PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازي اپلود سنتر عكس

focus8m
March 26th, 2010, 22:14
سلام به مديران وكاربران آقا يك سئوال ذهن منو مشغول كرده كه آخرش براي رسيدن به پاسخ خودم اين انجمن رو كه كامل هست وپشتيباني عالي داره انتخاب كردم .من مي خوام يه اپلود سنتر عكس راه بندازم با اين اسكريپت هاي رايگان، دوتا تا سئوال داشتم :

1- ميشه توش شل آپ كرد وسايت وسرور رو هك كرد؟

2-فضا چقدر مي خواد با هاست معمولي لينوكس مثلا با فضاي نا محدود امكانش هست؟

ممنون ميشم راهنمايي كنيد:77::77::77::77::77::77::77::77::77:

Tandisweb
March 26th, 2010, 22:35
پاسخ شما به صورت پیغام خصوصی ارسال شد

با تشکر
تندیس وب

M-Soltani.ir
March 26th, 2010, 22:44
بستگی به سرور و اسکریپت اپلود سنتر داره
و بستگی به بازدید داره بازدید بالا باشه یعنی عکس بیشتری آپلود میشه فکر کنم 20 گیگ برای یک سال بســه اگر فیلتر نشـــه!

Saminwd
March 27th, 2010, 00:24
1- ميشه توش شل آپ كرد وسايت وسرور رو هك كرد؟

2-فضا چقدر مي خواد با هاست معمولي لينوكس مثلا با فضاي نا محدود امكانش هست؟

فعلاً با این اوضاع بهتره بیخیال آپلود سنتر بشید بهتره ولی برای اطلاع شما باید عرض کنم که اگر یه اسکریپت درست و حسابی بیارید نه امکان آپلود شل وجود نداره چون که پسوندشون رو GIf , jpg و ... می گذارید.فضا هم همونطور که eParsdata گفت فکر کنم 20 - 30 گیگ بس باشه.

موفق باشید

tizhost
March 27th, 2010, 19:37
با سلام

شرکت ما هم سرویس هاستینگ بهتون ارایه میده برای اینکار و هم اینکه خودمون برتون بهترین اسکریپت را آپلود میکنیم و یکی از قویترین آپلود سنتر های عکس ایران هم الان توسط ما پشتیبانی میشه !

UPIC.IR (http://www.upic.ir)

اگر متمایل بودین میتونین تماس بگیرین : 09193788570 یا support@tizhost.com یا shamid202@yahoo.com

سوالی داشتین در خدمتم .

هاستی که ما به شما میدیم مشخصاتش هم : Unlimited Disk Space , Unlimited BandWith هستش قیمت سالانه اش هم 78900 تومان میباشد .

Talahost.Com
March 27th, 2010, 20:18
اینو ما راه اندازی کردیم، امنیتش رو هم تیم خودمون تست و تضمین کرده :
آپلود سنتر رايگان عكس 2click.ir - آپلود سنتر رايگان عکس (http://ax.2click.ir)