PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کارت از کانادا و یا ایالت متحده امریکا

websazha
October 11th, 2013, 14:28
سلام
برای فعال سازی حساب تبلیغات گوگل که متاسفانه کوپن تبلیغات گوگل خریداری کردم نیاز به کارت این 2 کشور دارم جهت استفاده از کوپن.
پیشنهاد کارت امارت و اروپا و ... ندهید که حساب شخصی این کشور ها هست. فقط کارت آمریکا و کاناداکه گوگل نیز آدرس و ... امریکا قبول کند و اکسپت کند در صورت عدم تایید برگشت کارت. و یا حداقل موجودی باشد یعنی 11 دلار که بعدش اگر قبول نشود دامین شارژ کنیم چاره نیست.

mhkazemi
October 12th, 2013, 05:05
سلام مهندس .
با من تماس بگیرید میتونم کمکتون کنم . هم شماره تلفن آمریکا دارم هم ویزا کارت و حساب بانکی میتونم براتون صادر کنم .

باتشکر / محمدحسین کاظمی

آی دی های من :
gmail: mhkazemi28
yahoo: mhkazemi28

hadipro
October 12th, 2013, 13:13
سلام
برای فعال سازی حساب تبلیغات گوگل که متاسفانه کوپن تبلیغات گوگل خریداری کردم نیاز به کارت این 2 کشور دارم جهت استفاده از کوپن.
پیشنهاد کارت امارت و اروپا و ... ندهید که حساب شخصی این کشور ها هست. فقط کارت آمریکا و کاناداکه گوگل نیز آدرس و ... امریکا قبول کند و اکسپت کند در صورت عدم تایید برگشت کارت. و یا حداقل موجودی باشد یعنی 11 دلار که بعدش اگر قبول نشود دامین شارژ کنیم چاره نیست.

درود بر شما

2 نوع کارت میتونیم براتون صادر کنیم:

1- ویزا گیفت فیزیکی غیر قابل شارژ از 20-2000$ بانک معتبر آمریکایی + قابلیت ثبت اسم و آدرس + پانل

2- ویزا پریپید فیزیکی با حساب بانکی قابل شارژ: http://www.webhostingtalk.ir/f172/65795/

با احترام :53:

websazha
October 13th, 2013, 00:39
سلام مهندس .
با من تماس بگیرید میتونم کمکتون کنم . هم شماره تلفن آمریکا دارم هم ویزا کارت و حساب بانکی میتونم براتون صادر کنم .

باتشکر / محمدحسین کاظمی

آی دی های من :
gmail: mhkazemi28
yahoo: mhkazemi28

سلام تشکر از شما.
کوپن بی خیال شدم با اجازتون و حساب به همان بانک ویزا کارت خودم وریفای کردم کوپنش بی خیال شدیم کپن 100 دلاری ارزش نداشتن که بعد برای شارژ هر روز مشکل داشته باشم.

websazha
October 13th, 2013, 00:44
درود بر شما

2 نوع کارت میتونیم براتون صادر کنیم:

1- ویزا گیفت فیزیکی غیر قابل شارژ از 20-2000$ بانک معتبر آمریکایی + قابلیت ثبت اسم و آدرس + پانل

2- ویزا پریپید فیزیکی با حساب بانکی قابل شارژ: http://www.webhostingtalk.ir/f172/65795/

با احترام :53:
تشکر از شما نیز
فکر می کنم با هم در یاهو و یا حتی تلفنی صحبت کردیم به خاطر قیمت بالای که بود هزینه ای معادل هزینه سودی کپن باید می کردیم ارزش نداشت.تشکر از شما نیز.
با کارت شخصی فعال کردم که هر زمان خواستم برداشت نیز داشته باشم حداقل کارت به مخزن اصلی وصل هست :)

mhkazemi
October 13th, 2013, 03:16
سلام مجدد .
گفتیم شاید بتونم کمکتون کنم .
اگه کمکی از دستم بربیاد درخدمتتون هستم مهندس جان .
باسپاس فراوان / کاظمی