PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد isp

SabaData
March 27th, 2010, 01:03
سلام دوستان
من میخوام یه isp بزنم میخواستم ببینم کسی میدونه چند باید هزینه کنم!؟
هزینه دادن adsl چقدره؟
هزینه خطوط e1 چقدره؟
و .... ؟
کلا ممنون میشم دوستان اطلاعتشون رو در مورد isp زدن در اختیارم بذارن!
به نظرتون با 6 یا 7 میلیون میشه تمومش کرد یا نهایتا 10 میلیون میشه کاری کرد!؟
ممنون!! :ایکس

asrhosting
March 27th, 2010, 01:23
سلام دوست عزیز . چند سوال دارم ؟
تو منطقه اتون دیگه ISP وجود نداره ؟
بعدشم به نظر من دیگه اصلا به ذهنتتون هم نیارید چون مخابرات اعلان داره صفره این isp ها رو جمع می کنه ... !!! وای خدای من امروز شنیدم در یکی از استان ها مخابرات داره سرعت 3 مگابایت ( بایت نه بیت !!! ) می ده !!!
همون طور هم که گفتند واسطه ها رو کنار می زنند و سرعت مردم رو بالا می برند و همین طور دیتا سنتر ملی رو با پرت های شدید بالا در حال راه اندازی هستند !!! و اینکه هاستینگی ها هم باید برن تو این دیتا سنتر !!!

اما خود هزینه هاش :
تا اونجایی که می دونم حداقل باید یه 15 تومن برای گرفتن isp و حدود 10 تومنی هم برای بعدش کنار بزارید

ولی به هر حال موفق باشید . ...

AfraWeb.net
March 27th, 2010, 01:27
بهتره رو این بخش سرمایه گذاری نکنید چون سرویس های اینترنت پرسرعت در حال افزایش هستند همچنین سرویس های وای مکس و اینترنت وایرلس و جایی برای کارت های اینترنت و شبکه هوشنمد نخواهد ماند .

SabaData
March 27th, 2010, 11:24
سلام دوست عزیز . چند سوال دارم ؟
تو منطقه اتون دیگه isp وجود نداره ؟
بعدشم به نظر من دیگه اصلا به ذهنتتون هم نیارید چون مخابرات اعلان داره صفره این isp ها رو جمع می کنه ... !!! وای خدای من امروز شنیدم در یکی از استان ها مخابرات داره سرعت 3 مگابایت ( بایت نه بیت !!! ) می ده !!!
همون طور هم که گفتند واسطه ها رو کنار می زنند و سرعت مردم رو بالا می برند و همین طور دیتا سنتر ملی رو با پرت های شدید بالا در حال راه اندازی هستند !!! و اینکه هاستینگی ها هم باید برن تو این دیتا سنتر !!!

اما خود هزینه هاش :
تا اونجایی که می دونم حداقل باید یه 15 تومن برای گرفتن isp و حدود 10 تومنی هم برای بعدش کنار بزارید

ولی به هر حال موفق باشید . ...

1)چرا اینجا چندتا isp بزرگ هست که تقریبا به کل استان سرویس میدن!
2) خوب اگه مخابرات خودش میخواد بده پس تکلیف isp هایی که الان فعالیت مکنن چی میشه!؟

Tandisweb
March 27th, 2010, 11:37
شاید این مقاله کمکت کنه:
راهنمای راه اندازی isp (http://forum.tandisweb.com/showthread.php?83-راهنمای-راه-اندازی-isp&p=121)

MihanNet
March 27th, 2010, 15:40
هزينه پورت هم خيلي زياده ، مثلا صبانت به ازاي پورت 1mg فكر كنم بالا 600 ميگيره البته بستگي به فاصله هم داره

itjavani
March 29th, 2010, 01:05
سرمایه گذاری در این بخش رو اصلا به شما توصیه نمی کنیم.مخصوصا اینکه شرکت های معتبر و بزرگتر از شما اونجا هستن! فاکتورهای یک isp خوب و برای اینکه جای اون ها رو بگیرید زیاده و برای اینکه جای اونا رو بگیرید باید مینیموم 25-30 تومنی داشته باشید!