PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی تهیه پهنای باند 20مگابیت به بالا

smargenius
October 18th, 2013, 02:27
سلام
برای یه کاربر خانگی چطور میشه پهنای باند بالا گرفت (یکی از راه هاش لینک وایرلس هست، اما یه چیز استیبل میخوام)
پهنای باند بین 20-50 مگ
هزینه رو هم بگید
موقعیت: تهران

DUST
October 18th, 2013, 02:39
از خیلی از شرکت ها میتونی پهنای باند بگیری دو لینک وایرلس از دوشرکت مختلف بگیری هرکدوم ۲۵ مگ فکر کنم استیبل باشه
از مخابرات بگیر+یک شرکت دیگه این همه شرکت هست که میتونی بری و مذاکره کنی

mahdiazarnia
October 18th, 2013, 02:43
دیتاسنتر خانگی می خواید راه اندازی کنید ؟

smargenius
October 18th, 2013, 03:46
دیتاسنتر خانگی می خواید راه اندازی کنید ؟

تقریبا بله.البته اگر شرایط جور بشه و توجیه اقتصادی برام داشته باشه.به راهنمایی شما هم نیازمندم

smargenius
October 18th, 2013, 03:48
از خیلی از شرکت ها میتونی پهنای باند بگیری دو لینک وایرلس از دوشرکت مختلف بگیری هرکدوم ۲۵ مگ فکر کنم استیبل باشه
از مخابرات بگیر+یک شرکت دیگه این همه شرکت هست که میتونی بری و مذاکره کنی
مخابرات به کاربر خانگی 25 مگ میتونه بده؟وایرلس؟ (مخابرات به منزل ما خیلی نزدیکه.2تا کوچه پایین تره و پشت بام ما به مخابرات دید مستقیم داره)
در مورد شرکت های خصوصی، قیمت هم دارین؟

HyperServer
October 18th, 2013, 14:19
با سلام،

مخابرات هیچ سرویسی رو به صورت p2p ارائه نمیکنه و همگی بر روی فیبر هستند یا DSL.

پیشنهاد میکنم با قسمت راهکارهای خاص شکرتهای PAP مانند شاتل تماس بگیرید.

شاتل رو شخصا میدونم که روی پهنای باند بالا قمیتهای خوبی ارائه میکنه چون میخوان در slabهای زیرساخت رنکشون بالا بره...

DUST
October 18th, 2013, 14:27
مخابرات تا جایی بتونه زمینی ارایه میده و در بعضی از شرایط خااص هم هوایی امکان ارایه رو داره
ولی من مدنظرم این بود که شما زمینی و روی فیبر از مخابرات بگیری و از یکی از سرویس دهنده پاپ مثل مبین نتی یا شاتلی یا چیزی روی هوا بگیری (وایرلس)
قیمت ها هم همه در سایتهاشون درج شده است یک نمونه رو برات گزاشتم
http://mobinnet.ir/bandwidth

مخابراتم اینقدر سایت مایت داره نمیدونم کجانوشته بودن

pazis
October 18th, 2013, 17:50
کجا از همه جا ارزون تره؟ کجا کیفیت بهتره؟ کسی قبلاً گرفته؟