PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نویسنده برای سایت فیلم با حقوق ثابت

irboy
October 15th, 2013, 18:39
ویرایش: استخدام انجام شد .ممنون از دوستان
سلام
به یک نویسنده حرفه ای با رزومه کاری مناسب جهت همکاری در سایت دانلود فیلم نیازمندیم
حقوق ثابت ماهیانه 100000 تومان
شرایط:
ارسال ماهیانه 200 پست (حداقل 6 پست و حداکثر 8 پست در روز) با توجه به متد سئو و آموزشی از جانب ما
آشنایی کامل کار با وردپرس
آشنایی کامل کار با سرور مجازی
آپدیت سریال های سایت بصورت کاملا آنلاین و بدون تاخیر (ظرف چند ساعت از تاریخ انتشار)
دوستانی که تجربه کار در سایتهای بزرگ دانلود را دارند در اولویت هستند
استخدام نویسنده برای یکی از سایت های بزرگ دانلود فیلم وسریال و شناخته شده در سطح اینترنت هست پس نیاز به یک نویسنده کاملا حرفه ای داریم
دوستان رزومه خود را پ.خ کنند

rmh
October 15th, 2013, 19:06
تقریبا در ماه میشه 240 پست !!!!!!

هر پست کمتر از 250 تومن .. حتی نمیشه راجع بش فکر کرد !!!!!

SamaN DL
October 15th, 2013, 21:08
درود

اگر در شروع کار پول را میدهید بنده در خدمتم! اما حقوق 100 تومان کافی نیست روزانه خیلی وقت گیر هست ! اگر 150 تومان باشد بنده در خدمت شما هستم ! اشنای کامل دارم و کاملا حرفه ای پست میزنم!
بدرود

irboy
October 15th, 2013, 22:49
تقریبا در ماه میشه 240 پست !!!!!!

هر پست کمتر از 250 تومن .. حتی نمیشه راجع بش فکر کرد !!!!!

ویرایش شد

irboy
October 15th, 2013, 22:54
درود

اگر در شروع کار پول را میدهید بنده در خدمتم! اما حقوق 100 تومان کافی نیست روزانه خیلی وقت گیر هست ! اگر 150 تومان باشد بنده در خدمت شما هستم ! اشنای کامل دارم و کاملا حرفه ای پست میزنم!
بدرود
پست اول ویرایش شد
حقوق در قبال کار انجام شده پرداخت میگردد

SamaN DL
October 15th, 2013, 23:05
پست اول ویرایش شد
حقوق در قبال کار انجام شده پرداخت میگردد

دوست گرامی شما نوشتی حقوق ثابت! و اینکه ما از کا بداینیم این مقدار پستی که میزنیم ! در اخر ماه شما وجه رو پردات میکنی؟ نه ما شما رو میشناسیم نه شما مارو میشناسی! بنده سیاست کاریم این هست که حقوق رو یا اول کار میگرم یا 4 روز بعد از کار !

شرایط رو هم گفتم 150 تومان اگر باشد در خدمتم.

بدرود

poriya_hashie
October 15th, 2013, 23:09
پستی 800 ت کار میکنم براتون اگر خواستید :)

البته بستگی به سیستم و سایتتونم داره سیستم زمانگیر باشه پستی 1000
سابقه کار هم دارم

خواستید پ.خ بدید

irboy
October 15th, 2013, 23:19
دوست گرامی شما نوشتی حقوق ثابت! و اینکه ما از کا بداینیم این مقدار پستی که میزنیم ! در اخر ماه شما وجه رو پردات میکنی؟ نه ما شما رو میشناسیم نه شما مارو میشناسی! بنده سیاست کاریم این هست که حقوق رو یا اول کار میگرم یا 4 روز بعد از کار !

بدرود

از قرار معلوم شما صاحبکارید و ما پیمانکار!

webna
October 15th, 2013, 23:48
قیمت شما کم هست. صاحبکار شما هستید ولی باید شرایطو درست بگذاری 150 من هستم

SamaN DL
October 15th, 2013, 23:50

بدرود

درود

دوست عزیز روی پیشنهاد بنده فکر کنید ! در هر صورت در خدمتم ! فکر هم نکنم کسی بتونه کار بنده رو بکنه و قیمت منصفانه درخواست کنه!

rmh
October 16th, 2013, 00:01
من در حال حاضر چندتا سایت با همین محتوا (موزیک و فیلم ) فعالیت میکنم ...پستی 800 میزنم .. با وردپرس و همچنین افزونه های سئو کاملا آشنام (چون خودم کدنویسم) بقیه موارد هم که خب طبیعتا فولم !

