PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طرح ویژه پاییز آگونیس ® - فروش سرور مجازی - قیمت باورنکردنی - کیفیت فوق العاده- تعداد بسیار محدود

mahosseini
October 12th, 2013, 21:23
فــروش ویــژه ی ســرور هـای مـجـازی آگـونـیـس
خدمات هاستینگ آگونیس وابسته به شرکت ایمن داده پرداز به شماره ثبت ۳۸۷۲۳۵
امکان حضور فیزیکی جهت عقد قرارداد برای پلن های 2 به بالا میسر می باشد

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f15/16138-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D8%B2-%D8%A2%DA%AF%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%B3-%C2%AE-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%86%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D 9%86%DB%8C-%DA%A9%DB%8C%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D9%81%D9%88%D9%82-%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%AA%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF-logo-png

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f15/16574-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D8%B2-%D8%A2%DA%AF%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%B3-%C2%AE-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%86%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D 9%86%DB%8C-%DA%A9%DB%8C%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D9%81%D9%88%D9%82-%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%AA%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF-4gb6nf649drkt8r3w4w-png

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f15/16575-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D8%B2-%D8%A2%DA%AF%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%B3-%C2%AE-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%86%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D 9%86%DB%8C-%DA%A9%DB%8C%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D9%81%D9%88%D9%82-%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%AA%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF-6jgb5xv37lcv3xg10mlr-png

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f15/16576-%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D8%B2-%D8%A2%DA%AF%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%B3-%C2%AE-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%86%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D 9%86%DB%8C-%DA%A9%DB%8C%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D9%81%D9%88%D9%82-%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%AA%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D8%B3%DB%8C%D8%A7%D8%B1-%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF-3rymu2gelyrzm6mq2ze9-png

Germany
Core-Backbone
Port 2X1GB
USA
Equnix
Port 2X1GB
Luxembourg
Srvlu
Port 1GB

قیمت ها تا حد امکان پایین قرار داده شده و کاربران گرانقدری که کیفیت پسند هستند امیدواریم که راضیشون کنه
قیمت های سرور های مجازی با توجه به کیفیت و سرعت سرور و عملکرد تیم فنی و فروش آگونیس فوق العاده مناسب می باشد

تیم فنی و فروش خدمات هاستینگ آگونیس آماده ی سرویس دهی و مشاوره ی شما کاربران عزیز می باشد

●●●●●●●●●● آفر ویژه ●●●●●●●●●●
512MB Ram > 2Core CPU > 1.5GH.z > 20GB HDD > 15500
جهت ارسال سفارش اینجا کلیک کنید > (http://sn.im/27ibgxe)سفارش
(http://cp.agonis.ir/cart.php?a=add&pid=112)1GB Ram > 3Core CPU > 2GH.z > 30GB HDD > 19500
جهت ارسال سفارش اینجا کلیک کنید > (http://sn.im/27ibgxe)سفارش (http://cp.agonis.ir/cart.php?a=add&pid=113)
2GB Ram > 3Core CPU > 3GH.z > 40GB HDD > 25500
جهت ارسال سفارش اینجا کلیک کنید > (http://sn.im/27ibgxe)سفارش (http://cp.agonis.ir/cart.php?a=add&pid=114)

●●●●●●●●●●●●●●

تضمین کیفیت و پشتیبانی عالی توسط تیم آگونیس
بازگشت وجه تا 24 ساعت با دلیل موجه و کسر کارمزد انجام می شود
تمامی سرورهای مجازی دارای تضمین آپتایم 99.9% می باشند
تیم آگونیس در تمام مراحل نصب و کانفیگ شما را راهنمایی و پشتیبانی خواهد کرد
در صورت عدم رضایت از پشتیبانی وجه شما بازگشت داده خواهد شد ( با ذکر دلیل برای 24 ساعت )
سرورهای مجازی دارای پشتیبانی سخت افزاری می باشند و مشکلات نرم افزاری با راهنمایی و کمک تیم پشتیبانی آگونیس در وقت مناسب انجام و حل خواهد شد
تمامی سیستم عامل های مورد نیاز شما بر روی سرور مجازی نصب خواهد شد
تمامی سفارش ها حداکثر و در هر صورتی تا 24 ساعت پس از سفارش تحویل داده خواهند شد

PatronHost.com
October 13th, 2013, 02:08
با سلام خدمت شما .

قیمتها در تمدیهای بعدی هم به همین صورت خواهند بود ؟

mahosseini
October 13th, 2013, 02:57
با سلام خدمت شما .

قیمتها در تمدیهای بعدی هم به همین صورت خواهند بود ؟

درود به دوست عزیز

بله ،قیمت ها تا مدتی که تمدید خواهید کرد ثابت خواهد بود .
قیمت های سایت فروش در حالت عادی هستند ، این آفر هست که با همون کفیت ارائه میشه منتها به تعداد بسیار محدود .
سئوال دیگه بود در خدمتتون هستم

G0D
October 13th, 2013, 02:58
سرور برای ارسال ایمیل هم دارید ؟

PatronHost.com
October 13th, 2013, 03:51
خیلی ممنونم بابت پاسخی که دادید.

من یک سرور با کانفیگ کامل دارم که میخوام منتقل کنم به سرور شما.
آیا برام انتقال رو انجام میدید که نیاز به کانفیگ دوباره سرورم نداشته باشم , چون هزینه کردم یکبار.
ویندوز 2003 هستش سرورم.
کلاً ممنون میشم راهنمایی کنید.

mahosseini
October 13th, 2013, 04:16
سرور برای ارسال ایمیل هم دارید ؟

بعضی از دوستان در حال حاضر دارن برای اینکار استفاده می کنن منتها شرایطی داره که باید رعایت کنید
تا به امروز هم مشکلی پیش نیومده
با ما تماس بگیرید شرایط رو خدمتتون عرض کنم

mahosseini
October 13th, 2013, 04:18
خیلی ممنونم بابت پاسخی که دادید.

من یک سرور با کانفیگ کامل دارم که میخوام منتقل کنم به سرور شما.
آیا برام انتقال رو انجام میدید که نیاز به کانفیگ دوباره سرورم نداشته باشم , چون هزینه کردم یکبار.
ویندوز 2003 هستش سرورم.
کلاً ممنون میشم راهنمایی کنید.

