PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارور در ارتباط با دیتابیس در Sql 2008

Mohsenx2
October 13th, 2013, 13:13
سلام
بنده Sql Server 2008 R2 روی ویندوز سرور 2003 داشتم که مجبور شدم جای سرویس دهنده رو تعویض کنم .
الان روی سرور جدید یعنی ویندوز جدید Sql Server 2008 رو نصب و راه اندازی کردم . دیتابیس از سرور قبلی هم توی این ریستور کردم .
اما اسکریپت سایتم با دیتابیس ارتباط برقرار نمیکنه و ارور زیر رو میده :

A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: Named Pipes Provider, error: 40 - Could not open a connection to SQL Server)
مشکل از چی هست ؟

ParsWebHosting
October 30th, 2013, 02:23
سلام
بنده Sql Server 2008 R2 روی ویندوز سرور 2003 داشتم که مجبور شدم جای سرویس دهنده رو تعویض کنم .
الان روی سرور جدید یعنی ویندوز جدید Sql Server 2008 رو نصب و راه اندازی کردم . دیتابیس از سرور قبلی هم توی این ریستور کردم .

[/LEFT]مشکل از چی هست ؟
مشکلتون حل شده ؟
اگر نه بگید تا راهنمایی تون کنم.

RoobinaServer
October 30th, 2013, 02:39
سلام

مشکل از چی هست ؟

سلام

A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connection (http://social.msdn.microsoft.com/Forums/sqlserver/en-US/0d0aac32-1241-4fa0-bd69-691b8fea21cf/a-networkrelated-or-instancespecific-error-occurred-while-establishing-a-connection-to-sql-server?forum=sqldatabaseengine)

ERROR 26: A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. : The Official Microsoft ASP.NET Forums (http://forums.asp.net/t/1899313.aspx)

یا حق