PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش سایت اختصاصی با درآمد

HKraToS
October 15th, 2013, 19:19
ما چند ماه پیش سایت رو از وردپرس به سی ام اس اختصاصی مجهز کردم و تمام امکاناتی که میخواستیم رو روش گذاشتیم
ولی الان به دلیل مشغله کاری نمیتونیم زیاد به سایت برسیم و سایت هم در حال پیشرفت هست و نمیخوایم نیمه کاره ولش کنیم به همین خاطر تصمیم به فروش گرفتیم ، امکاناتی که داره رو براتون مینویسم تا کسی اگه خریدار بود بتونه قیمت رو مقایسه کنه ...
11 تا دامنه IR
یک دامنه .Com
یک عدد سرور اختصاصی که شراکتی با یک سایت دیگه خریدیم و 3 تا وی پی اس کردیم که نصف منابع سرور برای اون یکی سایت هست و نصف دیگه رو یک وی پی اس ویندوز ( برای لیچ ) و یک وی پی اس لینوکس ( هاست فایل ها ) ( لینوکس کاملاً کانفیگ شده و الان به صورت وی آی پی داره کار میکنه
بیشتر از 750 تا فیلم جدید و قدیمی کمیاب و کلی سریال کامل ( آرشیو درست کردن سخت نیست برادر من ، بخوای خودم یادت میدم خیلی راحت 2 روزه 2 ترابایت آرشیو درست کنی )
خود سایت در آمد داره و خرج سرور رو راحت در میاره
امکانات خود سایت هم :
شما فقط شماره آی ام دی بی فیلم رو میدید و سیستم خودش براتون اسم بازیگران و کارگردان و تهیه کننده و عکس و ... رو براتون میاره ( شما فقط لینک رو میدید بهش و خلاصه داستان فیلم رو مینویسید ( نصف بیشتر وقتتون برای پست گذاشتن پست صرفه جویی میکنید )
اسم بازیگران و کارگردانان رو براتون آرشیو میکنه و کاربران میتونن براحتی هر بازیگری رو که خواستن رو کلیک کنن و فیلم هاش رو ببینین ( همچنین کارگردان ها )
امکانات دیگه هم برای کاربران داره که قالب رو وقت نکردیم آماده کنیم ، خریدار اگه مایل بود میتونه برای خودش قالب درست کنه و ما امکانات رو براش میزاریم که برای مثال کاربر میتونه دوستان خودش رو دعوت کنه به سایت و امتیاز بگیره و کاربر وی آی پی بشه و یا کاربر میتونه برای خودش لیستی از فیلم هایی که داره و دانلود کرده و میخواد دانلود کنه و نمیخواد دانلود کنه درست کنه

دلیل فروش رو هم گفتم پس رو قیمت زیاد پیچ و تاب نمیدم ، شما خودتون قیمت عادلانه پیشنهاد بدین

besthosti.com
October 15th, 2013, 19:59
ادرس سایت و پیج رنک و همچنین میزان خرج ماهیانه و درآمد ماهیانه را اعلام کنید ؟

HKraToS
October 15th, 2013, 20:26
ادرس سایت و پیج رنک و همچنین میزان خرج ماهیانه و درآمد ماهیانه را اعلام کنید ؟

آدرس سایت که تو امضا هست ، پیج رنک هم که چون هی پیلی میشه نمیتونی روش حساب کنی ، کل این سایت ها اینجوری هستن فقط این نیست
میزان خرج هم ماهیانه حدود 160 تومن ، سرور هم از ovh هست ، درآمد هم که خرج خود سایت رو در میاره

tizparvaz
October 15th, 2013, 22:41
قیمت پیشنهادیتونرو برام بفرستید

admine
October 15th, 2013, 23:04
فروخته میشود .2sotdownload.com (http://2sotdownload.com)

HKraToS
October 16th, 2013, 00:25
قیمت پیشنهادیتونرو برام بفرستید
لطفاً پ.خ خودتون رو چک کنین

دوست عزیز ، حداقل میخوای بفروشی یه 4 تا پست توش بده بعد بگو میفروشم که نه تاپیک رو خراب کنی نه خودت رو !!!

mahdiazarnia
October 16th, 2013, 03:11
آدرس سایت رو پ.خ کنید
همچنین قیمت پیشنهادی
عادلانه قسمت بدید ، خریدار هستیم

HKraToS
October 16th, 2013, 03:57
آدرس سایت رو پ.خ کنید
همچنین قیمت پیشنهادی
عادلانه قسمت بدید ، خریدار هستیم

لطفاً پیغام خصوصی خودتون رو چک کنین و جواب بدین

fr0nk
October 16th, 2013, 15:35
قیمت پیشنهادی ؟

و میزان درامد دقیق

HKraToS
October 16th, 2013, 17:37
قیمت پیشنهادی ؟

و میزان درامد دقیق

پ.خ رو چک کنید لطفاً

flexhost.ir
October 16th, 2013, 18:13
درود
برای بنده هم قیمت پیشنهادی رو پ.خ کنید

DUST
October 16th, 2013, 18:34
قیمت بددین و اطلاعات رو پست خصوصی کنید با تشکر

HKraToS
October 16th, 2013, 18:52
درود
برای بنده هم قیمت پیشنهادی رو پ.خ کنید
پ.خ رو چک کنید

قیمت بددین و اطلاعات رو پست خصوصی کنید با تشکر
پ.خ رو چک کنید

ehsan_296
October 16th, 2013, 19:37
اطلاعات رو برای من هم ارسال کنید

HKraToS
October 17th, 2013, 01:06
اطلاعات رو برای من هم ارسال کنید

ارسال شد دوست عزیز

scorp
October 17th, 2013, 01:09
قیمت لطفا :)

serverstar.ir
October 17th, 2013, 01:15

::::دی واقعا متفاوته

HKraToS
October 17th, 2013, 03:02
قیمت لطفا :)
پ.خ رو چک کنید

::::دی واقعا متفاوته

خیلی متفاوت !