مسلما مشکلی نیست دوست عزیز

FARZADFREE
October 13th, 2013, 11:53
مشخصات کامل سرور اصلی ؟
رو هر سرور تا چند vps بالا می آورید ؟
oversell دارید ؟
تست سرعت پورت را هم روی سرور شلوغتان ارائه دهید(هم آپلود و هم دانلود) از
Speedtest.net by Ookla - The Global Broadband Speed Test (http://www.speedtest.net/)
استفاده کنید که هم آپلود را نشان میدهد هم دانلود را؟
معمولا سرعت آپلود و سرعت دانلود vps ها از چقدر پایین تر نمی آید ؟
(سرعت هارو به Mb و یا Gb بگویید ، Giga bit و Mega bit و فکر میکنم سرعت پورت هارو در پست اول به اشتباه GB ، Giga Byte زده باشین)
وضعیت دانلود تورنت ؟
دسترسی کامل root میدهید ؟
سیستم اکانتینگ مجازه؟ و برای فروش اکانت هم ، کانفیگش میکنید ؟
مقدار کل سه کور cpu چند گیگاهرتز است ؟
چه منابعی کاملا اختصاصی نیستند ؟(کرنل ، رم ، ... )
قیمت هر 100 گیگ هارد اضافی؟
قیمت هر ip اضافی؟
نحوه برخورد با abuse ؟ (تذکر میدهید ؟ سریعا جریمه میکنید ؟ سرویس را خالی میکنید ؟ و ... )
اسکریپت نال شده مثل vbulletin را روی کدام سرویستان میشود بدون مشکل خاصی نصب کرد ؟
بیشترین زمان پاسخ گویی به تیکت ؟
در صورت اپتایم کمتر از 99.9 جریمه پرداخت میکنید ؟ کل پول مشتری را پس میدهید ؟ چه برخوردی میکنید ؟
نوع مجازی سازی ؟ پنل client مجازی سازی ارائه میدهید ؟
ip جهت پینگ بفرمایید تا تست کنیم

تعدد این سوالات در جهت همکاری طولانی مدت پرسیده شده است تا خیالمان از جهت سرویس راحت تر باشد

اطلاعات خواسته شده در مورد سرور آلمان و لوگزامبورگ و آمریکا (هر سه) می باشد

یک مسئله دیگه بعضا دیده شده که سرویس هایی بدون اطلاع قبلی خالی شده اند و فروشنده هم یهو غیبش میزنه (مخصوصا اگر سرویس از ovh باشه، دقیق نمیدونم چرا ovh اینکارو میکنه شایدبه خاطر تجربه کمه فروشندگان ایرانی باشه) فروشنده نمیخواد که مشتری ناراضی داشته باشه ولی خوب یک گافی میده که اینطور بلا ها سرش میاد ما هم کلی اطلاعات اعم از ایمیل ها ، فایل ها ، دیتا بیس ها ، کانفیگ های وقت گیر ، مشتری هامون ، و کلا زندگیمون میره رو هوا به طرفم میگیم ، میگه که یک سرور دیگه رو یک لوکیشن دیگه بهت میتونم بدم !!!!!! فایل هاتم به خودت مربوطه و باید ازش بک آپ میگرفتی بهش میگم این سرویسی که از شما داشتیم بک آپمون بوده !!!!
همیشه داشتن یک سرویس خوب و حرفه ای برایمون آرزو شده شما چه راه کاری تو اینجور مواقع ارئه میدهید و ایا تا به حال به اینطور موقعیت ها برخوردید؟

mahosseini
October 13th, 2013, 13:45
مشخصات کامل سرور اصلی ؟
رو هر سرور تا چند vps بالا می آورید ؟
oversell دارید ؟
تست سرعت پورت را هم روی سرور شلوغتان ارائه دهید(هم آپلود و هم دانلود) از
Speedtest.net by Ookla - The Global Broadband Speed Test (http://www.speedtest.net/)
استفاده کنید که هم آپلود را نشان میدهد هم دانلود را؟
معمولا سرعت آپلود و سرعت دانلود vps ها از چقدر پایین تر نمی آید ؟
(سرعت هارو به Mb و یا Gb بگویید ، Giga bit و Mega bit و فکر میکنم سرعت پورت هارو در پست اول به اشتباه GB ، Giga Byte زده باشین)
وضعیت دانلود تورنت ؟
دسترسی کامل root میدهید ؟
سیستم اکانتینگ مجازه؟ و برای فروش اکانت هم ، کانفیگش میکنید ؟
مقدار کل سه کور cpu چند گیگاهرتز است ؟
چه منابعی کاملا اختصاصی نیستند ؟(کرنل ، رم ، ... )
قیمت هر 100 گیگ هارد اضافی؟
قیمت هر ip اضافی؟
نحوه برخورد با abuse ؟ (تذکر میدهید ؟ سریعا جریمه میکنید ؟ سرویس را خالی میکنید ؟ و ... )
اسکریپت نال شده مثل vbulletin را روی کدام سرویستان میشود بدون مشکل خاصی نصب کرد ؟
بیشترین زمان پاسخ گویی به تیکت ؟
در صورت اپتایم کمتر از 99.9 جریمه پرداخت میکنید ؟ کل پول مشتری را پس میدهید ؟ چه برخوردی میکنید ؟
نوع مجازی سازی ؟ پنل client مجازی سازی ارائه میدهید ؟
ip جهت پینگ بفرمایید تا تست کنیم

تعدد این سوالات در جهت همکاری طولانی مدت پرسیده شده است تا خیالمان از جهت سرویس راحت تر باشد

اطلاعات خواسته شده در مورد سرور آلمان و لوگزامبورگ و آمریکا (هر سه) می باشد

یک مسئله دیگه بعضا دیده شده که سرویس هایی بدون اطلاع قبلی خالی شده اند و فروشنده هم یهو غیبش میزنه (مخصوصا اگر سرویس از ovh باشه، دقیق نمیدونم چرا ovh اینکارو میکنه شایدبه خاطر تجربه کمه فروشندگان ایرانی باشه) فروشنده نمیخواد که مشتری ناراضی داشته باشه ولی خوب یک گافی میده که اینطور بلا ها سرش میاد ما هم کلی اطلاعات اعم از ایمیل ها ، فایل ها ، دیتا بیس ها ، کانفیگ های وقت گیر ، مشتری هامون ، و کلا زندگیمون میره رو هوا به طرفم میگیم ، میگه که یک سرور دیگه رو یک لوکیشن دیگه بهت میتونم بدم !!!!!! فایل هاتم به خودت مربوطه و باید ازش بک آپ میگرفتی بهش میگم این سرویسی که از شما داشتیم بک آپمون بوده !!!!
همیشه داشتن یک سرویس خوب و حرفه ای برایمون آرزو شده شما چه راه کاری تو اینجور مواقع ارئه میدهید و ایا تا به حال به اینطور موقعیت ها برخوردید؟

