PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حل مشکل آیپی ovh با هزینه

smargenius
October 15th, 2013, 18:37
با سلام
یک سرور با 3 ایپی از ovh فرانسه خریداری شده
و یک پک ایپی 30تایی نیز خریداری شده
3ایپی که رو خود سرور بود به خوبی کار میکنه.اما هیچ کدوم از ایپی های پک 30تایی نه به اینترنت دسترسی دارند و پینگ نمیشن.
دیتاسنتر 2بار ایپی ها رو چک کرده، مک ریست کرده و میگه ایپی ها هیج مشکلی ندارند
کسی میتونه کمک کنه و هزینه دریافت کنه؟
لطفا به ایدی یاهو موجود در امضا پی ام بدین

safeith
October 15th, 2013, 20:45
مک ها را به درستی ست می کنید ؟ یا gateway را ؟ چون بعضی وقت ها مشکل gateway هم هست

smargenius
October 15th, 2013, 22:00
بله این موارد چک شده

nginxweb
October 15th, 2013, 22:10
درود بر شما

در صورتیکه تنظیمات شبکه را درست انجام داده باشید نباید مشکلی باشد
netmask - mac address - hwaddr - ipaddr و..

مدتهاست با ovh کار میکنیم و مشکلی نمیباشد اما تنظیم خاص خودش را دارا هستش

websazha
October 16th, 2013, 00:50
ممکن هست مشکل سال پیش مجدد برای شما بروز داده باشد که با انتقال بلاک به یک سرور دیگر و انتقال مجدد به همان سرور حل خواهد شد.

safeith
October 16th, 2013, 09:37
اگر هنوز مشکلتون حل نشده است یک تماس با بنده بگیرید تا بررسی کنیم و ببنیم مشکل را چگونه می شود حل کرد، چون نیاز به بررسی دارد

smargenius
October 16th, 2013, 13:05
متاسفانه اون همکاری که سرور ازشون خریداری شده و سرور در پنلشان است حاضر به همکاری نیستند

redbull
October 16th, 2013, 13:40
قبلا هم خدمتتان عرض کردیم باید دسترسی داشته باشیم :)

MagicVps.Com
October 16th, 2013, 15:27
یک مشکل دیگراینکه چنانکه بصورت نرم افزاری مک ست شده باشه
کسی که سور داخل پنلشون هست ممکنه با نرمافزریکه خود دیا سنتر داده بصورت اتوماتیک ست کرده باشه این باگ قبلا مشاهده شده داشته که مشکل پیشامده

باید مکها یکی یکی بصورت دستی حذف و مجدد بصورت دستی ادد شود که البته همه موارد فوق باید دسترسی به پنل سرور داشت که ظاهرا شما نداردی و باید همچنان دنبال اون شخصی باشدی که سرور ازش تهیه کردین که ظاهرا هم بهگفته خودتون باتون همکاری نمیکنه

AbtinServer
October 16th, 2013, 20:36
یک مشکل دیگراینکه چنانکه بصورت نرم افزاری مک ست شده باشه
کسی که سور داخل پنلشون هست ممکنه با نرمافزریکه خود دیا سنتر داده بصورت اتوماتیک ست کرده باشه این باگ قبلا مشاهده شده داشته که مشکل پیشامده

باید مکها یکی یکی بصورت دستی حذف و مجدد بصورت دستی ادد شود که البته همه موارد فوق باید دسترسی به پنل سرور داشت

دقیقا درست فرمودید. همچین مشکلی رو با همین روش قبلا حل کردیم.

