PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : يك سوال تخصصي؟؟!!!

alireza88
March 27th, 2010, 15:45
با سلام به همه اساتيد و پيشكسوتان هاستينگ ايران.يك سوال تخصصي / تجربي ازتون داشتم.ميخواستم بدونم براي كار كردن با سرور هاي مجازي و سرور هاي اختصاصي چه اطلاعاتي آدم بايد داشته باشه.و اينكه كلا چطوري و از كدوم سرور ها و هم اينكه از چه رفرنسهايي بايد شروع كنم.
راستش من تازه از يكي از دوستان ريسلري گرفتم .ولي خيلي علاقمندم كه در اين زمينه اطلاعاتم رو افزايش بدم.تمام اندك اطلاعاتي هم كه دارم محدوده به يه كمي برنامه نويسي به php و يه دوره ccna كه فكر نميكنم توي اين مبحث زياد به كارم بياد و با لينوكس هم كار نكردم .يعني عملا از صفر بايد شروع كنم.
ممنون:x

persian.developer
March 27th, 2010, 16:11
برای شروع با یک سرور مجازی کار کنید منابع آموزشی هم خیلی زیاد هست همینجا کمی جستجو کنید

LoveLife
March 27th, 2010, 16:14
دوست عزیز ! سرچ می کردی !چند بار بحث شده

alireza88
March 27th, 2010, 16:40
دوست عزیز ! سرچ می کردی !چند بار بحث شده

با سلام.ممنون از پاسختان.راستش را بخواهيد گشتم اما منظور من يك كتاب يا رفرنس جامع بود تا اصولي و قدم به قدم ياد بگيرم.بيشتر من كامنت دهي هاي لينوكس ذهن ام رو مشغول كرده!! براي سرور مجازي هم بايد به كامنت ها مسلط بود؟

saeidj
March 27th, 2010, 17:34
کتاب که من ندیدم ولی به نظر من فعلا ریسلر رو ادامه
یه vps ارزون بگیر روش یوزر و .... نده فقط روش تست کن. اموزش های خوبی تو اینترنت گیرت میاد همونا رو اجرا کن انقدر خراب کن تا یاد بگیری و مطمئن باش یاد میگیری.

مراجه اموزش مثل servertools.ir
یا دستورات اس اس اچ در آموزش پروتکل اس اس اچ – پوتی – دستورهای خط فرمان لینوکس | وبلاگ آموزشی (http://hostirani.com/blog/linux-ssh-command-farsi-دستورهای-خط-فرمان-لینوکس.html)

saeidj
March 27th, 2010, 17:34
کتاب که من ندیدم ولی به نظر من فعلا ریسلر رو ادامه
یه vps ارزون بگیر روش یوزر و .... نده فقط روش تست کن. اموزش های خوبی تو اینترنت گیرت میاد همونا رو اجرا کن انقدر خراب کن تا یاد بگیری و مطمئن باش یاد میگیری.

مراجه اموزش مثل servertools.ir
یا دستورات اس اس اچ در آموزش پروتکل اس اس اچ – پوتی – دستورهای خط فرمان لینوکس | وبلاگ آموزشی (http://hostirani.com/blog/linux-ssh-command-farsi-دستورهای-خط-فرمان-لینوکس.html)

alireza88
March 27th, 2010, 23:36
تشكر از همگي دوستان.