خواستید در خدمتم !

irboy
October 16th, 2013, 00:39
قیمت شما کم هست. صاحبکار شما هستید ولی باید شرایطو درست بگذاری 150 من هستم

قیمت اعلام شده ثابت هست

SamaN DL
October 16th, 2013, 12:59

.
درود

دوست گرامی عزیز ! بنده صاحبکار نیستم اما شما خودتون هم در نظر بگیرید !

یک فیلم باید دانلود بشه در سرور مجازی ! اسم سایت یا تگ گذاشته بشه روش ! و بعد لینک بگرید!

و بعد پست در سایت به طور اختصاصی باید گذاشته بشه! و روی عکس تگ گذاشته بشه!

دیگه حالا موارد سو باید راعیت بشه!

این همه کار باید انجام بشه ! حد اقل برای یک پست 10 یا 5 دقیقه زمان میبره! اخه کدوم ادم .... میاد با این حقوق پست بزنه! بنده به حدی سابقه دارم که چنین حرفی رو میزنم! حقوق پایه شما باید کمتر از 200 تومان یا 270 تومان نباشه !

من لطف کردم گفتم که 150 تومان!

در هر صورت شما صاحبکار هستید هر طور که میل دارید.

موفق باشید بدرود

irboy
October 16th, 2013, 13:05
.
درود

دوست گرامی عزیز ! بنده صاحبکار نیستم اما شما خودتون هم در نظر بگیرید !

یک فیلم باید دانلود بشه در سرور مجازی ! اسم سایت یا تگ گذاشته بشه روش ! و بعد لینک بگرید!

و بعد پست در سایت به طور اختصاصی باید گذاشته بشه! و روی عکس تگ گذاشته بشه!

دیگه حالا موارد سو باید راعیت بشه!

این همه کار باید انجام بشه ! حد اقل برای یک پست 10 یا 5 دقیقه زمان میبره! اخه کدوم ادم .... میاد با این حقوق پست بزنه! بنده به حدی سابقه دارم که چنین حرفی رو میزنم! حقوق پایه شما باید کمتر از 200 تومان یا 270 تومان نباشه !

من لطف کردم گفتم که 150 تومان!

در هر صورت شما صاحبکار هستید هر طور که میل دارید.

موفق باشید بدرود

دوست گرامی من نمیدونم شما چرا اینقدر جوش میزنید
عزیزم شرایط ما همینه تمایل دارید بفرما اگر نه دیگه واقعا نیازی نیست که بیاید اینجا و یگید حداقل باید اینقدر باشه اینقدر وقت میگیره ...
شرایط ما همین هست
ضمنا تمام این کارهایی رو که شما میگید بند برای 5 پست در کمتر 30 دقیقه انجام میدم
از ارسال اسپم خودداری کنید

SamaN DL
October 16th, 2013, 13:39
دوست گرامی من نمیدونم شما چرا اینقدر جوش میزنید
عزیزم شرایط ما همینه تمایل دارید بفرما اگر نه دیگه واقعا نیازی نیست که بیاید اینجا و یگید حداقل باید اینقدر باشه اینقدر وقت میگیره ...
شرایط ما همین هست
ضمنا تمام این کارهایی رو که شما میگید بند برای 5 پست در کمتر 30 دقیقه انجام میدم
از ارسال اسپم خودداری کنید

دوست من اسپمی ارسال نکردم اگر توجه کرده باشید! دوستان عزیز دیگری هم حرف های بنده رو میزنند!

شما خودتون هم میگید 5 پست 30 دقیقه ! من در پستی که نوشتم چه عرض کردم؟ نوشتم 5 یا 10 دقیقه که 10 دقیقه برای زمانی هست که اینترنت دچار مشکل میشود!

شما خوش باشید ! فکر هم نکنید بنده اماتور هستم! بدرود