با سلام
فرزاد جان NSA هم ما رو بگیره اینجوری ازمون سئوال نمی پرسه : )
من تا حد امکان سئوالاتتون رو در این تاپیک پاسخ می دم که برای دیگران هم مفید باشه اما برای سئوالات بیشتر پرتال ، مسنجر و تماس تلفنی هست که می تونم مفصلا به سئوالاتتون پاسخ بدم

- سرورهای اصلی با مشخصات 32 گیگ رم - پردازنده E3-1230 (حداقل) - 3 هارد SATAIII ( حداقل ) و پورت 1 گیگا بیت (حداقل) هستند چون سرورها تعدادشون زیاد هست به جزئیات کلی بسنده می کنم و حداقل مشخصات سرورها رو براتون ذکر کردم

- رو هر سرور با توجه به مصرف کاربران سرورهای مجازی متغییر هست ، بسته به مصرف و نوع سرورهای مجازی هست
- Oversell یک مفهوم هست ، اما برای خدمات هاستینگی که در بلند مدت بخواد کار کنه باعث اصطحلاک شدید سرور میشه، ما هم مستثنی نیستیم و علاوه بر سود دهی علاقه به ضعیف شدن سرور اصلی در کوتاه مدت نداریم
-تصویر تست سرعت لوکزامبورگ و آمریکا رو قرار میدم برای مثال 16158 و آمریکا که البته سرورها خالی نیستند ! 16159

- سرعت آپلود و دانلود رو می تونید ببنید اما نکته اصلی اینه که ممکنه در هر آپلود سنتری و یا لینک دانلودی متفاوت باشه که در مورد لوکزامبورگ مخصوصا کاملا محسوس هست از اروپا قاعدتا بیشتر و از آمریکا کمتر !
- تا الان با تورنت هیچ مشکلی نبوده
- دسترسی کامل به هر سرور مجازی داده میشه
- اکانتینگ مجازه
- منابع هارد کاملا اختصاصی نیستند مسلما
- قیمت هر 100 گیگ در کشور های مختلف متفادت هست به علت نوع هارد ها و فضای موجود اما کاملا مناسب ارائه میشه خدمتتون
- قیمت هر IP اضافه در اروپا 1.5 یورو و در آمریکا 2 دلار هست
- در مورد Abuse کاملا بسته به نوع هست اما هر کاری می کنیم خالی نمیکنیم ! ( کسی این کار و می کنه ؟ ) با کاربر همکاری میشه تا در حد امکان رفع بشه و خطرناکترین abuse به شما ova سرورتون داده میشه
- اسکریپ نال شده به جز آلمان مشکل خاصی نیست و این شامل صفحه ات فیشینگ نمیشه !
- در صورت که آپ تایم از بین بره جریمه داده نمیشه ! ممکنه مشکل سخت افزاری و نرم افزاری پیش بیاد و هر کسی در این کار هست میدونه این مشکلات ممکنه پیش بیاد
- معمولا پنل مجازی سازی ارائه نمیشه اما در صورت در خواست کاربر برای مدت محدود داده میشه چون منابع سرور و اشغال میکنه !
- بیشترین زمان پاسخگویی ممکنه کمتر از یکروز بوده باشه باید تیکت ها رو بررسی کنم ببینم چقدر بوده حداکثر اما این شغل ماست و در آمد ما از این راه هست پس زیاد ازش دور نمیشیم
- IP ها رو در صورتی که می خواید در پرتال تیکت بدید که البته دو موردش تو تست سرعت اومده
- ببنید دوست عزیز این خیلی مربوط به دیتا سنتر نمیشه ، در واقع مربوط به نگاه اون شرکت به ارائه سرویس هست ، همونطور که عرض کردم این شغل ما هست و نوع نگاه کاملا بلند مدت هست

در پایان ما هم آرزو می کنیم که سرویس حرفه ای ارائه بدیم و برای این آرزومون تلاش می کنیم
در این فروم همکارایی هستند که برای تفریح و در آمد کمی بیشتر و حتی تجربه ! درن اینکار و می کنن و بازار و به شدت خراب کردن و بی اعتمادی به وجود آوردن که این حق رو به شما میدم بابت این سئوالات
و البته همکارانی هستند که کاملا حرفه ای و مسئولیت پذیر دارن کار می کنن که کارشون کاملا قبول دارم و مسئولیت پذیرانه دارن زحمت میکشن

سربلند باشید

mhiizadi
October 13th, 2013, 14:08
از کدوم دیتا سنتر میدید ؟

mahosseini
October 13th, 2013, 14:18
از کدوم دیتا سنتر میدید ؟

درود بر شما
زیر پرچم کشور ها در آفر، دیتاسنترها ذکر شده

FARZADFREE
October 13th, 2013, 19:02
از وقتی که گذاشتین و پاسخ ها رو فرمودید سپاسگزارم در پاسخ هایتان جواب برخی سوالات را پیدا نکردم لطفن ملاحظه کنید

معمولا سرعت آپلود و سرعت دانلود vps ها از چقدر پایین تر نمی آید ؟ (لطف کردید و تست سرعت را گذاشتین ولی این برای ما مهم است که از چقدر پایینتر نمی اید یعنی ما همیشه همین سرعت را روی هر وی پی اس خواهیم داشت ؟، قبلا از کسی که خیلی هم ادعای کیفیت خوب میکرد و معتبر هم بود و سرویس هاش هم اصلن ارزون نبود سرور گرفتیم آپ تایمش واقعا عالی بود توی 5 ماه که ما ازشون سرویس داشتیم کاملا 100 % بود ولی سرعت آپلودش به زور 2MB/s میشد اگه10 تا کلاینت رو سرور میومدند گاها تایم اوت میشدند و راضی کننده نبود و تغییر کاربری دادیمش برای همینه که میپرسم که آیا سرعت را لیمیت میکنید که هر کی بیشتر از یک حدی استفاده نتونه بکنه یا نه البته این خوبه که لیمیت بشه هم شما و هم ما تکلیفمونو با مقدار باری که میتونیم رو سرور بیاریم معلومه اگرم این کارو نمیکنید بفرمایید که سرعت آپلود و دانلود هر سرور مجازی از چقدر پایین تر نمی آید چون این سروری که میخواهیم جدیدا تهیه کنیم به عنوان مستر استفاده خواهد شد)

oversell دارید ؟(ما کاری با مفهومش نداریم خیلی سادست مثلا در مورد cpu , ram , hdd شما 24 گیگا هرتز cpu داری 6TB هم هارد و 32GB هم رم داری حالا اگه جمع این منابعی که بین کلاینتات تقسیم کردی از این حد بیشتر باشد یعنی جمعا بیشتر از 24 گیگا هرتز cpu و یا بیشتر از 6 ترابایت هارد و یا بیشتر از 32 گیگ رم فروخته باشی overselling اتفاق میوفته که سود بسیار خوبی هم دارد جوابش هم بیشتر از یک بله و خیر نیست)

