PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرداخت خسارت در هتزنرآنلاین

smargenius
October 16th, 2013, 12:38
سلا به همه
دوستان ایا اگر سروری از هتزنر بگیریم و هاردش مشکل داشته باشه که سبب کرش های مکرر بشه و دیتاسنتر هم هارد رو تست کنه ولی باز هم مشکل کماکان وجود داشته باشه راه حل چیست؟
هتزنر در این موارد خسارتی پرداخت میکنه؟

hassan5099
October 16th, 2013, 13:24
سلام

اگر هارد مشکل داشته باشه براتون تعویض می کنند

smargenius
October 16th, 2013, 13:37
نکردند

farzadho
October 16th, 2013, 14:15
سلام
اگر واقعا مشکل داشته باشه عوض میکنند.
متاسفانه دوستان سواد کافی در نحوه مدیریت سرور ندارند و ایراد به دیتاسنتر میگیرند...
با نشکر.

smargenius
October 16th, 2013, 14:22
سلام
متاسفانه دوستان سواد کافی در نحوه مدیریت سرور ندارند و ایراد به دیتاسنتر میگیرند...
با نشکر.

خیر دوست عزیز مشکل سواد در مدیریت وجود نداشته

shahab-f
October 16th, 2013, 14:29
سلام
با نشکر.

بابت اعتماد به نفسی که دارید تبریک میگم بهتون دوست عزیز .

........................
استارتر : چی شد که پی بردید مشکل از هارد سرور هست ؟

bigharar
October 16th, 2013, 14:38
اگر هارد مشکل داشته باشه تست می کنند و تغییر میدن.

smargenius
October 16th, 2013, 14:48
بابت اعتماد به نفستون تبریک میگم بهتون دوست عزیز .

........................
استارتر : چی شد که پی بردید مشکل از هارد سرور هست ؟

هم تشخسص من بود هم پشتیانی شرکت واسط
23 تا وی پی اس خیلی سبک روش انلاین بود جمعا 200گیگابایت هارد مصرف شده بود

besthosti.com
October 16th, 2013, 14:51
خیلی کمک بخواهند بکنند این است که هارد را برای شما عوض کنند ولی قبل از نعویض هارد حتما بررسی می کنند که ایا حقیقت داره یا خیر
ولی به هیچ وحه از سمت دیتاسنتر خسارت مالی دریافت نخواهید کرد .

aligoli
October 16th, 2013, 14:51
دو توصیه در هتزر :
در سرورهای هتزر، توازن در بین هاردها را حفظ نمایید.
از قسمت Performance ، استوریج ها را بررسی نمایید، ممکن است سرور مجازی باشد که به عنوان هاست دانلود یا مورد دیگری فعالیت کند و باعث فشار وحشتناک بشود.

MagicVps.Com
October 16th, 2013, 14:54

روی یک هارد اونهم هادرهای هتزنر که سری اینترپرایز و سرور ادیشن نیتسند 23 تا گزاشتید مگید خیلی سبک

دوست عزیز روی بهترین هاردها هم بین 12 تا 15 عدد حداکثرش هست در صورتیکه استفاده ویپیاسها نرمال باشید وگرنه که اصلا ربطی به 1 و 100 تا نداره ممکنه حتی 2 تا ویپیاس باشه و بدیل فشار زیاد همون 2تا وی پی اس هم باعث کندی هارد ممکنه بشن

پس از این فکرها که 23 تا هست روی یک هارد کلا بیرون بیایید

موفق باشید عزیز

farzadho
October 16th, 2013, 14:56
23 ماشین مجازی روی یک هارد؟!
شما با Vcenter مانیتور کنید ببینید چه بلایی دارید سر هارد میارید و نگید مشکل از هارد هست...
اگر بهترین نوع هارد هم بود با 23 ماشین مجازی روی یک هارد فکر کنم مشکل پیدا میکردید...
موفق باشید.

smargenius
October 16th, 2013, 15:35
شایان ذکره که 23 تا وی پی اس رو یک هارد مشکل خاصی پیش نمیاره لطفا اگر علم کافی ندارید مغلطه نکنید.
تا چند سال پیش که سرور ها یک عدد هارد داشتند و همین شما همکاران محترم 50 تا وی پی اس روی یک هارد میذاشتین و میدادین مردم مشکلی وجود نداشت؟
در ضمن من 10تا وی پی اس رو منتقل کردم به هارد دوم اما باز هم کرش اتفاق افتاد
شرکت واسط نیز حتی زمانی که هر 23تا وی پی اس روی یک هارد بود چک کردند و گفتند همه چیز نرمال است
ضمنا من 28 تا وی پی اس به مدت 8 ماره روی سرور همان دیتاسنتر دیتاشک که بعضی عزیزان رغبت نمیکنند اسمش را به زبان بیارند داشتم و حتی یک بار مشکلی برای سرور پیش نیامد حتی یک ریبوت ساده

DUST
October 16th, 2013, 17:55
خودت با این نرم افزارها سلامت هارد رو چک کردی تا حالا؟!
در این زمینه ها هرموقع با دیتاسنتر صحبت کردم هیچوقت و هیچوقت میگن ما مشکل نداریم
چرا که همیشه شما نباشی یکی دیگه هست بعدشم میگن بیا فلان قدر بده چیز رو عوض کنیم ولی ما مشکلی نداریم ها
اینجوری که میشه مجبور به کوچ به سروری دیگه میشم میدونی سرور وقتی از راه دور میخری یعنی هندونه در بسته
ممکنه یک سرور نو باشه ممکنه یک سرور چند سال مصرف باشه که دارن ازش پول درمیارن کاری نمیشه کرد دیگه
منم یک زمانی یک مدت کوتاه از سرورمجازی های یکی از دوستان رو نگه داری کردم دو هفته سرور جدید بگیره ۴۰تاوی پی اس روی یک هارد هتزنر بودن
و مشکلی نداشت اطلاعات غلط ندین دست مردم البته به میزان مصرف کاربرها هم ربط مستقیمی داره شاید اون ۱۰تا هاست دانلود دارن جای وی پی اس ساده

AbtinServer
October 16th, 2013, 20:19
دیتا سنتر ها که بررسی عمقی انجام نمیدن. دیگه اگر هتزنر باشه که فوها.
به نظر من هم مشکل میتونه از هارد باشه. ولی 23 تا خدایی یکم زیاده ;)

mahdiazarnia
October 16th, 2013, 20:31
این جور موقع ها راهی به جز تعویض سرور نمی مونه

redhat10
October 16th, 2013, 22:18
در مورد هارد های معمولی هتزنر مخصوصا سرور های قدیمی تر گاهی مشکل هارد هست اما
تست هارد سرور کم اشتباه هست تا به حال بنده که مشکلی تو تستشون ندیدم
اگر بخواید بدون تست هم هارد رو تعویض میکنند البته هزینه میگیرند