PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل بعذ از انتقال هاست و ست شدن دی ان اس

مینا-صیفی
October 13th, 2013, 14:51
سلام من هسات لینوکس سی پنل رو انتقال دادم الان ست شد دی ان اس پنل ادمینیم بالا میاد اما سایتم صفحه ی سفید میاد تروخودا یکی کمکم کنه ایدی یاهوشو بده اگه بلده . سایتم تا 1 ساعت پیش بالا میومد

company_hosting
October 13th, 2013, 15:50
از فایل کانفیگ آدرس رو تغییر دادید یا نه؟

مینا-صیفی
October 13th, 2013, 15:52
بله پنل ادمینی سایتم بالا میاد اما سایتم سفید میاد 1ساعته اینطوری شده

rezarostami
October 13th, 2013, 15:54
قالب سایتتان را تغییر بدید و ببینید مشکل رفع میشه یا نه.

مینا-صیفی
October 13th, 2013, 15:57
میگم تا 1ساعت پیش بالا میومد چه ربطی به قالب داره خواهشن نمیدونید حرف نزنید بدتر اعصابم خورد میشه

rezarostami
October 13th, 2013, 16:07
شما خودتون میگید که وقتی انتقال دادید و ان اس ها ست شده صفحه سفید میاد براتون بعد میگید تا 1 ساعت پیش سایت بالا بوده . معمولا 80% مشکل صفحه سفید مربوط به قالب سایتتان است و رده بعدی مربوط به فایل های index.php . httaccess است

مینا-صیفی
October 13th, 2013, 16:26
عزیزم ببین انتقال داده شد بالا میومد دی ان اس هم ست شد بالا میومد اما الان سایت بالا نمیاد فقط اما پنل مدیریتی سایتم بالا میاد.

flexhost.ir
October 13th, 2013, 17:07
درود
با آی دی بنده در ارتباط باشید
ID:info_flexhost

d3m0n3y3z
October 14th, 2013, 01:27
با این اخلاق و سبک برخورد انتظار دارید کسی هم بهتون کمک کنه؟!!

Ashkankamangar.ir
October 14th, 2013, 02:20
عزیزم ببین انتقال داده شد بالا میومد دی ان اس هم ست شد بالا میومد اما الان سایت بالا نمیاد فقط اما پنل مدیریتی سایتم بالا میاد.

سلام
مشخصه وقتی سایت بالا میومد هنوز داشت از رو کش شما و از سرور قبلی میخوند
شاید بگید دی ان اس ست شده بود ولی بعد از ست دی ان اس مدتی طول میکشه تا کش ریست بشه
در ضمن باید کش و هیستوری مرورگر رو هم پاک کنید
احتمالا ناقص منتقل شده
فایل ارور لاگ رو بررسی کنید
وقتی صفحه سفید میاد با هر بار باز کردن سایتتون دلیلش داخل این فایل ذخیره میشه
به همین راحتی

pendar.pardazesh
October 14th, 2013, 09:00
هاست قبلیتون هم سی پنل بوده ؟

مینا-صیفی
October 14th, 2013, 11:28
دقیقن شما به هدف زدید اقا خوشم اومد مشخص هست که با تجربه هستید دمتون گرم منم همین حدسو میزدم ارور لاگو چک کردم فهمیدم فابل منیجر بک اپش یا بد ریستور شده یا یسری فایلارو نمیخوند یا ... با ارورلاگ ها متوجه شدم ارورها از اطلاعات فایل منیجره
من بک اپ خودم دوباره جایگزین کردم دستی گرفتم درست شد مشکلم. از avestahost.com هم گرفتم متصفام که مشکلم رو پشتیبانیش حل نکرد و من خودم اضاب و دست به کار و دامنه کسه دیگری شدم یه بک اپ نتونستن رسیتور کنند درست سالم .
اقا میشه ایدی یاهوتونو بدید یا اینجا یا خصوصی ؟ خوشم اومد از تجربتون

مینا-صیفی
October 14th, 2013, 11:55
اقا خیلی ممنونتم از تجربه ی بسیار خوبت دقیق زدید تو هدف مشکلم تنها کسی که مشکل رو با تجربه حرفه ای گفت شما بودی دیدم الزامی ایدی یاهوتونو بهم میدید داشته باشم ؟ یا پیغام خصوصی کنید ؟