نگفتید سیستم اکانتینگ را نصب و کانفیگ میکنید یا نه ؟
مقدار کل سه کور cpu ای که میدهید روی هر پلن چند گیگاهرتز است ؟( البته زدید که مثلا رو پلن دو 2 گیگاهرتز سی پی یو میدهید این 2GHz تا واسه جمع سه کور است و یا هر کور ؟)

(این جملتون رو درست نتونستم بفهمم ، منظورتون از مسلما اینه که چون یک سرور حقیقی وجود داره و داره بین n تا vps تقسیم منابع میشه پس مسلما هیچ چیز اختصاصی نیست من اینطور برداشت کردم شایدم سوال من گنگ بوده و اگه بخوام منظورمو واضح تر بگم : مثلا تو پلن دو شما 1 گیگ رم اختصاص میدید ایا این مقدار رم یعنی یک گیگ از 32 گیگ رم کل را فقط به من میدهید و یا اسماً یک گیگ رم هست ؟ اینم بر میگرده به همون مبحث overselling)

- در صورت که آپ تایم از بین بره جریمه داده نمیشه ! ممکنه مشکل سخت افزاری و نرم افزاری پیش بیاد و هر کسی در این کار هست میدونه این مشکلات ممکنه پیش بیاد (بله پیش میاد ما هم قبول داریم اما فرمودید
تمامی سرورهای مجازی دارای

تضمین آپتایم 99.9%

می باشند فکر میکنم پشت هر تضمینی باید یک ضمانت کاری ای هم باشد وگرنه نباید تضمین آپتایم 99.9% بدهید)

- معمولا پنل مجازی سازی ارائه نمیشه اما در صورت در خواست کاربر برای مدت محدود داده میشه چون منابع سرور و اشغال میکنه !(این رو خوب از منابعی که به خوده vps میدهید استفاده کنید که خریدار از منابعی که پولشو داده استفاده کنه مگر نمی شود ؟ )

- رو هر سرور با توجه به مصرف کاربران سرورهای مجازی متغییر هست ، بسته به مصرف و نوع سرورهای مجازی هست (این یعنی اگر سرور حقیقی شما فشار خاصی رویش نباشه به فروش سرویس ادامه میدهید ؟ و اگر فشار رویش باشد کمتر سرویس از روی اون سرور شلوغ میدهید ؟)

خطرناکترین abuse به شما ova سرورتون داده میشه ( ova چیه ؟! )

قیمت 100 گیگ هارد اضافی روی پلن دو لوگزامبورگ را بفرمایید

نوع مجازی سازی رو هم نفرمودید

ارادتمندیم

fun3enter
October 13th, 2013, 19:41
من 3ماهه از سرویسهاشون استفاده میکنم بجز یه قطعی کوچیک دیگه تا حالا ازشون مشکلی ندیدم در ضمن هر سوالی داشتم به بهترین نحو جوابشو ازش گرفتم!!:d
داداش به ما هم یه لطفی کن تا ما مشتریای قدیمی هم فیضی ببریم!!

mahosseini
October 13th, 2013, 20:34
از وقتی که گذاشتین و پاسخ ها رو فرمودید سپاسگزارم در پاسخ هایتان جواب برخی سوالات را پیدا نکردم لطفن ملاحظه کنید

معمولا سرعت آپلود و سرعت دانلود vps ها از چقدر پایین تر نمی آید ؟ (لطف کردید و تست سرعت را گذاشتین ولی این برای ما مهم است که از چقدر پایینتر نمی اید یعنی ما همیشه همین سرعت را روی هر وی پی اس خواهیم داشت ؟، قبلا از کسی که خیلی هم ادعای کیفیت خوب میکرد و معتبر هم بود و سرویس هاش هم اصلن ارزون نبود سرور گرفتیم آپ تایمش واقعا عالی بود توی 5 ماه که ما ازشون سرویس داشتیم کاملا 100 % بود ولی سرعت آپلودش به زور 2MB/s میشد اگه10 تا کلاینت رو سرور میومدند گاها تایم اوت میشدند و راضی کننده نبود و تغییر کاربری دادیمش برای همینه که میپرسم که آیا سرعت را لیمیت میکنید که هر کی بیشتر از یک حدی استفاده نتونه بکنه یا نه البته این خوبه که لیمیت بشه هم شما و هم ما تکلیفمونو با مقدار باری که میتونیم رو سرور بیاریم معلومه اگرم این کارو نمیکنید بفرمایید که سرعت آپلود و دانلود هر سرور مجازی از چقدر پایین تر نمی آید چون این سروری که میخواهیم جدیدا تهیه کنیم به عنوان مستر استفاده خواهد شد)

oversell دارید ؟(ما کاری با مفهومش نداریم خیلی سادست مثلا در مورد cpu , ram , hdd شما 24 گیگا هرتز cpu داری 6TB هم هارد و 32GB هم رم داری حالا اگه جمع این منابعی که بین کلاینتات تقسیم کردی از این حد بیشتر باشد یعنی جمعا بیشتر از 24 گیگا هرتز cpu و یا بیشتر از 6 ترابایت هارد و یا بیشتر از 32 گیگ رم فروخته باشی overselling اتفاق میوفته که سود بسیار خوبی هم دارد جوابش هم بیشتر از یک بله و خیر نیست)

نگفتید سیستم اکانتینگ را نصب و کانفیگ میکنید یا نه ؟
مقدار کل سه کور cpu ای که میدهید روی هر پلن چند گیگاهرتز است ؟( البته زدید که مثلا رو پلن دو 2 گیگاهرتز سی پی یو میدهید این 2GHz تا واسه جمع سه کور است و یا هر کور ؟)

(این جملتون رو درست نتونستم بفهمم ، منظورتون از مسلما اینه که چون یک سرور حقیقی وجود داره و داره بین n تا vps تقسیم منابع میشه پس مسلما هیچ چیز اختصاصی نیست من اینطور برداشت کردم شایدم سوال من گنگ بوده و اگه بخوام منظورمو واضح تر بگم : مثلا تو پلن دو شما 1 گیگ رم اختصاص میدید ایا این مقدار رم یعنی یک گیگ از 32 گیگ رم کل را فقط به من میدهید و یا اسماً یک گیگ رم هست ؟ اینم بر میگرده به همون مبحث overselling)

