PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اشکال در ست کردن DNS ها در onlinenic

Bardia
March 27th, 2010, 21:20
سلام ، من توی kloxo دی ان اس های خودم رو تو قسمت Add DNS Template تعریف کردم ولی مشکلی که هست اینه که وقتی میرم تو کنترل پنل دامینم توی آنلاین نیک و دی ان اس ها رو میزنم این ارور رو میده :

(1218) DNS1 is not registered.
این مشکل از چیه ؟ ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

Sajad
March 27th, 2010, 21:24
از طریق ریسلری که دامنه را ثبت کرده اقدام کنید. کاربر عادی همشون مشکل دارند و به اینکه چه dnsی باشه ربط نداره . مشکل از پنل آنلاین نیک هست.

Bardia
March 27th, 2010, 21:26
از طریق ریسلری که دامنه را ثبت کرده اقدام کنید. کاربر عادی همشون مشکل دارند و به اینکه چه dnsی باشه ربط نداره . مشکل از پنل آنلاین نیک هست.

ممنون ، دایرکت آی هم همین مشکل رو داره ؟ آخه من برای دایرکت آی هم که میذارم بازم ارور میده و قبول نمیکنه !

Sajad
March 27th, 2010, 21:34
نه دایرکت مشکلی نداره.
یه مسئله ! شما گفتی داخل کلکسو ادد کردی. خوب دستت درد نکنه کار خوبی کردی :d اما داخل پنل دامنه هم اون رو به child dns ها ادد کردی ؟

Bardia
March 27th, 2010, 21:40
نه دایرکت مشکلی نداره.
یه مسئله ! شما گفتی داخل کلکسو ادد کردی. خوب دستت درد نکنه کار خوبی کردی :d اما داخل پنل دامنه هم اون رو به child dns ها ادد کردی ؟

راستش من تازه کارم و چیز زیادی بلد نیستم ، میشه در این مورد بیشتر راهنمایی کنید چون من اینکاری که گفتی رو انجام ندادم http://www.webhostingtalk.ir/images/IPBPRO/smilies_IPBPRO/4.gif

Sajad
March 27th, 2010, 21:47
دامینی که روش dns ساختی کجا ثبت کردی ؟

منظورم اینه شما الان میخوای ns1.domain.com رو درست کنی. حالا همون دومین domain.com پنلش چیه ؟ کجا ثبت شده ؟

Bardia
March 27th, 2010, 21:50
دامینی که روش dns ساختی کجا ثبت کردی ؟

منظورم اینه شما الان میخوای ns1.domain.com رو درست کنی. حالا همون دومین domain.com پنلش چیه ؟ کجا ثبت شده ؟

من دو تا دامین دارم که میتونم استفاده کنم ، اینی که الان ست کردم توی آنلاین نیک ثبت شده ... یه دامین دیگه هم دارم که اون توی دایرکت آی ثبت شده .

Sajad
March 27th, 2010, 22:10
برای دامینی که داخل دایرکت آی داری از این تاپیک استفاده کن: http://www.webhostingtalk.ir/f56/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-dns-%D8%A8%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%85-whm-5227/index2.html#post48304
البته توضیح برای cpanel هست. که شما کارایی که داخل cpanel گفتم لازم نیست انجام بدی چون کاراشو داخل کلکسو انجام دادی . فقط مرحله کنترل پنل دامنه رو برو
برای آنلاین نیک پنلم فعال نیست و حضور ذهن ندارم کجا باید میرفتیم.

mohsen1
March 27th, 2010, 22:12
ایشان میگن باید تو child dns مربوط به دامنه ای که ثبت کردی برای دامنه ی خودت نیم سرور درست کنی.
عبارت child dns رو توی پنلی که دامنه رو ثبت کردی پیدا کن.

Bardia
March 27th, 2010, 22:17
ایشان میگن باید تو child dns مربوط به دامنه ای که ثبت کردی برای دامنه ی خودت نیم سرور درست کنی.
عبارت child dns رو توی پنلی که دامنه رو ثبت کردی پیدا کن.

ممنون دوستان ، من الان پنل آنلاین نیک رو نگاه کردم ولی چیزی به اسم child dns وجود نداره ، فقط میشه دی ان اس های جدید رو داد و مشخصات و پسورد و آدرس ... رو عوض کرد .

