PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعوتنامه انجمن bhw رو اینجا رایگان دریافت کنید

Na3er
October 16th, 2013, 11:24
اگر شما هم جزء علاقه مندان انجمن سئو بلک هت هستید حتما ملاحظه کرده اید که امکان ثبت نام مدتی هست برداشته شده و با دعوتنامه میتوان عضو شد در صورت تمایل از لینک دعوتنامه من عضو شوید تا با این کار شما زتبه کاربری من هم ارتقا پیدا کند و من هم به نام کاربری جدید از لینک شما عضو میشوم تا شما هم از امکانات priv8 این سایت استفاده کنید که شامل بک لینک قوی پوسته رایگان وامکانات دیگر است
برای دریافت ایمیل خود را برای من پ خ ارسال کنید(برای اطمینان بیشتر از ایمیلی استفاده کنید که مورد استفاده نیست و تازه ساخته اید) و منتظر ایمیل انجمن باشید بعد از ساخت اکانت شما هم لینکتان را بفرستید تا من هم اکانت شما را ارتقا دهم.

dertgtr
October 17th, 2013, 12:45
برای شما پ.خ زدم + ای دی ایمیلم تشکر

Na3er
October 20th, 2013, 12:09
این هم لینک عضویت برای شما بعد از عضویت لینک رفرالتون رو بگذارید تا سایر دوستان هم عضو بشن و شما ارتقاء کاربری بگیرید:Black Hat Forum Black Hat SEO (http://www.blackhatworld.com/blackhat-seo/index.php?referrerid=678173)

dertgtr
October 20th, 2013, 13:43
کمی در مورد این سایت توضیح میدید؟ تشکر

Na3er
October 20th, 2013, 16:30
BlackHatWorld is a fully moderated SEO Forum dedicated to dispersing Internet Marketing techniques. Discover new services on our marketplace including, SEO tools, video content creation, proxies, Social media, automatic content generators and more. Master the ART of Interent Marketing with BlackHatWorld