- در صورت که آپ تایم از بین بره جریمه داده نمیشه ! ممکنه مشکل سخت افزاری و نرم افزاری پیش بیاد و هر کسی در این کار هست میدونه این مشکلات ممکنه پیش بیاد (بله پیش میاد ما هم قبول داریم اما فرمودید
تمامی سرورهای مجازی دارای

تضمین آپتایم 99.9%

می باشند فکر میکنم پشت هر تضمینی باید یک ضمانت کاری ای هم باشد وگرنه نباید تضمین آپتایم 99.9% بدهید)

- معمولا پنل مجازی سازی ارائه نمیشه اما در صورت در خواست کاربر برای مدت محدود داده میشه چون منابع سرور و اشغال میکنه !(این رو خوب از منابعی که به خوده vps میدهید استفاده کنید که خریدار از منابعی که پولشو داده استفاده کنه مگر نمی شود ؟ )

- رو هر سرور با توجه به مصرف کاربران سرورهای مجازی متغییر هست ، بسته به مصرف و نوع سرورهای مجازی هست (این یعنی اگر سرور حقیقی شما فشار خاصی رویش نباشه به فروش سرویس ادامه میدهید ؟ و اگر فشار رویش باشد کمتر سرویس از روی اون سرور شلوغ میدهید ؟)

خطرناکترین abuse به شما ova سرورتون داده میشه ( ova چیه ؟! )

قیمت 100 گیگ هارد اضافی روی پلن دو لوگزامبورگ را بفرمایید

نوع مجازی سازی رو هم نفرمودید

ارادتمندیم

خواهش میکنم دوست عزیز وظیفه بنده هست

- همونطور که عرض کردم آپلود بروی هر جایی متفاوت هست ، برای این کار باید ملاک تعیین بشه مثلا بروی آپلود سنتر ایکس سرعت آپلود دو دیتاسنتر مقدار Y هست
برای اطمینان می تونم سرویس تست بدم بهتون

- مجموع رم و پردازنده اختصاص داده شده کمتر و یا مساوی هست

- کانفیگ انجام میشه ( برای کانفیگ هایی که انجام میشه بصورت رایگان تماس بگیرید )

- مقدار پردازنده گفته شده ول همینطور تعداد هسته ها که تقسیم میشه مقدار کل بر تعداد هسته ها

- آپ تایمی که گفته میشه بر اساس زمان بالا بودن سرور تا این لحظه هست و بدلیل اینکه آپ تایم سرور تا حد بسیار زیادی به شبکه پراویدر داره و این مورد ثابت هست زمان بالا بودن سرور در کل این عدد اعلام شده

- پنل از منابع سرور اصلی استفاده می کنه و سیاست کاری ما بر اینه که پنل vmware بصورت دائم داده نمیشه و در صورت درخواست مشتری در اختیارشون قرار می گیره

- بله اگر بروی سرور فشار خاصی نباشه تا حد مساوی شدن منابع فروخته شده و منابع سرور ادامه داده میشه

- ova بک آپ کل سرور شما هست ، تا این لحظه کاری خطر ناکترین تخلف برای یکی از دوستان بوده جهت فیشینگ استفاده میکردند که شبکه قطع و پشتیبان سرور بهشون داده شد

- هزینه هر 10 گیگ اضافه بروی سرور لوکزامبورگ 3500 تومان هست

- مجازی سازی Vmware Esxi 5.1 هست

سربلند باشید

mahosseini
October 13th, 2013, 20:36
من 3ماهه از سرویسهاشون استفاده میکنم بجز یه قطعی کوچیک دیگه تا حالا ازشون مشکلی ندیدم در ضمن هر سوالی داشتم به بهترین نحو جوابشو ازش گرفتم!!:d
داداش به ما هم یه لطفی کن تا ما مشتریای قدیمی هم فیضی ببریم!!

باعث خوشحالیه که از سرویس ها راضی هستید
تا جایی که برامون مقدور باشه حتما در خدمتتون هستیم عزیز در پرتال مطرح کنید مشترایی قدیمی رو چشم ما جا دارن ; )

taghi.karimi
October 13th, 2013, 21:01
آقای حسینی از همکاران مطمئن و قابل اعتماد این انجمن هستند که جدای تیم قدرتمند فروششون،از پشتیبانی فوق العاده مسلط و آگاهی برخوردار هستند.

n_u
October 13th, 2013, 22:49
سلام
با اطمینان عرض میکنم هر کی بگیره ضرر نکرده.
خسته نباشید.

mahosseini
October 14th, 2013, 01:14
آقای حسینی از همکاران مطمئن و قابل اعتماد این انجمن هستند که جدای تیم قدرتمند فروششون،از پشتیبانی فوق العاده مسلط و آگاهی برخوردار هستند.

کریمی جان لطف داری عزیز ، خودت کارت درسته اینطور دیدی ما رو ; )

d3m0n3y3z
October 14th, 2013, 02:06
لطفا روی سرور آمریکا یه IP برای تست Ping به من بدید.
پنل ریبوت دارید یا خیر؟

mahosseini
October 14th, 2013, 02:07
سلام
با اطمینان عرض میکنم هر کی بگیره ضرر نکرده.
خسته نباشید.

حرفاتون دلگرم کنندست دوست عزیز ، ممنون از شما

mahosseini
October 14th, 2013, 02:09
لطفا روی سرور آمریکا یه IP برای تست Ping به من بدید.
پنل ریبوت دارید یا خیر؟

براتون پ.خ کردم عزیز
پله پنل تحت وب هم ارائه میشه

آگونیس
October 17th, 2013, 14:55
فروش ادامه دارد...

PatronHost.com
October 17th, 2013, 18:08
با سلام

بنده ازشون سرور تهیه کردم , پشتیبانی عالی دارند.

واقعاً با حوصله تمام جواب های من رو دادند.

از خریدم واقعاً راضی هستم.

آگونیس
October 17th, 2013, 19:58
با سلام

بنده ازشون سرور تهیه کردم , پشتیبانی عالی دارند.

واقعاً با حوصله تمام جواب های من رو دادند.

از خریدم واقعاً راضی هستم.