Sajad
March 27th, 2010, 22:20
ممنون دوستان ، من الان پنل آنلاین نیک رو نگاه کردم ولی چیزی به اسم child dns وجود نداره ، فقط میشه دی ان اس های جدید رو داد و مشخصات و پسورد و آدرس ... رو عوض کرد .
داخل دایرکت آی این رو میبینید. Modify child name server در پنل کاستومر

داخل آنلاین نیک باید ریسلر این کار رو برای شما انجام بده. پنل کاربر همچین امکانی نداره. الزاما هم کلمه child dns بکار برده نشده. من حضور ذهن ندارم داخل آنلاین نیک چی بود.
موفق باشی.

Bardia
March 27th, 2010, 22:24
داخل دایرکت آی این رو میبینید. Modify child name server در پنل کاستومر

داخل آنلاین نیک باید ریسلر این کار رو برای شما انجام بده. پنل کاربر همچین امکانی نداره. الزاما هم کلمه child dns بکار برده نشده. من حضور ذهن ندارم داخل آنلاین نیک چی بود.
موفق باشی.
بازم ممنون ، خوب من الان یه مشکل دیگه دارم ، دامین بنده توی دایرکت آی رو میهن نیک ثبت کرده ، توی پنل میهن نیک فقط میشه دی ان اس ها رو تغییر داد ، کجا میتونم به پنل اصلی دایرکت آی دسترسی داشته باشم ؟

Sajad
March 27th, 2010, 22:26
داخل پنل ریسلری آنلاین نیک
در بخش DNS Power Tools گزینه Register DNS باید بزنید و ادد کنید.

Sajad
March 27th, 2010, 22:28
بازم ممنون ، خوب من الان یه مشکل دیگه دارم ، دامین بنده توی دایرکت آی رو میهن نیک ثبت کرده ، توی پنل میهن نیک فقط میشه دی ان اس ها رو تغییر داد ، کجا میتونم به پنل اصلی دایرکت آی دسترسی داشته باشم ؟
از اینجا Welcome (http://mihannic.myorderbox.com)
آدرس ایمیلی که داخل میهن نیک ثبت نام کردید + پسوردی ثبت نام کردید رو بزنید احتمالا همین جا باشه. اگر نبود از بخش ساپورتشون بخواهید راهنمایی کنن.

Bardia
March 27th, 2010, 22:29
داخل پنل ریسلری آنلاین نیک
در بخش DNS Power Tools گزینه Register DNS باید بزنید و ادد کنید.

من اینجور که فهمیدم سایت http://www.dns-diy.net برای تنظیمات دی ان اس دامین های آنلاین نیک ساخته شده ، ولی توش این چیزی که گفتین نیست !

Sajad
March 27th, 2010, 22:32
من اینجور که فهمیدم سایت http://www.dns-diy.net برای تنظیمات دی ان اس دامین های آنلاین نیک ساخته شده ، ولی توش این چیزی که گفتین نیست !
عزیز دل برادر . پنل ریسلر رو برای چی بزرگ کردم ؟ داخل پنل ریسلر به اون مورد دسترسی خواهید داشت. اگر ریسلر نیستید با ریسلر هماهنگ کنید.

Bardia
March 27th, 2010, 22:34
عزیز دل برادر . پنل ریسلر رو برای چی بزرگ کردم ؟ داخل پنل ریسلر به اون مورد دسترسی خواهید داشت. اگر ریسلر نیستید با ریسلر هماهنگ کنید.

قربان عصبانی نشید ! اینی که آدرس دادم صرفا سوال بود وگر نه متوجه شدم که مخصوص ریسلر هست ، از کمکتون هم بی نهایت ممنونم

Sajad
March 27th, 2010, 22:40
عصبانی نشدم. فقط دوباره روش تاکید کردم که دوباره روش دیگه ای که به ذهنتون میرسه رو سوال نکنید چون تنها راه در آنلاین نیک تماس با ریسلر هست !
قابلی نداشت . برای تشکر میتونید از دکمه تشکر استفاده کنید. موفق باشید.