mohamad2314
October 19th, 2013, 14:53
بر روی سرور یکی از همکارا همچین مشکلی وجود داشت که با پاک کرد مک از پنل ovh و مک زدن دوباره برطرف شد

hostmonster
October 20th, 2013, 17:07
اگر هنوز مشکل دارید بنده میتونم براتون بررسی کنم

khanihost_ir@yahoo.com

omidppm
October 21st, 2013, 01:37
چیز مهمی نیست همونطور که دوستان فرمودند باید مک پاک بشه ودوباره مک ست بشه

smargenius
October 29th, 2013, 18:06
والا ما دستمون کوتاهه
شرکت طرف قرارداد میگه مشکل از پنل نیست، دیتاسنتر هم تیکت زده و کفته ایپی ها مشکل ندارن.
من گفتم که عکس تیکت رو بدین ایشون گفتن نمیشه چون مرچنت ایدی قابل رویت میشه برای شما
گفتند دیتاسنتر گفته 25 یورو میگیره و مشکل رو بررسی میکنه.
از یکی از بچه های همین انجمن خریداری شده

RayanDade
October 30th, 2013, 15:36
عجب!ایشون از طرف خودشون گفتن دیتاسنتر میخواد پول بگیره!
سرور شما vmware هست؟

شما بگید به دیتاسنتر بگه پنل ریموت سرور رو بهتون بدن اگه باز فروشندتون نگه پول بدید خودتون میتونید سرور رو ریموت کنید و از طریق اون مک ها رو ست کنید.

نیازی به دیتاسنتر هم نیست.مشکل حادی هم نیست که دیتاسنتر بخواد پول بگیره.

websazha
October 30th, 2013, 15:50
والا ما دستمون کوتاهه
شرکت طرف قرارداد میگه مشکل از پنل نیست، دیتاسنتر هم تیکت زده و کفته ایپی ها مشکل ندارن.
من گفتم که عکس تیکت رو بدین ایشون گفتن نمیشه چون مرچنت ایدی قابل رویت میشه برای شما
گفتند دیتاسنتر گفته 25 یورو میگیره و مشکل رو بررسی میکنه.
از یکی از بچه های همین انجمن خریداری شده
:) خیلی خیلی معذرت می خواهم و نمی خواهم صداقت کاری کسی زا و یا کسی زیر سوال ببرم اما وقعا دیتاسنتر گفته 25 یورو جهت برسی می گیرم؟!!
(روال این طور هست که میگند موردی نیست شما خودتون پنل دارید و تمام/ / برسی مشکل در صورتی که ثابت شود مشکل از طرف شما (کاربر) باشد هزینه 20 یورو باید متحمل شوید) پس در صورتی هست که بر فرض ثابت بشه که این کسی که سرور ازشون دارید مک هر موردی دارد یا روت نشودن یا .... اگر از بلاک باشد که رفع می کنند اگر درست منظور برسونند که معمولا دیده میشه از مترجم گوگل استفاده شده و کلا از 5 خط دیتاسنتر 4 حرف بیشتر نمی فهمه و درست هم جواب نمی دهد.
موفق باشید.

smargenius
November 5th, 2013, 17:56
دوستان گرامی با تشکر از اینکه در این تاپیک شرکت کردین و من را با نحوه کار ovh آشنا کردین.
اما من این سرور را از سایت ارتباط 7 (| ارتباط7 | هاست وارز | دامنه | وارز | سی پنل | cpanel | (http://www.ertebat7.ir)) و شخص اقای مالکی به کاربری ertebat7 که در همین سایت عضو می باشد و در همین سایت تبلیغ فروش این سرور را کرده بود خریداری کردم.
اما متاسفانه ایشان کلاهبرداری و تقلب کردند و سرور را کامل تحویل من ندادند.
به همین جهت تاپیکی با آدرس زیر جهت آشنایی بیشتر کاربران با این متخلف ایجاد شده است:
http://www.webhostingtalk.ir/f55/96552/#post911705

hanzaleh
July 8th, 2014, 01:32
پشتیبانیشون خیلی خوبه من هر مشکلی دارم پ.خ میزنم چند ساعته جواب میدن

hadiroohi
July 8th, 2014, 09:10
آقا تاریخ تایپکو خوندی؟

OmidX
July 12th, 2014, 05:45
تاپیک های قدیمی رو بیخود آپ نکنید لطفا"