PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند یک همکار جهت راه اندازی نخستین انجمن باشگاه پاریس سن ژرمن در ایران

shakib zero
October 17th, 2013, 00:03
سلام خدمت دوستان عزیز

بنده تصمیم دارم نخستین انجمن باشگاه پاریس سن ژرمن رو افتتاح کنم و نیاز به یک همکار و شریک دارم که بهم کمک کنه

از لحاظ فنی و.... خودم هستم و هیچ مشکلی نیست... از لحاظ مالی هم باز خرج دامنه و هاست و ... هم خودم میپردازم

فقط به یک شریک نیاز دارم که کارای مدیریتی و ارسال پست و .... رو انجام بده چون بنده 4 روز در هفته دانشگاه هستم و نمیتونم بیام نت ( شاید یک ساعت بتونم بیام )

دوستانی که میتونن همکاری کنن لطفا اعلام کنند

ممنونم :53:

delta
October 17th, 2013, 02:25
دوست عزیز کار شما از روی تعصب هست و بس...نه درآمدی خواهد داشت نه هیچ آینده ای..معمولا هم کسی برای همچین سایتهایی فعالیت نمیکنه...شما هم بعد یک مدت هوادار یک تیم دیگر شدی بیخیال سایت میشی!!

shakib zero
October 17th, 2013, 11:52
اتفاقا شخصا طرفدار رئال هستم

به هر حال من این دامنه رو دارم گفتم بیکار نباشه اگه کسی بود میتونه با آیدی بنده که در پروفایلم ( قسمت about ) هست در تماس باشه

بنده شخصا هیچ نیاز مالی و... ندارم که بخوام بخاطرش سایت بزنم و این همه وقت خودمو بگیرم .... فقط و فقط واسه پر کردن اوقات بیکاریم هست چون به اینکارا علاقه دارم

mahdiazarnia
October 17th, 2013, 12:58
اتفاقا شخصا طرفدار رئال هستم

به هر حال من این دامنه رو دارم گفتم بیکار نباشه اگه کسی بود میتونه با آیدی بنده که در پروفایلم ( قسمت about ) هست در تماس باشه

بنده شخصا هیچ نیاز مالی و... ندارم که بخوام بخاطرش سایت بزنم و این همه وقت خودمو بگیرم .... فقط و فقط واسه پر کردن اوقات بیکاریم هست چون به اینکارا علاقه دارم

سایت فیلم و سریال بزن

shakib zero
October 17th, 2013, 13:20
سایت فیلم و سریال هم هزینه بالاتری میخواد هم اینکه فعالیت شدیدی میخواد