تشکر از لطف شما و فیدبکی که ارائه دادید

دوستان توجه داشته باشند برای کارهای شبکه ی داخلی و روتینگ کریو به همراه پنل + میکروتیک اگر نیاز داشته باشند کانفیگ میشه

Mehrdad201
October 21st, 2013, 01:06
دوست عزیز سرور با 256 مگ رم. (یه سرور کوچولو) با ای پی اروپایی هم دارید ؟

net4dl
October 21st, 2013, 01:52
حداقل سرویس مناسب واسه نصب کریو کدوم سرویس هست ؟
البته حداکثر 10 تا یوزر استفاده میکنه ...
ممنون

mahosseini
October 21st, 2013, 14:55
دوست عزیز سرور با 256 مگ رم. (یه سرور کوچولو) با ای پی اروپایی هم دارید ؟

با سلام به شما دوست عزیز

این آفرهای ما شامل 512 تا 2048 مگابایت رم می شن

شما می خواید حداکثر در چه محدوده ای باشه قیمتش ؟

mahosseini
October 21st, 2013, 14:58
حداقل سرویس مناسب واسه نصب کریو کدوم سرویس هست ؟
البته حداکثر 10 تا یوزر استفاده میکنه ...
ممنون

پیشنهاد ما 1024 هست که مشکلی از نظر منابع پیش نیاد که البته تعدا کاربر بیشتری رو جواب میده

این مربوط به منابع مصرفی خود کریو هست البته نه تعداد کاربرها

( بروی منابع کمتر هم امکان نصب هست البته )‍

HOrSEMAN
October 22nd, 2013, 01:23
واسه کاربران قبلی هم امتیازی قأئل شین :دی

با تشکر

mahosseini
October 22nd, 2013, 18:25
واسه کاربران قبلی هم امتیازی قأئل شین :دی

با تشکر

حتما دوست عزیز

عزیزانی که سرویس های بلند مدت داشتن و دارن می دونن که ما هر کاری از دستمون بر اومده و هرچقدر که از نظر قیمت جا داشته باهاشون راه اومدیم

در پرتال تیکت بفرمائید در خدمتتون هستم

HOrSEMAN
October 23rd, 2013, 00:22
حتما دوست عزیز

عزیزانی که سرویس های بلند مدت داشتن و دارن می دونن که ما هر کاری از دستمون بر اومده و هرچقدر که از نظر قیمت جا داشته باهاشون راه اومدیم

در پرتال تیکت بفرمائید در خدمتتون هستم

فقط قسط مزاح داشتم :دی

همین که سرویس‌هاتون کیفیت لازمه رو دارن برای بنده به شخص کافی‌ هستش
ممنون

king_dvbs
October 23rd, 2013, 01:56
سلام
پلن 2 گیگ را پرداخت کردم
امیدوارم کیفیت همینطور که گفتید خوب باشه

mahosseini
October 23rd, 2013, 15:58
فقط قسط مزاح داشتم :دی

همین که سرویس‌هاتون کیفیت لازمه رو دارن برای بنده به شخص کافی‌ هستش
ممنون

باعث افتخاره
امیدواریم و البته در تلاشیم که کیفیت بهتر هم بشه

mahosseini
October 23rd, 2013, 16:02
سلام
پلن 2 گیگ را پرداخت کردم
امیدوارم کیفیت همینطور که گفتید خوب باشه

تشکر از انتخاب شما دوست عزیز

متاسفانه بدلیل مشکلات کندی و قطعی اینترنت تحویل سرویس ها با کمی تاخیر از دیشب انجام میشه
ضمن عذرخواهی بابیت مشکل از صبور بودن شما ممنونیم

ashki1373
October 23rd, 2013, 21:40
سلام
از اگونیس قبلا سرویس داشتم کیفیت عالی بود.یک سرویس 1گیگ هم سفارش دادم.
پشتیبانی هم که واقعا شاهکاره ممنون از این پشتیبانی خوب. :)

easyvps.ir
October 25th, 2013, 14:17
سرویس دهی ندارند اصلا
پیشنهاد میشه از جای دیگه سرویس بگیرید
اینم یک نمونه تیکت که 24 ساعته کلا یه جواب دادن و اصلا تیکت رو نخوندن
25/10/2013 12:42
Gholamreza Majd || کاربر
آقا میشه سرویسمونو کنسل کنیم؟! چون اصلا سرویس دهیتون خوب نیست و جوابگو نیستید..
25/10/2013 02:24
Gholamreza Majd || کاربر
داداش خداییسرویس ما رو هواست ردیف نمیکنی واسه ما؟!
24/10/2013 23:46
Gholamreza Majd || کاربر
امکانش هست روی سرور ویندوز دسترسی Vmware به ما بدید؟
یا اینکه IP را مجدد برای ما ست کنید روی سرور
پسورد جدید 0012091065000
پیشاپیش سپاسگذارم
24/10/2013 23:24
محمدعلی حسینی || کارمندان
پشتیبانی چی میخوای محم جان جزییات و بگو عزیز

امتیاز شما به این پاسخ چند است؟
ضعیف

عالی

24/10/2013 22:41
Gholamreza Majd || کاربر
شما پشتیبانی هم دارید؟
24/10/2013 19:05
Gholamreza Majd || کاربر
من همچنان منتظر شما هستما

24/10/2013 13:26
Gholamreza Majd || کاربر
سلام
عیدتون مبارک
پسورد جدید ********
پیشاپیش سپاسگذارم

----------------------------

mahosseini
October 25th, 2013, 21:13
سلام
از اگونیس قبلا سرویس داشتم کیفیت عالی بود.یک سرویس 1گیگ هم سفارش دادم.
پشتیبانی هم که واقعا شاهکاره ممنون از این پشتیبانی خوب. :)

ممنون دوست عزیز شما لطف دارید

mahosseini
October 25th, 2013, 21:22
سرویس دهی ندارند اصلا
پیشنهاد میشه از جای دیگه سرویس بگیرید
اینم یک نمونه تیکت که 24 ساعته کلا یه جواب دادن و اصلا تیکت رو نخوندن
25/10/2013 12:42
Gholamreza Majd || کاربر
آقا میشه سرویسمونو کنسل کنیم؟! چون اصلا سرویس دهیتون خوب نیست و جوابگو نیستید..
25/10/2013 02:24
Gholamreza Majd || کاربر
داداش خداییسرویس ما رو هواست ردیف نمیکنی واسه ما؟!
24/10/2013 23:46
Gholamreza Majd || کاربر
پسورد جدید 0012091065000
پیشاپیش سپاسگذارم
24/10/2013 23:24
محمدعلی حسینی || کارمندان
پشتیبانی چی میخوای محم جان جزییات و بگو عزیز

امتیاز شما به این پاسخ چند است؟
ضعیف

عالی

24/10/2013 22:41
Gholamreza Majd || کاربر
شما پشتیبانی هم دارید؟
24/10/2013 19:05
Gholamreza Majd || کاربر
من همچنان منتظر شما هستما

