PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش ویزاکارت مجازی قابل شارژ + حساب اکانت بانکی + 225 دلار + پی پل وریفای شده

hpnn.wm
October 13th, 2013, 19:48
با سلام دوستان
بنده یک عدد ویزاکارت مجازی + اکانت بانکی واقع در لهستان رو از اقای مجید عیسی لو یا همون انلاین سرور خریدم
ولی متاسفانه به دلایلی احتیاج به این کارت ندارم
در این حساب بانکی 224 دلار موجودی داریم و باید خدمتتون عرض بکنم که ویزاکارت قابل شارژ مجدد می باشد
که به همراه پنل , یک عدد پنل وریفای شده پی پل نیز ارائه می گردد که هم ویزا کارت و هم اکانت بانکی به ان متصل می باشد
و اکانت پی پل نیز وریفای شده می باشد
** و کارت نیز دارای سوویفت کد نیز می باشد **
و هزینه این کارت 100 هزار تومان هست
و هزینه هر دلار 3100 محاسبه خواهد گردید
پنل پی پل نیز رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت
یکی از کاربرد هایی که این پنل داره اینه که درخواست واریز به حساب بانکی از حساب پی پل رایگان می باشد
و سود حاصل از ارسال به حساب پی پل کم محاسبه می شود
توجه داشته باشید که : ارز مرجع این کارت و حساب PLN یا همان ارز لهستان هست ولی می توان هر ارزی از جمله دلار و یا یورو و... رو پرداخت کرد
در کل قیمت این پکیج :
قیمت دلار ها : 224 * 3100 = 694400 تومان
قیمت کارت : 100000 تومان
قیمت پی پل : رایگان
در مجموع : 794000 تومان
در صورت تمایل با بنده در یاهو در تماس باشید و یا در سایت تیکت بفرستید
ID : hmadadian72
Site : http://client.vpsco.ir
با تشکر

hpnn.wm
October 13th, 2013, 19:56
در ضمن در صورت داشتن هرگونه سوال و یا مشکل بعد از خرید از من و یا انلاین سرور استفاده بفرمایید

sos77
October 14th, 2013, 22:41
با سلام

داداش دلارش خيلي زياده اگه بتوني بفروشي دلار هاشو!!!!

من ميخرم!!و
و ميتونم همينو آنلاين سرور بخرم؟؟
شرايطش چه جوره؟؟

hpnn.wm
October 14th, 2013, 23:45
متاسفانه دلاراش هم با اون هست و نمی تونیم کمش بکنیم البته خودتون می تونید بفروشید
و بنده از OVH و Hetzneer امتحان کردم و مشکلی نداشت و به راحتی پرداخت می شد
شما هم می تونید دیتاسنتری که ازش می خواید خرید بفرمایید رو بگید تا براتون چک بکنم
شرایط خاصی نداره
با توجه به سوال عده باید عرض بکنم
ارز مرجع این کارت و حساب PLN یا همان ارز لهستان هست ولی می توان هر ارزی از جمله دلار و یا یورو و... رو پرداخت کرد
و کارت نیز دارای سوویفت کد نیز می باشد