PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی بلده ترتیب درگاه های بانکی رو عوض کنه؟؟؟

مینا-صیفی
October 11th, 2013, 16:33
سلام کسی بلده ترتیب درگاهای بانکی منو کد داره اینا عوض کنه اگه کسی هست ایدی یاهوشو بده...

Jahan Pay Co
October 11th, 2013, 17:35
سلام کسی بلده ترتیب درگاهای بانکی منو کد داره اینا عوض کنه اگه کسی هست ایدی یاهوشو بده...

سلام برای چه سیستمی میخواهید تغییر دهید؟ فریر؟

مینا-صیفی
October 11th, 2013, 17:40
سلام اقا بله فریر شما بلدید ؟ اگر هستید ایدی یاهو یا Gmail میدید اونجا صحبت کنیم بهم بگید

Jahan Pay Co
October 11th, 2013, 17:45
می تونید فایل index.php رو تغییر بدید.
خط 124 اگه اشتباه نکنم چیزی مثل خط زیره:
کد PHP:

$query = 'SELECT * FROM `plugin` WHERE `plugin_type` = "payment" AND `plugin_status` = "1"';

در خط 123 فایل index.php عبارتی برای خواندن اطلاعات درگاه ها ار دیتابیس وجود دارد که ترتیبی برای خواندن آن در نظر گرفته نشده
من برای این کار کد زیر را پیشنهاد می کنم که جایگزین کد قبلی شود :

کد:
$query = 'SELECT * FROM `plugin` WHERE `plugin_type` = "payment" AND `plugin_status` = "1" ORDER BY `plugin`.`plugin_time` ASC ';
مرتب سازی بر اساس زمان ثبت شده در این Table ، اما هر فیلد دیگری مثل فیلد آی دی هم که در بالا اشاره شده هم می تواند این مرتب سازی را انجام دهد.
اما از آنجا که ستون (آی دی) کلید اصلی جدول معرفی شده و با جداول دیگر ارتباط دارد ، تغییرات در این ستون احتمالا موجب به هم ریختگی در بقیه جداول می شود!
برای همین از ستون زمان استفاده کردم که تغییرات زمانی تاثیری بر جداول دیگر نداشته باشد.
(البته بهترین راه اضافه کردن ستونی جدید به جدول است که در صورت نیاز خودتان انجام دهید.)

به هر جهت پس از ثبت کد به قسمت PHPMyAdmin و دیتابیس مربوطه می روید و وارد جدول Plugin می شوید و هر سطر مربوط به یکی از درگاههاست. اینجا با ویرایش زمان plugin_time می توانید ترتیب را به دست بگیرید
زمان هر پلاگین که کمتر وارد شود ، بالاتر قرار می گیرد.

مینا-صیفی
October 11th, 2013, 17:57
میشه Yahoo ya Gmail بدید بهتون Teamviewer بدم شما درست کنی من نگاه کنم وارد نیستم تو هاسن میترسم خراب کنم

mahdi271
October 11th, 2013, 19:32
سلام
Jahan Pay Co (http://www.webhostingtalk.ir/member/78263/)

منم میخوام که درگاه جهان پی با میهن پال جابجا شه که جهان پی بیاد اول اگر میتونید ای دی بنده در امضا رو ادد کنید یا با تیم ویور تغییر بدید

felfel
October 11th, 2013, 20:05
می تونید فایل index.php رو تغییر بدید.
خط 124 اگه اشتباه نکنم چیزی مثل خط زیره:
کد PHP:

$query = 'SELECT * FROM `plugin` WHERE `plugin_type` = "payment" AND `plugin_status` = "1"';

در خط 123 فایل index.php عبارتی برای خواندن اطلاعات درگاه ها ار دیتابیس وجود دارد که ترتیبی برای خواندن آن در نظر گرفته نشده
من برای این کار کد زیر را پیشنهاد می کنم که جایگزین کد قبلی شود :

کد:
$query = 'SELECT * FROM `plugin` WHERE `plugin_type` = "payment" AND `plugin_status` = "1" ORDER BY `plugin`.`plugin_time` ASC ';
مرتب سازی بر اساس زمان ثبت شده در این Table ، اما هر فیلد دیگری مثل فیلد آی دی هم که در بالا اشاره شده هم می تواند این مرتب سازی را انجام دهد.
اما از آنجا که ستون (آی دی) کلید اصلی جدول معرفی شده و با جداول دیگر ارتباط دارد ، تغییرات در این ستون احتمالا موجب به هم ریختگی در بقیه جداول می شود!
برای همین از ستون زمان استفاده کردم که تغییرات زمانی تاثیری بر جداول دیگر نداشته باشد.
(البته بهترین راه اضافه کردن ستونی جدید به جدول است که در صورت نیاز خودتان انجام دهید.)

به هر جهت پس از ثبت کد به قسمت PHPMyAdmin و دیتابیس مربوطه می روید و وارد جدول Plugin می شوید و هر سطر مربوط به یکی از درگاههاست. اینجا با ویرایش زمان plugin_time می توانید ترتیب را به دست بگیرید
زمان هر پلاگین که کمتر وارد شود ، بالاتر قرار می گیرد.

این روش تست شده کار نمیکنه
جوال سوال دوستمون توی تاپیک فریر هست اونجا بگردین