24/10/2013 13:26
Gholamreza Majd || کاربر
سلام
عیدتون مبارک
پسورد جدید ********
پیشاپیش سپاسگذارم

----------------------------

دوست عزیز ممنون از نظر شما

ما هم به انتقاد احتیاج داریم من از این کار شما تشکر می کنم اما اگر به جهت باجگیری این کار رو کردید بنظر مسیر اشتباهیه

من دو سرویس بدون هیچ مشکلی به شما تحویل دادم

شما کریو رو نتونستی نصب کنی و در خواست پنل کردی و همچنین درخواست دادید که IP مجددا ست بشه

ارائه پنل vmware کمی طول کشید چون همکاران دسترسی انجام رو نداشتن اما IP برای شما مجددا ست شد که بدلیل مشکلاتی دیگه که هنگام نصب اشتباه کریو داشتید مشکل حل نشد

IP چند ساعت بعد از اشتباه شما در نصب کریو ست شد و پنل هم بعد از 24 ساعت به شما داده شد ، ما به جهت تاخیر 2 روز به زمان تمدید شما اضافه کردیم

ما به جهت همکاری هر کاری لازم بود انجام دادیم عزیز و اگر مشکل دیگه ای هم داشتید به هر روش ممکن در جلب توجه شما داشتیم

سئوال و مشکل دیگه ای هست در خدمتتون هستم آقای مجیدی عزیز

Abo
October 25th, 2013, 21:39
سلام داداش منم مثل شما از آگونیس سرور می خرم و به دیگران می فروشم ، تعداد زیادی ازشون سرویس دارم و تا به امروز مشکل خاصی نداشتم هر بار موردی بوده به خوبی و سریعا مشکل رو حل کردن این یکی دو روزه من هر تیکتی زدم همکاراشون جواب دادن با خود آقای حسینی هم تماس گرفتم با اینکه تو بیمارستان بودن جواب منو دادن از حق نگذریم واقعا کارشون درسته و من و چند نفری که معرفی کردم ازشون راضی هستیم شما هم بهتره باهاشون درست برخوردکنی کارت و را میندازن

mahosseini
October 25th, 2013, 21:58
سلام داداش منم مثل شما از آگونیس سرور می خرم و به دیگران می فروشم ، تعداد زیادی ازشون سرویس دارم و تا به امروز مشکل خاصی نداشتم هر بار موردی بوده به خوبی و سریعا مشکل رو حل کردن این یکی دو روزه من هر تیکتی زدم همکاراشون جواب دادن با خود آقای حسینی هم تماس گرفتم با اینکه تو بیمارستان بودن جواب منو دادن از حق نگذریم واقعا کارشون درسته و من و چند نفری که معرفی کردم ازشون راضی هستیم شما هم بهتره باهاشون درست برخوردکنی کارت و را میندازن

ممنون از شما که همیشه لطف دارید

ما همیشه تلاشمون رو کردیم سرویس مطلوبی بدیم اگر چه مشکلاتی ممکنه پیش بیاد

بابت دیروز هم متاسفانه مشکلی پیش اومده و تماستون رو دیر جواب دادم ممنون از احوال پرسیتون

سربلند باشید

net4dl
October 26th, 2013, 20:23
پیشنهاد ما 1024 هست که مشکلی از نظر منابع پیش نیاد که البته تعدا کاربر بیشتری رو جواب میده

این مربوط به منابع مصرفی خود کریو هست البته نه تعداد کاربرها

( بروی منابع کمتر هم امکان نصب هست البته )‍

دوست عزیز شما کریو رو نصب میکنید و تحویل میدید ؟

mahosseini
October 26th, 2013, 22:42
دوست عزیز شما کریو رو نصب میکنید و تحویل میدید ؟

بله در پرتال تیکت بفرمائید تا کانفیگ های رایگان رو خدمتتون ارسال کنیم

Abo
November 3rd, 2013, 18:41
داداش موجودی سروراای 512 تموم شده ؟
من یه گیگ سفارش دادم اما 512 نتونستم واجب جون داداش یه نگاه بنداز

mahosseini
November 3rd, 2013, 20:13
داداش موجودی سروراای 512 تموم شده ؟
من یه گیگ سفارش دادم اما 512 نتونستم واجب جون داداش یه نگاه بنداز

عزیز ظرفیت محدود هست ، شما لوکیشنی که می خوای رو تو پرتال بفرمائید ببنیم اگر ظرفیت بود در خدمتتون هستیم در غیر این صورت
باید ده روز صبر کنید سرور جدید اضافه بشه عزیز

alireza3
November 6th, 2013, 01:32
من 2 تا سرور از ایشون تهیه کردم از سرعت load و ویندوز مشخصه که منابع اختصاصی هست در کمترین زمان ممکن با کانفیگ تحویل دادن 2 تا سرور
کاملا خوش برخورد و مشتری مدار هستند و قیمت ها واقعا خوبه

siamak87
November 6th, 2013, 13:21
واقعا بی نظیر هستش سرور های ایشون با این قیمت ها واقعا عالیه
من بار ها سرور تهیه کردم و همیشه هم راضی بودم
از 2 سال پیش تا الان مشتری آگونیسم واقعا هم از نظر کیفیت سرویس هم پشتیبانی و مشتری مداری بسیار خوب بودند
پیشنهاد میکنم یبار هم شده امتحان کنید

mahosseini
November 8th, 2013, 00:57
من 2 تا سرور از ایشون تهیه کردم از سرعت load و ویندوز مشخصه که منابع اختصاصی هست در کمترین زمان ممکن با کانفیگ تحویل دادن 2 تا سرور
کاملا خوش برخورد و مشتری مدار هستند و قیمت ها واقعا خوبه

ممنون از شما و باعث افتخاره برای ما که هر کدوم از دوستانی که با ما کار می کنن رضایت داشته باشن ، ممنون از حمایتتون

mahosseini
November 8th, 2013, 00:58
واقعا بی نظیر هستش سرور های ایشون با این قیمت ها واقعا عالیه
من بار ها سرور تهیه کردم و همیشه هم راضی بودم
از 2 سال پیش تا الان مشتری آگونیسم واقعا هم از نظر کیفیت سرویس هم پشتیبانی و مشتری مداری بسیار خوب بودند
پیشنهاد میکنم یبار هم شده امتحان کنید

سیامک جان خستگی رو از تن ما بیرون بردی دوست عزیز

واقعا ممنونیم از حمایت شما و امیدارم نقص هامون کمتر بشه و هر روز بهتر بشیم با دلگرمی شما دوستان گرامی

amer
November 12th, 2013, 15:29
واقعا کارشون حرف نداره چند ماه نتونستم ازشون سرویس بگیرن ولی الان که بهشون گفتم دیدم بکاپ سایت من رو نگه داشتن وبرام برگردوندن سرویسهاشون همسرعت و پایداری بالایی داره

