PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازدهی تبلیغات گوگل

madanchi11
October 12th, 2013, 17:26
سلام

باتوجه به فیل×تر شدن تبلیغات گوگل آیا هنوز تبلیغات در گوگل بازدهی داره؟
وقتی کسی با آی پی ایران کلیک میکنه و به جای سایت ما صفحه پیوندها براش باز میشه از اعتبار ما در اکانت تبلیغات گوگل کم میشه یا چون سایت ما باز نشده از اعتبار کم نمیشه؟

ممنونم

madanchi11
October 14th, 2013, 20:40
اپ :)

afshinaz
October 14th, 2013, 22:19
سلام
از اعتبارتون کم میشه

ولی دوست عزیز الان بیشتر مردم به چیلتر شکن مجهز هستن :دی

besthosti.com
October 14th, 2013, 23:52
چون بر روی لینک شما کلیک شده است از اعتبار شما کم خواهد شد و به صرفه نیست که از تبلیغات گوگل استفاده نمایید .

Jahan Pay Co
October 15th, 2013, 01:05
سلام
در صورتی که کاربر کلیک و صفحه پیوندها باز شود باتوجه به عدم ورود به وب سایت شما هیچ هزینه ای کسر نخواهد شد
البته به دلیل عدم شمارش کلیک ها -و افت نمره کیفیت تبلیغ -هزینه کلیک به مرور افزایش داده می شود :)

felfel
October 15th, 2013, 02:38
دوستان یک سوال من سایتم رو که تو گوگل میزنم هیچیز نمیاد ازش! از یک لینک هم سایتم رو ادد کردم
ولی بازم خبری نشد
کسی میتونه راهنمایی کنه؟

ehsun
March 29th, 2014, 08:49
دوستان یک سوال من سایتم رو که تو گوگل میزنم هیچیز نمیاد ازش! از یک لینک هم سایتم رو ادد کردم
ولی بازم خبری نشد
کسی میتونه راهنمایی کنه؟

آدرس سایتتون؟
چی میزنید که نمیاد؟

shervinrv
April 10th, 2014, 23:13
منم برای سایتم تبلیغ کردم
و تقریبا تو اکثر کیوورد های خوب تو صفحه اول هستم ولی بازدید کمی دارم از تبلیغات گوگل
همشم تقصیر این شیلترینگ مسخرس

Kaspersky
April 11th, 2014, 20:51
والا ما تبلیغ دادیم متاسفانه مفید نبود

behrooz_iri
April 18th, 2014, 17:12
تبلیغات قبلا عالی الان بسیار ضعیف

Wool
April 22nd, 2014, 22:19
کشور ایران با این هدف که تبلیغات گوگل باعث خروج ارز از ایران میشه تبلیغات گوگلو حذف کردن.
من خودم یه مدت درگیر تبلیغات گوگل بودم . فهمبدم بهترین روش برای تبلیغات در سایت های بزرگ فقط در شبکه های اجتماعی هستش .
برای مثال میتونی بری یک پیج بسازی تویه فیس بوک و برای پیج سایتت لایک بخری و بزرگش کنی . البتنه بازم من گوگل پلاسو پیشنهاد میکنم چون گوگل پلاس واقعا تویه رتبت و ایندکس شدنت تاثیر میزاره واقعا خودم تاثیرشو دیدم دارم بهت میگم .