PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی لیچر رایگان

Witch King
October 10th, 2013, 10:50
دوستان بنده میخوام لیچر رایگان راه بندازم. اما یه سوال دارم.

بنده هاست دانلود دارم. آیا برای استفاده عموم میشه از هاست دانلود برای لیچر استفاده کرد یا حتما باید سرور اختصاصی با پورت 1 گیگ اختصاصی باشه ؟
سرور مجازی چی ؟

با تشکر

hat3f
October 10th, 2013, 11:12
با سلام
به طور معمول به علت فشار به منابع و محدودیت های دیتاسنتر هاستینگ جلوی کار شما رو میگیره
مگر هاست وارز باشه ، با سرور مجازی هم امکانش هست ، اما ترجیحا چون قابلیت های لیچ مانند تکه کردن و چسباندن و rar کردن فایل ها سورس زیادی نیاز داره بهتره با وی دی اس یا اختصاصی این کارو بکنید
سوالی بود از 0 تا 100 در خدمتم
با من در تماس باش

Witch King
October 10th, 2013, 11:24
درود دوست عزیز.
بله هاستینگ وار*ز هست. ( کلا من وار*ز کار می کنم تا هیچ وقت محدودیت نداشته باشم :دی )

پس شما استفاده از هاست دانلود وار*ز رو برای رپیدلیچ پیشنهاد نمیدید ؟ حتما باید پورت اختصاصی باشه ؟

با تشکر

hat3f
October 10th, 2013, 12:16
همونطور که تاکید کردم صرفا وارز بودن کافی نیست ، منابع سرور خیلی مهمه ، شاید پهنای باند برای شما آزاد باشه ، اما پورت های دانلودی شما رو مسدود کردن و استفاده از منابع رو خیلی محدودتر کردن
عملا توی کار هم دستت توی حنا میمونه
تمهیدات لیچ خیلی مهمه که روی سرورها رعایت نمیشه
بذار یه نتیجه گیری کلی کنیم با هم
یاهو با من در تماس باش

d3m0n3y3z
October 10th, 2013, 12:20
اصلاً هاست های دانلود که اجازه اجرای اسکریت نمی دن.

Witch King
October 10th, 2013, 12:54
hat3f (http://www.webhostingtalk.ir/member/18063/) فکر می کنم اگه بحث رو همین جا ادامه بدیم بهتر باشه. شاید افراد دیگه هم همین مشکل رو داشته باشن. ( اگه میشه id یاهو خودتون رو قرار بدید )
در هر صورت فکر کنم خرید یک سرور نیمه اختصاصی بهترین گزینه باشه.

d3m0n3y3z (http://www.webhostingtalk.ir/member/83922/) معلومه با هاست دانلود وارز کار نکردی عزیز.

flexhost.ir
October 11th, 2013, 19:01
درود
وی دی اس یا اختصاصی بگیرین خیلی بهتره

چون روی هاست دانلود فقط میتونین از لیچ به صورت خصوصی استفاده کنید نه عمومی

Witch King
October 11th, 2013, 22:26
درسته عزیز حق با شماست. هاست دانلود پورت و سخت افزار قوی نداره.
روی سرور نیمه اختصاصی باید راه اندازی کنم.

دوستان همچین امکانی هست که رو یک سرور با رم 2 گیگ بازی آنلاین و لیچر راه بندازیم چون هر دو سنگین هستن. از طرفی هم هر دو 0 کیلومترن. پنل هم نیازی نیست !!!!!!!!!!

flexhost.ir
October 12th, 2013, 17:53
درود

جداگانه خریداری کنید بهتره