Hexen
November 13th, 2013, 17:49
من هم امروز از ایشون خرید کردم..کیفیت سرویس ها بسیار بسیار عالیست..نظیرش رو تاحالاندیدم..ای کاش زودتر با سایت شماآشنا میشدم

mahosseini
November 13th, 2013, 18:13
واقعا کارشون حرف نداره چند ماه نتونستم ازشون سرویس بگیرن ولی الان که بهشون گفتم دیدم بکاپ سایت من رو نگه داشتن وبرام برگردوندن سرویسهاشون همسرعت و پایداری بالایی داره

lممنون از شما لطفا دارید دوست عزیز

ایشالا بتونیم هر چه زودتر سرویس رو با کانفیگ ها و بهینه سازی هایی که انجام میدیم به اون چیزی که می خواید برسونیم

net4dl
November 14th, 2013, 13:44
من چرا نمیتونم سفارش بدم ؟
لطفا پلن 1024 ویژه پاییزی رو می خوام !

mahosseini
November 14th, 2013, 15:59
من چرا نمیتونم سفارش بدم ؟
لطفا پلن 1024 ویژه پاییزی رو می خوام !

با سلام به شما دوست عزیز

فعلا فروش این آفرها متوقف شده تا اضافه شدن سرور جدید

net4dl
November 14th, 2013, 16:07
با سلام به شما دوست عزیز

فعلا فروش این آفرها متوقف شده تا اضافه شدن سرور جدید

پس فعلا شما چیزی ندارید با این قینمت و شرایط ؟
من تا یک ساعت دیگه خرید میکینم

mahosseini
November 15th, 2013, 00:15
پس فعلا شما چیزی ندارید با این قینمت و شرایط ؟
من تا یک ساعت دیگه خرید میکینم

لطفا در پرتال یه تیکت بفرمائید تا در اولین زمان ممکن ، امکان ارائه سرویس بود بصورت اختصاصی با شما خبر بدن ، لطفا لوکیشن مورد نظرتون هم بفرمائید عزیز

king_dvbs
November 15th, 2013, 00:31
آقا وی پی اس ما پینگ نمیده و سایتتونم باز نمیشه
یاهو هم نیستید

mahosseini
November 15th, 2013, 00:54
آقا وی پی اس ما پینگ نمیده و سایتتونم باز نمیشه
یاهو هم نیستید

قسمت پرتال رو الان تست کردم مشکلی نبود ، هم ایمیل در امضای بنده هست و هم یاهو id و هم شماره تماس که در هر شرایطی بتونین بما دسترسی داشته باشید

پرتال تیکت بفرمائید اگر اینترنتتون با هاست ما که ایران هست مشکل داره می تونید در یاهو پیام بدید و یا ایمیل بزنید

ostadomid
November 21st, 2013, 23:49
الان نزدیک به سه ماه میشه که بجز یکبار اصلا طرف سرورم برای رفع مشکل نرفتم چون خدا رو شکر بدون مشکل داره کار میکنه.
اگه میشد که سرور با رید 10 هم ارائه میدادند دیگه به انجمن هم سر نمیزدم

mahosseini
November 22nd, 2013, 00:22
الان نزدیک به سه ماه میشه که بجز یکبار اصلا طرف سرورم برای رفع مشکل نرفتم چون خدا رو شکر بدون مشکل داره کار میکنه.
اگه میشد که سرور با رید 10 هم ارائه میدادند دیگه به انجمن هم سر نمیزدم

با سلام به شما دوست عزیز

لطفا دارید شما واقعا و ممنون از واقع گویی تون ، امیدواریم بتونیم هر چه زودتر کیفیت بهتر و متفاوت تری رو ارائه بدیم ،بشکل جدی در تلاشیم برای اینکار

پیشنهاد بسیار خوبی بود ، مدتی هست دنبالش هستیم رید 10 واقعی !! هزینه بر هست و مشتری های خودشو داره

ما دوستانی رو داریم که بدنبال سرویس ارزون صرفا نیستند، که شما رو جزو این همراهنمون میدونم

پیشنهادتون رو در تسک های شرکت تعریف میکنیم و امیدوارم بزودی با این نوع از سرویس هم در خدمتتون باشم

سربلند باشید

mohsen12
November 23rd, 2013, 11:41
در ساعت چند ایمیل می شود فرستاد ؟

mahosseini
November 23rd, 2013, 11:51
در ساعت چند ایمیل می شود فرستاد ؟

در لوکیشن لوکزامبورگ چنتا از دوستان به عنوان سرور ارسال ایمیل شرکت استفاده می کنن ، تا به حال مشکلی از طرف دیتا سنتر به ما گزارش نشده

متاسفانه عدد دقیقی هم ازشون نگرفتیم برای ارسال ایمیل ، اما از نظر سیاست گذاری کمترین سختگیری رو بین کشورهایی که ارائه میدیم دارن !

mohsen12
November 23rd, 2013, 12:02
لینک های سفارش کار نمی کند

روی سرور های 512 می تونید ایمیل رو برای 2008 کانفینگ کنید ؟

mahosseini
November 23rd, 2013, 12:12
لینک های سفارش کار نمی کند

روی سرور های 512 می تونید ایمیل رو برای 2008 کانفینگ کنید ؟

سئوالتون رو متوجه نشدم !

اما دو مورد رو ذکر کنم ، اول اینکه رم 512 برای ویندوز سرور 2008 کمی مناسب نیست البته نه اینکه امکان پذیر نباشه
مورد دوم فعلا کانفیگی در رابطه با ایمیل سرور انجام نمیدیم

Abo
January 6th, 2014, 14:07
سئوالتون رو متوجه نشدم !

اما دو مورد رو ذکر کنم ، اول اینکه رم 512 برای ویندوز سرور 2008 کمی مناسب نیست البته نه اینکه امکان پذیر نباشه
مورد دوم فعلا کانفیگی در رابطه با ایمیل سرور انجام نمیدیم

داداش یه دونه 512 از اینا می خوام

کانفیگ هم کامل انجام بدید، ممنون

mahosseini
January 6th, 2014, 14:16
داداش یه دونه 512 از اینا می خوام

کانفیگ هم کامل انجام بدید، ممنون

این آفر برای پاییز هست و تمام شده
به امید خدا امروز، فردا آفر برای زمستان امسال ارائه خواهد شد
موفق باشید

پایان آفر