قبلی دارند البته اگر مشکلی با هزینه ندارید

در مورد کیفیت سخت افزار هم اشتباه میکند در این انجمن اشخاصی بودند که از پورت ناراضی بودند ولی هیچ شخصی رو پیدا نمیکند که از کیفیت سخت افزار ناراضی بوده باشه چون همه سرورها فقط از مدل دل هستند بر خلاف دیتاسنتر های دیگه که از مارک های ارزان سوپر میکرو و اچ پی استفاده میکنند(اکثر سرورهای لیزوب اچ پی و سوپر میکرو هست و تعداد معدودی از سرورها دل هستند)

از نظر ابیوز و تحریم هم هیچ مشکلی نخواهید داشت.البته اگر قبلا هم یک مقدار بیشتر هزینه میکردید میتونستید از سری d7-530 یا بلاتر سرور تهیه کنید که سرعت متوسط پورت 110 مگابایت رو داشتند

hpnn.wm
October 20th, 2013, 21:23
دوست من انگلیس موجوده دیگه نمی خوایم از کشور انگلیس داشته باشیم

www.denaserver.com
October 20th, 2013, 22:01
عزیز لطا همه چیزش رو با هم بفرمایید
ببینید با خط قرمز هم مشخص کردم
همراه با اسم دیتاسنتر و قیمت و مشخصات کامل هارد و سی پی یو افر بدند

سلام
E3-1230v2
32gig ram
60TB bw 30TB upload 30TB download